Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
    Само предположение - ценaта е наполовина от цената на бутало в кутия с надпис "ProX".
    Цените на двете фирми бяха с малки разлики,само на VISECO бяха по-скъпи.Кита дойде до мене на цена 220лв.Не знам тази цена добра ли е но мене ме устройва Дано и чарковете да излязат качествени

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
      Цените на двете фирми бяха с малки разлики,само на VISECO бяха по-скъпи.Кита дойде до мене на цена 220лв.Не знам тази цена добра ли е но мене ме устройва Дано и чарковете да излязат качествени
      220лв мисля, че е много добре цената. висеко като ги смятах на повече от 300лв отиваше от ebay. Компресията не я мисли, все ще е повече с новото бутало
      Последно редактирано от viki terzieva; 11-06-10, 15:45.
      [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Привет,фенове на Хонда!С няколко реда,ще споделя впечатленията ми от CRF450R.Карам го(любителски)от две години,още ме изненадва,плаши и ми взима силите.Доста мотори са минали през ръцете ми,но определено този е върха на сладоледа.Няма никакво замисляне след подаването на газ,всичко става за стотни от секундата след мръдването на китката.За първи мотор и дума да не става.Относно паленето-много лесно след като му хванеш чалъма.Относно поддръжкат-за две години съм му сменял само масло,веднъж обслужване на задния шок,ремонт на водната помпа,притягане на спиците на з.капла,предни накладки,смяна на ватата на ауспуха.Пране на в.филтър на 2-3карания в зависимост от терените.Клапани те само са им проверявани хлабините,като все още са в заводските стойности(не са сменяни шимове).Мотора гори мъничко масло(около 50-100мл.на 2 резервоара),но все пак двг.е разпилен максимално,е с подходящ кит може и до 500кубика,но и тази мощност му е предостатъчна.От Английския ибей си вземах комплект бутало,сегменти,гарнитури,гумички за кл.и пръстен за кривката като на колегата мх-райдър,за същата сума,но още не съм ги слагал.Като обобщение мога да кажа,че ако сега си купувам мотор,бих си взел 250-ца,защото ако не го карам повече от една седмица,после ходя като РОБОКОП след ездата му.Гумите ги яде като топъл хляб.Бензин пие между 6 и 10-12л.За годините си-2002год.е е в перфектно състояние.
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • От: До: CRF mania (само за пристрастени)

          Здравейте, може би не е тук мястото за тази тема, но црф маниаци, помагайте! Не знам как се казва това реле, стои от ляво под задната кора. Дори в хонда бг не излиза на ел. схемата. Или тук под номер 6 в тази схема
          Последно редактирано от viki terzieva; 11-06-10, 15:44.
          "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

          Коментар


          • От: До: CRF mania (само за пристрастени)

            имах предвид тази схема, релето е под номер 6. А това е на снимка от мотора ( ограденото с червено ): Въпросът ми е от къде да го намеря или поне дайте информация за технически данни... име, номер. Проверих в HONDA България, но го нямат като данни... същото се получава и на ТУК Номер 6 и 7 липсват
            "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Поздрав от нашия клуб към всички ЦРФ-маняци.
              Ха-ха-ха,освен за всичко Хондата става и за бране на череши!

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Поздрав от нашия клуб към всички ЦРФ-маняци.
                Ха-ха-ха,освен за всичко Хондата става и за бране на череши!
                Ами ако се изтървеш и кажеш "ДИЙЙ"
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                  Ами ако се изтървеш и кажеш "ДИЙЙ"
                  Мите то умрял кон не скача.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: До: CRF mania (само за пристрастени)

                    ok ,дай точна година и модел
                    MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                    Коментар


                    • От: До: CRF mania (само за пристрастени)

                      колега #6 е някакво реле за стартера
                      http://www.oemmotorparts.com/oem5.as...HO-CRF250X4-VC

                      Коментар


                      • От: До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Мерси, намерих му кат.номер ,30 $ в еbay.
                        "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Със съжаление трябва да призная, че и тази година от Хонда с нищо не показаха силата си.
                          Моделът за 2011 година е с козметични промени, освен окачването де, но вижте сами.

                          http://www.motocrossactionmag.com/Ma...F250-7155.aspx
                          Последно редактирано от Chinela; 23-07-10, 10:15.

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Здравейте отново, колеги търся някой майстор на ел инсталацията на ЦРФ Х или някои колега с такъв модел да ми каже как да свържа това проклето реле(за което писах по горе) проблема ми е че предишния ми "майстор" е отрязал буксите и сега не знам кой кабел къде да свържа
                            "Целувам я. По фара, разбира се - никой не почва да си целува мотора директно от резервоара - това е признак за ниска култура!

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Не мога да се съглася с уважавания СRF маниак Чинела.
                              Напротив. Хонда пак показват силата си. Правят само необходимите промени без излишно бърникане.
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Новостите наистина не са много, но предполагам отстранените проблеми прихванати след 1 година тестове по шампионати са доста. Но за тях никой нищо не пише.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X