Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Мога да кажа само едно голямо БРАВО на Ванката за желанието ентусиазма упоритостта и хъса който има за всичко това. Пожелавам го всеки участник във форума !!!
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      Аз лично съм видял доста ендура, ама по-добре подготвено от т'ва червено ендуро НЯМА! Браво на Иван за сърцатото му отношение към мотора! Браво!

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Много ви благодаря момчета за добрите думи както казвах на старшината в казармата ШЬ'САСТАРАЕМ......
        Има Викторе още едно нещо и това е гардовете за двигателя да ги сменя с метални НО Американците още не правят за Х а само за Р а разликата е, че долу между рамката пред двигателя е разширителния съд и е вързан за пластмасовите гардов и т.н......Това найстина е пропуск но скоро се надявам да намеря. Другото ще е пиньони с верига но нека да свърша тези първо..тоест от тук нататък само консумативи и КАРАНЕ..

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Браво на Ванката! С ентусиазам ,като неговия може скоро и да ги стигнем американците.Една идея от мен за трета част.Пружината на задния амортисиор все оште се жълтее

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Браво Ванка, ама и от мен една идея - тези степенки така ли ще ги оставиш?!? Толко неща смени, мисля че едни хубави степенки заслужава Хондата.
            Иво Георгиев
            Gworkshop

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Ванка, сега си го тури на трупчета в хола и само си го гледай, че в гората знаеш как е - клони, камъни, феи ...


              Аз ако съм на тебе, няма да мога да го понеса тоя обелен капак ...
              Виж вземи мерки тия дни, че ще се изложиш така в гората !
              Айде, честито и ти пожелавам да остане по-дълго време така красив !
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                ...... че в гората знаеш как е - клони, камъни, феи ... .....
                Ами Жоре нали всичко заради тях бе ...иначе за какво ми е
                Да не те изложа в Стара загора на 22-ри, ще кажат абе къФ е тоя дето го е поканил Жоро...
                А ти ще кажеш ами това е грацията, мощта ще дойде по късно.....евентуално

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Ебахти бруталният мотор! Поклон! Пожелавам да ти служи добре, ама като гледам му липсва нещо! Сложи му крила! Все пак тези мотори имат навик да летят, ама въпроса е да стане контролирано!

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    В петък бях при Будин та се порадвах малко на една наточена Хонда... Питам го Будин чия е, а той: .....на Чинела, не я ли позна?

                    Евала Ванка! Добре, че има и мераклии сред нас та да плакнем очи

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Ако бях мотор - такъв щях да бъда....
                      Bling bling, money ain't a thing :)

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Ами Жоре нали всичко заради тях бе ...иначе за какво ми е
                        Да не те изложа в Стара загора на 22-ри, ще кажат абе къФ е тоя дето го е поканил Жоро...
                        А ти ще кажеш ами това е грацията, мощта ще дойде по късно.....евентуално
                        Еи Иване хайде на 22-ри в Стара Загора да ги пообелим малко

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Здравейте. Ей така по между другото да попитам дали на някой не му се намира оригинален радиатор за црф 450 2002-04 г модел /от 2005 и нагоре не чстава, проверено е. Да уточня, ляв радиатор. Ако някой го изрови от някъде и ми го продаде са прилични парички ще му бъда изключително благодарен.
                          Последно редактирано от iva_kx; 10-03-08, 11:06.
                          Part time racer.Full time RIDER.

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от JRC2 Преглед на мнение
                            Здравейте. Ей така по между другото да попитам дали на някой не му се намира оригинален радиатор за црф 450 2002-04 г модел /от 2005 и нагоре не чстава, проверено е. Да уточня, ляв радиатор. Ако някой го изрови от някъде и ми го продаде са прилични парички ще му бъда изключително благодарен.
                            Намерих един ама му искат към 300лв. Почти нов бил.
                            Последно редактирано от Димитър; 14-03-08, 14:51.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Яяяя, то станало мотор бе

                              Иване, следващата стъпка е ето това :



                              Не знам как ги търпиш още тия черни гуми. Естествено ще трябва да сложиш джанти от 65ца, но съм сигурен че ще и отиват

                              Майтап бе Уили. Супер е станало моторчето !
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Ако мислиш, че не съм писал мейли до щатите за такива гуми жестоко се лъжеш..
                                Ама не пращат гуми извън страната си, егоисти...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X