Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от sabin
    Лошото е че за всяко кило надолу плащаме скъпо откъм издържливост
    Не съм виждал издържлива състезателна машина
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #92
      Може и аз да греша, но ако се съобразявам със мнението на Събин, аз лично предпочитам издръжливоста
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #93
        Първоначално публикуван от Different_Soul
        Може и аз да греша, но ако се съобразявам със мнението на Събин, аз лично предпочитам издръжливоста
        Тези които се състезават обаче предпочитат да са бързи и първи отколкото с издържлив мотор и последни
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #94
          Първоначално публикуван от Димитър
          Първоначално публикуван от Different_Soul
          Може и аз да греша, но ако се съобразявам със мнението на Събин, аз лично предпочитам издръжливоста
          Тези които се състезават обаче предпочитат да са бързи и първи отколкото с издържлив мотор и последни
          На дали ще съм последен ако ще да съм с 20кг по тежък мотор. Ако имаш амбиции да ставаш 1-ви - определено би помогнало, но когато нещата опират и до $$$ по добре да си караш 10кг по тежък но мотор който ще ти изкара бая години без ремонт, поне аз виждам нещата така...

          Коментар


          • #95
            Нямам предвид шампионата в БГ , а тези състезания които всъщност диктуват пътя за развитие на моторите. Там силите на състезателите са изравнени и качествата на машините наистина са от значение.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #96
              Първоначално публикуван от Димитър
              Нямам предвид шампионата в БГ , а тези състезания които всъщност диктуват пътя за развитие на моторите. Там силите на състезателите са изравнени и качествата на машините наистина са от значение.
              Е там ще съм последен и с 20кг по лек мотор от тяхните

              Коментар


              • #97
                Между другото това добре го каза:
                Първоначално публикуван от Different_Soul
                според мен Едуро-то не трябва да се превръща нито в крос нито в траял !

                Ама разликата от 40 кг е огромна.Около Шуменското състезание постояно сменях моя RM с YZFа.Доста се усеща разликата в теглото макар да е 10-15кг.Е може би е така и заради високия център на тежестта на Yamahaта...
                К. Кулев

                Коментар


                • #98
                  Първоначално публикуван от Калин Кулев
                  ...Доста се усеща разликата в теглото макар да е 10-15кг.Е може би е така и заради високия център на тежестта на Yamahaта...
                  Аз като се качих на закриването от моя тупуз на манолев на ДР-а на сопот в лукоил имах чувството, че се качвам от ЕТЗ на симсон примерно...
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #99
                    А бе, свалих тази снимка заради Буба, но сега видях един надпис отгоре над заглавието, та реших да я сложа тук!





                    Тук пък има един тест на 450-тките между Хонда, КТМ и Ямаха в друго списание.
                    Тествали са ги 6 различни пилота. Познайте как са ги подредили те по рейтинг?
                    Ето резултатите:
                    http://dirtrider.com/tests/motocross...503_450_shoot/
                    Аз не искам да коментирам.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • Мисля, че няма нужда, ама от никакъв коментар! Аз като ви разправям, че Хонда си Хонда...

                      Коментар


                      • Прави сте, купете си всички хонди, а аз ще лепна и един надпис хонда на сервиза ми

                        Коментар


                        • Както винаги Хонда е направена БАЛАНСИРАНО. Това според мен е основното й предимство пред другите.
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от sabin
                            Прави сте, купете си всички хонди, а аз ще лепна и един надпис хонда на сервиза ми
                            Събине, направи сервиз за КТМ!
                            Ти сигурно от колегиалност не правиш такъв, тъй като аз пръв обявих идеята, но няма страшно, ще има достатъчно работа и за двамата.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • Няма да има работа.
                              Никой няма да си купи КТМ след вашата ожесточена атака.Само за ще остана оренжев,а от мен пари не можете да изкарате.
                              К. Кулев

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                                Тук пък има един тест на 450-тките между Хонда, КТМ и Ямаха в друго списание.
                                Тествали са ги 6 различни пилота. http://dirtrider.com/tests/motocross...503_450_shoot/
                                За отбелязване е цената на буталото на Хонда!!!Егати кефа!!!Или има грешка??
                                К. Кулев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X