Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотор - начинаещ съм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся си мотор - начинаещ съм

    Значи на 14 ненавършени години сам и имам следния проблем.. Бих искал да ми помогнете при закупването на някакво ендуро.. Какво ендуро да си зема и какво е подходящо за моита възраст Тежа кам 68 кг.. Едно фр вика да си зема КТМ 250 EXC ама мн пари.. ПОМАГАИТЕ Мерси предварително

    П.С Не сам Българин такаче извиняваите ако има правописни герешки

  • #2
    До: Търся си мотор - начинаещ съм

    Добре дошъл във форума. Опитай се да слагаш по-точни заглавия, така повече хора ще могат да ти помогнат. Заглавия като "Помогнете !" са запазени само за истински спешни случаи. Прегледай темите в този раздел. Гледай тези с "начинаещ" в заглавието.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Търся си мотор - начинаещ съм

      Ок

      Коментар


      • #4
        До: Търся си мотор - начинаещ съм

        а до колко пари си търсиш мотор
        и от къде си
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #5
          До: Търся си мотор - начинаещ съм

          Еми парите.. хммм до кам 5000 лв. Иначе сам от София

          Коментар


          • #6
            До: Търся си мотор - начинаещ съм

            Здравей Семир. 250 кубиковите машини нистина са много хубави особено КТМ но и цените им не са ниски. По мое мнение вземи си някои 125 кубиков мотор, има не скъпи модели дори под 1000лв. Моя мотор например е Джилера РХ125 (Аризона) и съм много доволен от него дори с 2ма човека е излиза безпроблем навсякаде, но все пак избора на марка си е твой избор. Желая ти успех при тарсенето на мотор. Ей и да се похвалиш какъ си взел

            Мой снимки има на: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333568

            Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.
            Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

            Коментар


            • #7
              До: Търся си мотор - начинаещ съм

              Еми незнам още мисля иначе 125 нз.. всеки ми вика да зимам 250 такаче още ще си помисля.


              Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта. <--- Тва е истината!

              Коментар


              • #8
                До: Търся си мотор - начинаещ съм

                Здравей semir не знам до колко ти стигат вазможностите на каране но все ми се струва,че 250 си е доста силен мотор за 14 годишно момче.Вземи на парво време 125 свикни на него има време за по силен мотор живота е пред тебе.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: Търся си мотор - начинаещ съм

                  ... да да... та после да се ядосва, че ви е слушал! Той е млад, а младите бързо се учат (давам за пример малкия Ади от Д.Е.Т.), стига с тия 125ци, добре се е ориентирало момчето към 250 4т.

                  Моя мотор например е Джилера РХ125 (Аризона) и съм много доволен от него дори с 2ма човека е излиза безпроблем навсякаде...
                  ... са тва дето го казваш е глупост ... ама няма какво да спориме мисля, че всичко е ясно. И от какъв зор момчето да си хвърли парите на вятъра за 125ца под 1000лв. вместо с тези пари да си вземе екипировка например.

                  Ето го твоя мотор: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=49250
                  ако имаш парите незнам какво още се чудиш Успех
                  KTM Fen

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся си мотор - начинаещ съм

                    ХMM Kawasakiii Едно клх-че 250 ама от по-новичките направо ще ти е перфектен. То нали знаете всеки си хвали това дето си кара. Иначе и едно ВР 250 също е прекрасен избор.
                    KAWASAKI Let the good times roll

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся си мотор - начинаещ съм

                      Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                      ... да да... та после да се ядосва, че ви е слушал! Той е млад, а младите бързо се учат (давам за пример малкия Ади от Д.Е.Т.), стига с тия 125ци, добре се е ориентирало момчето към 250 4т.
                      ....
                      И на какъв мотор е започнал твоят пример АДИ...
                      Хабиби...вземи си 125-ца максимум, хем ще се научиш да я правиш, хем да я караш и за в бъдеще когато пораснеш ще ти е много, ама много по-лесно във всяко едно отношение...

                      П.П. 125-ца можеш да намериш под 2 хиляди лева...
                      Последно редактирано от Chinela; 26-01-09, 19:32.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся си мотор - начинаещ съм

                        Колега мисля че КТМ 250 EXC въобще не е 4т. а напротив според мен си е 2т. мотор който по мощност се равнява на 450-4т. поправи ме ако греша.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся си мотор - начинаещ съм

                          Правилната комбинация от букви е К....Д....Х 220 Р......

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся си мотор - начинаещ съм

                            Първоначално публикуван от Lazarov 426 Преглед на мнение
                            Колега мисля че КТМ 250 EXC въобще не е 4т. а напротив според мен си е 2т. мотор който по мощност се равнява на 450-4т. поправи ме ако греша.
                            И да, и не....има и 4т има и 2т.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся си мотор - начинаещ съм

                              Ако все пак си търсиш 125 кубиков мотор ме намери в скаип Nasko_i_Dani да ти кажа какво имам
                              0888 074 049

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X