Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    "Enormous effort has been expended to lighten the bike and centralize mass, and it just looks plain radical. We can't wait to ride it!"

    Тежи цели 106 кила ... По-лек от 2003-та ЦРФ 250, явно са го направили и с доста по-плавен характер и управляемост на 250. Хубавото е, че явно можеш да си нагласяш и "характера" както искаш - това и е предимството на инжекцията.
    DCRT®

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Ванка, тоя ЦРФ 700`09 от къде го извади на снимка...? Щото при новите модели не ми излиза, за повече инфо...

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        П.П. Само да добавя, че новата инжекционна система се отнася само за R модела, а Х трябва да почака поне още година до 2010...
        .. ее естественно..при х модела малко по късно идват нещата-но ще идат ..и тогава ..вече ще стане ..е гати мотора
        ..но..и другите няма да спят в това време де..да ви кажа сега на гърция като гледах и новия хусаберг с хоризонтален цилиндър..да знаете че в следващите години ще се пускат все по леки удобни и готини мотори които ще се различават с по много от досегашните модели
        ..пресни примери са новия берг с хоризонтален цилиндър-новия ктм 65 -новата хускварна 310 както и бмв то 450 а и ктм 690 то..донякъде

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          много странна кривка са сложили на този модел
          прилича ми на кривка за ендуро която тръгва надолу а после нагоре с цел подобряване на ниските, за кросовите мотори е типична правата кривка. Освен това ми се струва доста уязвима за тези които ще карат ендуро с него.
          Изненада ме и подмяната на окачването от showa към kayaba, нещо което трябваше отдавна да направят

          Последно редактирано от Краси; 09-09-08, 12:22.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            new rolling chassis, work together to deliver 450-class-leading power along with 250-style handling. It's an unprecedented blend of power, suspension and handling that together bring a genuine revolution to the premier motocross class.

            еее тия вече чак и мене ще ме навият да си взема ..сега ако имаха и 350 такъв модел.../чува се че работят по такъв/ ..браво хонда направо метнаха бомбата за пореден път..мишената вече е преместена.. ..според журналистите от дирт райдър..да видим сега какъв ще е отговорът..от другите..ама като гледам май..ще има доста отговорчета от типа..копи -пейст ..което всъщтност май..не е чак толкова лошо де

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
              Ванка, тоя ЦРФ 700`09 от къде го извади на снимка...? Щото при новите модели не ми излиза, за повече инфо...

              Хм.. намерих нещо - http://dirtrodders.com/CRF700X/

              и що ли ми мяза на фотошоп

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                много странна кривка са сложили на този модел
                прилича ми на кривка за ендуро която тръгва надолу а после нагоре с цел подобряване на ниските, за кросовите мотори е типична правата кривка. Освен това ми се струва доста уязвима за тези които ще карат ендуро с него.
                ..кривката всъщтност не е толкова странна просто според мен.. са се сетили че като направи завой отпред..може пак да е със същата дължина ауспухът само че отзад да е по къс и прибран и да се централизира тежестта ..иначе нямаше как да сложат такова късо прибрано и леко заглушителче отзад без да прецакат мощтността а това прибиране и скъсяване много ще подобри усещан-ето за лекота на мотора..свалете на вашия си мотор заглушетуля и

                го бутнете напред назад настрани ..да видите колко по лек се усеща

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Хм.. намерих нещо - http://dirtrodders.com/CRF700X/

                  и що ли ми мяза на фотошоп
                  __________________
                  ...тва си е стария хр650 ..само че направен 700 ..че е и легален по пътищата на 49 щата в щатите ..то това се очакваше..за да направят офф роуд моделите да отговорят на еко нормите и ..все пак да са достатъчно мощтни за да има фън.. производителите-вдигат кубиците..а и тва е маркетинг..хр650..не е обновяван отдавна и конкуренцията е взела да го притискат..сега леко но качественно го ъпгрейдват..и ни уверяват че имат вече нов модел ..и продажбите тръгват браво.. и за хората това не е лошо защото по такъв начин обновен модела почти няма да има "детски болести" ..всичко по него е отдавна изпробвано ..предполагам че на бая отдавна си ги карат престъргани на 700 тоя модел ..и само официално е бил 650

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    В чъмпър толк има тема "Новият ЦРФ 700`09", която е цели 13 страници, аз повърхностно погледнах и май се оказа, че е фотошоп , щото и реално в страницата на Хонда пак го няма тоя модел
                    Иначе идеята е супер от където и да го погледнеш... Става въпрос този мотор да е с новият двг на новото TRX 700`09, който е 686сс, пълна инжекция и е разработен на базата на двг от ХR 650...

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                      ... и май се оказа, че е фотошоп , щото и реално в страницата на Хонда пак го няма тоя модел...
                      Освен това и Чинела не го е пускал тука а само в темите със забавни снимки....
                      Жорка що не остави да си помечтаеме още малко...

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        щото и реално в страницата на Хонда пак го няма тоя модел...
                        ..значи -имайте в предвид че хонда америка си има такива модели дето ги няма из никакви сайтове
                        ..тука при нас докараха 2 чисто нови хонди от щатите които са нещо като на ориндж чопър моторите но с 1,8 литра 6 цилиндров боксер двигатели ..и хора дето са ровели..казаха че никъде из нета и официални страници на хонда ги няма ..тука обаче ги има и си ги карат хората модела бил спейшъл за щатите може би лимитиран..не зная май струвал някъде около 30 тина хиляди от зелените

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          а новото 450 Р колко струва? Ако си продам стария и бъбрека ще стигнат ли? Много ми хареса.. Цял ден се сещам за него през 10 мин...само дето новите технолоии, не е лошо да се пооталожат 2-3 години, ама ако изпадне кеш, незнам дали ще се сдържа. Силно пристрастен се чувствам. Представям си с лаптопчето на пистата- бам кривите, където ми е добре и с тва тегло... ох мечти. Страшен е.
                          Последно редактирано от iassen; 09-09-08, 23:29.

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            до посочената по-горе хонда която струва 30 бона от зелените, модела е валкирия,в еди имаше една ма не беше чисто нова, а един приятел си вкара чисто нова от щтатите и я намери за цена 25 000 $ ако не се лъжа. между другото кой е разгледал honda crf450r 2009? аз не съм црф маняк, но и обърнах внимание (още няма офицялни данни за кончетата,въртящият момент)---> разбрах само,че става вапрос за яки цифри. инжекцион е, изглежда по различно от црф ите преди 2009, барнали са много двигателя и външния вид. готин е,много ми хареса! мога да напиша данните, но със сигорност в сайта на хонда са представени по-добре от колкото аз бих ги дал. там мойе и да се сравни 2008 ц 2009.
                            Бог обича смелите!

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Цената и в Щатите е 7599 долара + 350 за ония кабелчета с диска за " реджетването" на мотора
                              Има данни за мощността, пише, че има 56,3hp/8500rpm...

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                (още няма офицялни данни за кончетата,въртящият момент
                                ..в линка който пуснах има данни и за въртящия момент и за мощтността ..макар че..тия данни ..не знам за кво са ви ..то е ясно че ще върви яко ..лично аз обаче ако имам такава задължително бих я пипнал с лаптопчето ..да и пусна някоя крива с която да се "кротне " малко та да се кара по лесно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X