Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за Honda CRF 450 2002г,отзиви и мнения за модела,обява от мобиле ??

    Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
    Здравей! Гледам и се чудя защо си се кръстил :yamaha Racing; a търсиш Honda ?
    Yamaha по принцип ;нямат; проблеми с клапаните.Crf450r 2002г. е първия 4т кросов модел на Honda.Този който гледаш явно е със сменен статор за да има осветление.
    Honda CRF450 правят ендуро модел ;Crf450X;след 2005г(ако не се лъжа)преди това са само кросови .
    Има и кросови с фар,дело на една италиянска фирма НМ мисля че беше,просто те ги преработват.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • От: Мнение за Honda CRF 450 2002г,отзиви и мнения за модела,обява от мобиле ??

      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
      Има и кросови с фар,дело на една италиянска фирма НМ мисля че беше,просто те ги преработват.
      Те са си Х-ове , с доста подобрения - лео винчи ,капли , подобрено окачване ,електроника и др. , имат си стартер ,фарове както си му е реда
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Ами да, с този ник информация за Хонда се не търси.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • От: Мнение за Honda CRF 450 2002г,отзиви и мнения за модела,обява от мобиле ??

          Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
          Те са си Х-ове , с доста подобрения - лео винчи ,капли , подобрено окачване ,електроника и др. , имат си стартер ,фарове както си му е реда
          ''Х''-овете,нямат нищо общо.Моторите преработвани от НМ,са си точно R версията,само че е поставена намотка за фар,само с кик стартер са и са типично състезателни кросови мотори.http://www.motorevue.com/site/guide-...otard-242.html
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Да раздвижим малко темата,нов кит за црф-а правен от Райдерскин,качеството е перфектно,както и монтажа,отново извършен от Райдерскин.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0156.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5604084Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0129.jpg
Прегледи:1
Размер:202.3 КБ
ID:5604085Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0128.jpg
Прегледи:1
Размер:179.4 КБ
ID:5604086Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0146.jpg
Прегледи:1
Размер:263.1 КБ
ID:5604087Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0162.jpg
Прегледи:1
Размер:193.9 КБ
ID:5604088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0131.jpg
Прегледи:1
Размер:210.7 КБ
ID:5604089Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0144.jpg
Прегледи:1
Размер:190.5 КБ
ID:5604090Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0148.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5604091Мотора стана друг,ето една снимка преди Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP0104.jpg
Прегледи:1
Размер:180.0 КБ
ID:5604093 има май разлика ,изчезването ми от форума се дължи на гръбначна травма от февруари месец,три счупени прешлена ломбално,но отново се завръщаме към спорта.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Пълна промяна, много добре!
              Жертвал си маската с фара, няма ли да ти трябва ?

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Момчета не е тук местото за реклама, но ми останаха много части от CRF450R 2006 (2004-2008 )
                в продавалник-а имам обява Части за Honda CRF450R и който се интересува може да огледа.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Здравейте колеги! На спор сме с един приятел свързано с HONDA CRF450R 2005... Той вика, че е около 65 коня, а аз му викам, че е около 56. Някой може ли да ми каже точните данни на тоя мотор? Благодаря предварително!
                  HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    http://www.mbike.com/honda/crf450r/2005 55.74HP
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Здравейте колеги.
                      От скоро съм притежател на Хонда црф450р,та въпроса ми е какво масло мога да сложа на мотора си?препоръчахами мотул 300v 15w60,но все пак искам да знам дали това е моето масло.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Аз до скоро карах с такъв мотул и разликата от туба до туба винаги е била фрапантна,смисъл такъв,че мотора не работи еднакво добре с мотул и "мотул",а за нашата географска ширина,явно истински трудно да си намериш,аз карам с castrol power и съм много доволен,на лично мога да ти кажа от къде си го купувам и винаги е еднакво до сега,мотул ще си купя от франция евентуално,от тук не.кастрол е на същата цена,дори може и по евтин да е,зимата карам с 10/40,лятото 10/50 10/60 зависи какво имат налично.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Благодаря за информацията колега.Вчера си поръчах за съжаление от мотула дано да нямам проблеми,но за следващия пък ще знам.

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Не ме разбирай погрешно,няма да ти се развали мотора от мотул,просто не е това,което трябва да бъде,не е масло за по 30/40лв на литър,това ми е идеята.Взимал съм си го от едно и също представителство,винаги,и никога не е било еднакво,което говори или за специални партиди за източна европа,или конкретно за България.след няколко големи туби за по 100 и цифри лева,просто смених маслото.От тогава мотора стана различен,изчезнаха едни супер неприятни виения от лагера на бал.вал,а точно мислех да го отварям и да го правя,е спестих си го.препоръчвам на всички,които карат с мотул да пробват друго масло и те да изкажат мнение,не казвам да е кастрол специално,просто в моя случай работи супер,за това го и препоръчвам.

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Много точно колега, това е причината от няколко години и аз да сменя това масло с друго, независимо че става въпрос за друг мотор, а не CRF
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                До колегата (qnis)! От къде и как мога да си поръчвам това масло и колко резервоара мога карам с него,специално за мотори ли е предназначен просто да знам?
                                Имам и още един въпрос към всички колеги,мотора ми има станен звук на ниски обороти сякаш се чува повече(кат стържене сякаш) и леко цикане,незнам дали е проблемно това,карам го вече 3ти резервоар и съм нямал проблеми до сега,моля някой да ме посъветва редно ли е да се кара тъй?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X