Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Колеги сега какво да разбирам,че ЦРФ2004Р модела е боклук и да не взимам такъв ли.Това че е с 4 скорости вярно ли е и вярно ли е чак толкова лош колкото казва gargata.А и ако е така какво за тези пари горе долу е по-добро,въпреки че на мене на вид поне ЦРФ-а най-много ми харесва.
    КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
    (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Гаргарони ти май не си попадъл на свестен CRF като моя.

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от valiaka7 Преглед на мнение
        Колеги сега какво да разбирам,че ЦРФ2004Р модела е боклук и да не взимам такъв ли.Това че е с 4 скорости вярно ли е и вярно ли е чак толкова лош колкото казва gargata.А и ако е така какво за тези пари горе долу е по-добро,въпреки че на мене на вид поне ЦРФ-а най-много ми харесва.
        Моя стария ЦРФ е 2003 и момчето което го купи от мен го кара и до днес и е сменил само едни клапани.
        Направи си сметката за 6 години много ли е или малко, има много изписано за стария ми ЦРФ 2003 Р, порови се и ще видиш.
        Между другото, момчето което купи мотора влиза и в нашия форум, но много рядко.
        Всичко зависи как е поддържан един мотор, защото съм виждал машини на по една година които са тотална щета.
        На Гаргата Сузукито е два дена каране, после два месеца правене, няма нещо което да не му е сменено....

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Honda спира производството на Х моделите от 2010год...
          Ето ви и видеоклипа изпратен до всички дилъри на Хонда в Щатите.

          Част 1 , Част 2.

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Honda спира производството на Х моделите от 2010год...
            Ето ви и видеоклипа изпратен до всички дилъри на Хонда в Щатите.

            Част 1 , Част 2.

            Може и аз да не съм разбрал правилно, но не казват ли, че просто и 2010 ще е с модела от 2009?
            Това не значи примерно, че догодина няма да пуснат нов модел за 2011?
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Не е ясно още, ще разберем най-рано септември.
              Но се носят слухове, че ще вадят съвсем нов модел.
              Нещо между 450Х и ХР650Р...но знае ли човек, нека изчакаме и ще видим.
              Ориентират гамата си повече към Баха мотори /ХР/ отколкото към ендуро...

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Просто складовете им са пълни с непродадена продукция вследствие на кризата.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Много благлодаря на Chinela за информацията.То най вече си е до мотор и аз така знам и до подръжка.А бе мисля да си взема ако не се объркат плановете пък каквото е.Живи и зрдави ще пусна матерял тук.Благодаря още веднаж.
                  КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                  (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Просто складовете им са пълни с непродадена продукция вследствие на кризата.
                    АААААА помниш ли какво си говорихме преди половин година, само дето раздела толкова се промени, че и да търся няма да намеря къде какво писахме ама ти казвах аз, че ще се чудят какво да ги правят а ти ми разправяше, че даже щяло да има недостиг на мотоциклети аааа
                    Последно редактирано от Chinela; 14-07-09, 06:38.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                      Garga я сега кажи ама честно, когато преди 3 години слезе от езерата с един бял ЦРФ450 и дойде при мене на Паничище, /тогава се запознахме/ та я кажи тогава какво ми каза за ЦРФ-ите...
                      Не ми отваряй устата моля те. Евгени, ти що се косиш от нещо написано неделя вечер след 22;00 часа...

                      П.П. Още нещо, напиши ама честно, колко пъти е ремонтирано твоето Сузуки и колко пъти моя стария ЦРФ, а да не говорим за новия...????
                      Нали не забравяш, че и аз чета форума и при това всичко и редовно.
                      Ванка не знам дали си прочел добре написах (друг е въпроса колко ми струва) и още много е относително кой мотор кога се чупи, зависи от експлоататора не случаино тези мотори и нови нямат гаранциа твоят мотор е чисто нов, моя е реставриран така да се каже на няколко пъти не наведнъж, но това не му пречи да е конкурентно по-добър в Ерзберг по принцип не се виждат много хонди от вашите снимки. но да не спориме по тая тема ти казвам има много марки за различни вкусове мнението на хората в Италия е коренно различно за Хонда црф от преди години не се доказа като една истинска Хонда няма качества за това ако си говориме истината сега, че вие изпитвате слабост към този мотор е друго нещо извинявам се обаче пак казвам (за съжаление е така)не крия че имам слабост към хонда.
                      Последно редактирано от Chinela; 14-07-09, 06:47.

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от valiaka7 Преглед на мнение
                        Колеги сега какво да разбирам,че ЦРФ2004Р модела е боклук и да не взимам такъв ли.Това че е с 4 скорости вярно ли е и вярно ли е чак толкова лош колкото казва gargata.А и ако е така какво за тези пари горе долу е по-добро,въпреки че на мене на вид поне ЦРФ-а най-много ми харесва.
                        виж сега за 250 не мога да говоря защото нямам практика с такъв мотор но 450 не е мотор за нашите намерениа с 5 скорости е и е правен за софииските булеварди за гората не става но 250 си е твърд окачването е за преработка ако искаш да нямаш деликатен и в същото време добър мотор само YAMAHA ще те избави от главоболиа сузуки и кавазаки -250 са много добри като рамка двигател и окачване но са рехави ктм също но са мотори които доставят удоволствие от карането а не умора и разочарования за 250 става въпрос

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Garga я сега кажи ама честно, когато преди 3 години слезе от езерата с един бял ЦРФ450 и дойде при мене на Паничище, /тогава се запознахме/ та я кажи тогава какво ми каза за ЦРФ-ите...
                          Не ми отваряй устата моля те. Евгени, ти що се косиш от нещо написано неделя вечер след 22;00 часа...

                          П.П. Още нещо, напиши ама честно, колко пъти е ремонтирано твоето Сузуки и колко пъти моя стария ЦРФ, а да не говорим за новия...????
                          Нали не забравяш, че и аз чета форума и при това всичко и редовно.
                          Аз казах Иванчо признах си, че съм го реставрирал а я сега ти кажи щом е толкова добър црф-а защо не си го караш оригинален а го преработваш??
                          Последно редактирано от Chinela; 14-07-09, 06:36.

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Колкото и пристрастени хора да има към Хонда, истина е че нямат почти никакви реални позиции в съвременното ендуро при масовия консуматор.
                            В Европа тотално доминира КТМ и другите европейски марки имащи позиции основно в ендурото а не в кроса като Husaberg, Beta, Gas Gas и Husqvarna която има някакви позиции и в кроса.
                            В щатите техните оффроуд серии наричани с много имена, се карат много японски мотори, но най-вече кросови (2 тактови ) и отново КТМ с техните XC серии което нито е еднуро нито е крос.
                            Така че според мен не е голяма загуба че няма да се прави Х модела. А и феновете на японците могат да пробват чисто новия RMX450Z който на мен поне ми изглежда много по обещаващ като ендуро мотоциклет отколкото хондата
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от gargata Преглед на мнение
                              виж сега за 250 не мога да говоря защото нямам практика с такъв мотор но 450 не е мотор за нашите намерениа с 5 скорости е и е правен за софииските булеварди за гората не става
                              не съм съгласен с това мнение ,като гледам две момчета от нашата група с црф450 2003 по гората какво правят ми се струва ,че за там е правен този мотор.Е ,за някой новобранец не става (нямам в предвит теб ,незнам колко мотора си карал и от колко време си в бранша ),но това не значи ,че и мотора не става

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                                не съм съгласен с това мнение ,като гледам две момчета от нашата група с црф450 2003 по гората какво правят ми се струва ,че за там е правен този мотор.Е ,за някой новобранец не става (нямам в предвит теб ,незнам колко мотора си карал и от колко време си в бранша ),но това не значи ,че и мотора не става
                                +1 всички мотори стават,трябва си карач,а не МАНЕКЕНИ,/ще се сети колегата,за който се отнася.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X