Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Голям хубавец! Ама търпиш сериозна критика - десният протектор ти е счупен Бива ли така?!? Четири месеца чакане и накрая даже лепенката му е одрана )).
    Майтапя се, разбира се - остави го така, да не го урочаса някой красавеца
    Сега чакаме да почнеш да пълниш другата тема!!!
    А за Go Pro камерата не бери грижа - само трябва да се видим.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Убавец, ама гардовете на диска и веригата колко зор са видели само те си знаят

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Уникален!
        [I]Радослав Димчовски[/I]

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Колеги тече ми водната помпа! Предложения и съвти... търся манивела за 450.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            За водната помпа, има доста написано назад във форума, но с две, три думи, ще ти обясня какво да направиш. Ако, мотора ти е 450ц.ц. и е 2002, 3, 4 год. отиваш във един магазин за лагери и семерини, взимаш две качествени семерини-12х22х5 и 12х25х7, едно лагерче NTN-16001 JRX, лагера е 12лв. семерите не помня, но не са скъпи. Точиш маслото на скоростната кутия и антифриза, след това свали големия капак на съеденителя. Трябва да отвиеш турбинката и вадиш оста на помпата. На оста ще има рязка-следа от работата на семера-нормално е, но основния виновник за теча е лагера. Ако е много наранена двуперката на оста, където взима движение от баланс. вала, по добре смени оста-80лв. но, ако нямаш възможност слагай новите семерини и лагера и по обратния ред. При мен, втора година успешно върви, без смяна на оста.
            Силата е нищо без контрол.

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
              За водната помпа, има доста написано назад във форума, но с две, три думи, ще ти обясня какво да направиш. Ако, мотора ти е 450ц.ц. и е 2002, 3, 4 год. отиваш във един магазин за лагери и семерини, взимаш две качествени семерини-12х22х5 и 12х25х7, едно лагерче NTN-16001 JRX, лагера е 12лв. семерите не помня, но не са скъпи. Точиш маслото на скоростната кутия и антифриза, след това свали големия капак на съеденителя. Трябва да отвиеш турбинката и вадиш оста на помпата. На оста ще има рязка-следа от работата на семера-нормално е, но основния виновник за теча е лагера. Ако е много наранена двуперката на оста, където взима движение от баланс. вала, по добре смени оста-80лв. но, ако нямаш възможност слагай новите семерини и лагера и по обратния ред. При мен, втора година успешно върви, без смяна на оста.
              И само да добавя, не забравяй да намажеш с грес семерингите преди да ги сложиш.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Мотора е станал чудесен. Много му се кефя и аз , със здраве да си го караш и от байри да не се оттървеш
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Благодаря за съветите, утре ще разглабям. Някой да ремонтира или да прави манивели, имам проблем скъса се на шлиците към оста и се усука.

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от denitu1 Преглед на мнение
                    Благодаря за съветите, утре ще разглабям. Някой да ремонтира или да прави манивели, имам проблем скъса се на шлиците към оста и се усука.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:man1.jpg
Прегледи:2
Размер:84.6 КБ
ID:5277580 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:man.jpg
Прегледи:2
Размер:93.0 КБ
ID:5277581

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Колеги някой CRF на части няма ли!

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Да представя и моят парк.







                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Да представя и моят парк.
                          Твоя парк много харен бе
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Да представя и моят парк.







                            Отличен парк имаш!

                            Коментар


                            • Проблем ...

                              Здравейте,
                              може ли някой да ми каже как да изтрия черните букви "Honda", които са на кожата на седалката ? Пробвах с бензин, газ за горене и спирт за горене - с много търкане ефекта е почти нулев ... Ако някоЙ знае, нека да пише. Благодаря предварително!
                              Последно редактирано от viki terzieva; 27-07-11, 12:56. Причина: Правопис и пунктуация!

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                С много неща, но има риск да повредиш кожата.
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X