Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

    Мисля да си взема Yamaha TDR 125. Какво ви е мнението за този мотор

  • #2
    До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

    Може да ходиш за хляб с него и до пощата,ако му изхвърлиш калниците и пласмасите може и на черно малко проба да направиш.

    Коментар


    • #3
      До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

      аз продавам един такъв ако те интересува нещо пиши ми на скаипа или майла: dodev9249 i dodev92@abv.bg

      Коментар


      • #4
        До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

        Мотора не е точно за екстреми, но пък има приятна возия. За градско ще впечатлява мадамите, а за черен път няма да те тормози. Като за първи мотор става

        Коментар


        • #5
          До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

          господин никой не е точно така с подходящи гуми и добра подражка мотора става и за повече екстреми ( мое лично мнение и опит )

          Коментар


          • #6
            До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

            Отказах се от мотора. Много работа има по него пък е преправян на 250 цц и после пак е върнат на 125.

            За да не отварям нова тема

            Понеже съм начинаещ в оффроуда кажете ми какви марки да търся (125цц) , Хонда , Ямаха , Кавазаки , или Италиянските машини?

            Коментар


            • #7
              До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

              Първоначално публикуван от Deqnchube Преглед на мнение
              Отказах се от мотора. Много работа има по него пък е преправян на 250 цц и после пак е върнат на 125.

              За да не отварям нова тема

              Понеже съм начинаещ в оффроуда кажете ми какви марки да търся (125цц) , Хонда , Ямаха , Кавазаки , или Италиянските машини?
              Японска 125ца е много по-добрия вариант.
              Което и японско да избереш все са здрави - важното е да гледаш състоянието.

              Коментар


              • #8
                До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

                Сигурен съм, че има теми в коит е дискутиран този модел, както и повечето модели от този клас.
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • #9
                  До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

                  Първоначално публикуван от Deqnchube Преглед на мнение
                  Отказах се от мотора. Много работа има по него пък е преправян на 250 цц и после пак е върнат на 125.

                  За да не отварям нова тема

                  Понеже съм начинаещ в оффроуда кажете ми какви марки да търся (125цц) , Хонда , Ямаха , Кавазаки , или Италиянските машини?
                  Може да си се отказал от конкретния екземпляр, но защо да се отказваш от модела? Не е толкова лош, според мен е идеален за начинаещи. А това което най-много ме кефи е, че 125-цата дава някакъв смешен разход - 3,5/100 по асфалт (засичано неведнъж на мотор след основен ремонт) и около 5-6/100 при много ръчка по баирите. Това за 2Т мотор е много добре. Много е лек и като се качих за първи път си помислих че съм на някакво 50 сс скутерче

                  Иначе и Жоро XR 600 е прав - всички японски 125-ци стават като за първи мотор стига да ги вземеш в добро състояние. Гледай само да са ендуро (а не чист Крос) и да не са някаква орязана версия - има ги и по 12-13 к.с. заради някакви ограничения на запад в категория А1. За италианските съм останал с впечатление че доста по-трудно се намират части и са по-скъпи.
                  Последно редактирано от bullet_pk; 15-10-08, 11:56.
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кажете си мнението за Yamaha TDR 125

                    Не съм казал че се отказвам. Просто този който гледах беше уникално разбит и нямаше смисъл да го зимам. Може да съм му смъкнал бая голяма сума но пък не си заслужаваше после да дам пак 500лв за ремонт.

                    Сега мисля да изчакам малко да дойде зимата ( до януари ) мисля вече да взема. Тамън да събера повече пари.

                    Благодаря за вниманието и информацията за мотора

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X