Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Моя, през лятото повече от минута на място не можеше да работи и почваше да хвърля. Беше си със стандартните настройки на карба и мисля, че не е бил беден. Така го и карах - просто не го оставях да работи на място. Иначе, 1.6 ще забави хвърлянето на водата, но няма да елиминира проблема като цяло.
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Що имам някакви съмнения че от Хонда Сивик- капачката беше същата.
      XR600R-96

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от zzeennkkoo Преглед на мнение
        Що имам някакви съмнения че от Хонда Сивик- капачката беше същата.
        Не са съмнения а е точно така.
        Не само на Сивик ами и на Митсубиши.

        Относно греенето,тея кросови мотори не са мислени да работят на място.Трябва скорост и обдухване на радиаторите.
        Естественно и охлаждащите течности са по високотемпературни.
        Ама дали ще ви се дават 25-30 лв за литър.?

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Дали ще е от Сивик, или от друга кола няма значение, защото обикновено са с капачки на 0.9, максимум 1.1бара и се обезсмисля смяната и.Аз специално не успях да реша проблема със загряването въпреки ,че сложих и разширителен съд.

          пп. Впрочем реших го, но като намалих тактовете наполовина
          Силата е нищо без контрол.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Джартов с Бел рей антифриз съм бил и сега с Бардал и пак е същото,просто исках да знам нормално ли е това да хвърля антифриз на място като работи или като катеря някакви гадни пътеки на 1-ва и 2-ра скорост.
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Познавам един мазохист Ренди мамуля му викат, който бори загряването по прост и евтин начин ,а именно - сложил си е малък вентилатор от скутер и акумулатор при въздушния филтър поставен в кошница ,който зарежда преди всяко каране. Ползва го само когато усети, че ще се вари боба.
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Колеги , знаете ли дали спирачната помпа ( тази на кормилото ) на предната спирачка на црф450р 2004г. и на същия 2007-ма са идентични ?

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Ако става въпрос за това ,дали ще стане от единия на другия цялата помпа ,отговора е еднозначен, да стават, но ако питането е дали карантиите от едната стават на другата ,не знам със сигурност. Вероятността да са различни е минимална.
                  Силата е нищо без контрол.

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                    Колеги,имам съмнения, капачката на радиатора ми е прецакана,защото много антифриз хвърля като работи на място с подаване на газ.Фабричната капачка е 1,1 атмосфера.В ибей има на прилични цени, но са повечето на 1,6 атмосфери.Фатално ли е ако сложа такава?
                    Мотора не надува от главата(замерихме с уред който отчита за изгорели газове).
                    Аз имах същия проблем смених капачката с 1.3 и се оправи. Ако сложиш 1.6 може маркучите да не издържат и да се наложи да смениш и тях.

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Вчера си поръчах от ибей.ко.юк на 1.3атм. Чакам я да видя дали ще има ефект.
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Здравейте колеги !
                        Решил съм да си купувам црф 450 р, много ми харесва но само един път съм карал такова животно. На 21 години съм и това ще е втория ми мотор,които купувам с собствени средства. Плановете са ми дългосрочни за този мотор да го карам дълго време. Искам да ви помоля хора от Пловдив и района на Копривщица да се видим да поговорим за мотора какво да очаквам от мотора и ако не е нахално да ми даде да го покарам малко.
                        Мерси предварително колеги!!!

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Абе пич вземи си една 250ка и свикни с кросов мотор па после мисли за това животно 450.

                          Коментар


                          • Мнение за Honda CRF 450 2002г,отзиви и мнения за модела,обява от мобиле ??

                            Здравейте колеги спрял съм се на Хонда црф 450,обявата над която се спрях е за мотор със 2чифта джанти,кори,регистриран,фар,стоп мигачи.
                            Та въпроса ми е този 450 двигател,бива ли за нещо чувам разни отзиви за клапани,биели,този модел със стартер ли е не знам,здрав ли е двигателя като цяло,подръжката скъпа ли е като цяло и заслужава ли си,мотора пише че е с нов цилиндър,бутало,щом е отварян дали няма някакви скрити проблеми,и доста съм се мераклисъл на такъв мотор, и още нещо как да разбера заводски ли е с фар и стоп като отида след седмица мисля да ходя да го гледам.
                            Посъветвайте ме слизам от хускаварна 410 4т и ктм 300 2т.



                            Коментар


                            • От: Мнение за Honda CRF 450 2002г,отзиви и мнения за модела,обява от мобиле ??

                              Първоначално публикуван от Yamaha Racing Преглед на мнение
                              Здравейте колеги спрял съм се на Хонда црф 450,обявата над която се спрях е за мотор със 2чифта джанти,кори,регистриран,фар,стоп мигачи.
                              Та въпроса ми е този 450 двигател,бива ли за нещо чувам разни отзиви за клапани,биели,този модел със стартер ли е не знам,здрав ли е двигателя като цяло,подръжката скъпа ли е като цяло и заслужава ли си,мотора пише че е с нов цилиндър,бутало,щом е отварян дали няма някакви скрити проблеми,и доста съм се мераклисъл на такъв мотор, и още нещо как да разбера заводски ли е с фар и стоп като отида след седмица мисля да ходя да го гледам.
                              Посъветвайте ме слизам от хускаварна 410 4т и ктм 300 2т.



                              http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=7020wo обявата

                              Коментар


                              • От: Мнение за Honda CRF 450 2002г,отзиви и мнения за модела,обява от мобиле ??

                                Здравей! Гледам и се чудя защо си се кръстил :yamaha Racing; a търсиш Honda ?
                                Yamaha по принцип ;нямат; проблеми с клапаните.Crf450r 2002г. е първия 4т кросов модел на Honda.Този който гледаш явно е със сменен статор за да има осветление.
                                Honda CRF450 правят ендуро модел ;Crf450X;след 2005г(ако не се лъжа)преди това са само кросови .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X