Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А кой ти държи гумата отпред ааа?
    ми ..никой..ама бай димитър като не може да снима бързо и така излезе тая снимка
    има и други ..трябва да ги поразровя

    ..виж на клипчето дали не се вижда кой я държи
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...0ZAD%20MOV.MOV

    Коментар


    • Около колко коня са новите модели (2007-ма) CRF 450 R и какви са им подобренията в сравнение с 2004-2005 моделите ???
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • Ама си и ти !
        Виж в поста на Goblin по-горе де
        Човекът е посочил точните линкове за това!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • Ей Гоблин, страхотни снимки от състезанието. Браво!

          Направо ти завиждам, че си ходил. Аз живея във Филаделфия и тука е почти само чопърски район....ужас....много ми се ходи на такова мероприятие но няма на близо

          В средата на октомври бяха организирали шоу за студентите...концерт, други простотии и малко фрийстайл. Бях на седмото небе! Поканиха Томи Клауърс и Тилтън.

          Отивам аз наточен да гледам...и кво....отложиха го изцяло, защото беше валяло дъжд и асфалта много мокър. Редбулчовците сушиха рампата няколко минути с една горелка, но като приземят решиха че няма да могат да спрат на самия мокър асфалт.

          Много яд ме хвана, но поне видях нещо и направих снимки
          No bike - no fun!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
            Ама си и ти !
            Виж в поста на Goblin по-горе де
            Човекът е посочил точните линкове за това!
            Съжалявам, прочетох статията на човека още веднага щом я пусна, но не погледнах линковете ! Интересуваше ме информация точно за 2004 модела, но както и да е
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Тъй като Митков поднови темата за КТМ аз се почувствах длъжен като горд собственик на два CRF450 R и Х модели да подновя тази.
              Много бих искал тук да пуснат /напишат/ по едно мнение независимо дали са или не са писали, всички собственици на CRF. Аз поне познавам няколко. ММ, АДА, Жоро Хаджиев и моя милост. Наистина темата не бива да замира та минала е почти година от последния пост срамота . Специялно към ММ се обръщам да не пише, че има много работа щото....

              Коментар


              • Re: CRF mania (само за пристрастени)

                Polzvam AKT SOFT Kyrila i za sajalenie (ot izvestno vreme) ne mi raboti kirilizata samo vav foruma... Az imam CRF 250X 06 veche ot godina i polovina - motora e unikum, ne che sam osoben razbirach. Dosta sam chel i prinzipno edinstvenoto smushtavashto za men neshto e che chesto triabva da se proveriavat luftovete na klapanite (moje i az da sam goliam paranoid), na moia koito e veche na 2000km sa mu gledani 3 pati - parviat beshe pri razrabotvaneto i triabvashe da se korigirat, koeto mai e razbiraemo, vtoriat beshe spored owner's manual i mai vsmukatelnite triabvashe da se korigirat pak, tretia ne biaha mradnali. Spored men motora ima problem (pak shte kaja che ne sam razbirach i izkazvam spezialni blagodarnosti kam horata koito si gubiat vremeto s moia CRF!!!) s jigliorite - pone pri men pri riazko podavane na gaz se zamisliashe. Vzeh si JD jetting kit i sega motora e drug - smeneni sa iglata, main jet 158 (beshe 130), pilot jet 42 (beshe 40) i sam slojil aftermarket bolt za regulirane na pritoka na gorivo (ZipTy). Prinzipno preporachvat da se otvori i airboxa no az ne sam go napravil. Smiatam che kogato smenia i auspuha veche shte sam na 6. Na parvoto karane mu probih liavata strana na dvigatelia (koiato e ot niakva magneziava splav) ta mislia che niakvi protektori da se slojat tam niama da e zle, osven skarata koiato se slaga dopalnitelno otdolu. Hubavo e da se slojat protektori i na radiatorite, znam ot opit, dobre che imam... Inache nikoga ne sam chustval lipsa na moshtnost daje poniakoga sam se izumiaval ot lekotata s koiato bori patekite ili moje bi ne sam nadobrial dostatachno za 450 oshte... Tva e zasega ot men, chakam i drugi otzivi zashtoto poznavam i drugi xora s CRFi. Mnogo zdrave!
                Bling bling, money ain't a thing :)

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  !!
                  [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                  Коментар


                  • До: Re: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от krascho Преглед на мнение
                    Polzvam AKT SOFT Kyrila i za sajalenie (ot izvestno vreme) ne mi raboti kirilizata samo vav foruma... Az imam CRF 250X 06 veche ot godina i polovina - motora e unikum, ne che sam osoben razbirach. Dosta sam chel i prinzipno edinstvenoto smushtavashto za men neshto e che chesto triabva da se proveriavat luftovete na klapanite (moje i az da sam goliam paranoid), na moia koito e veche na 2000km sa mu gledani 3 pati - parviat beshe pri razrabotvaneto i triabvashe da se korigirat, koeto mai e razbiraemo, vtoriat beshe spored owner's manual i mai vsmukatelnite triabvashe da se korigirat pak, tretia ne biaha mradnali. Spored men motora ima problem (pak shte kaja che ne sam razbirach i izkazvam spezialni blagodarnosti kam horata koito si gubiat vremeto s moia CRF!!!) s jigliorite - pone pri men pri riazko podavane na gaz se zamisliashe. Vzeh si JD jetting kit i sega motora e drug - smeneni sa iglata, main jet 158 (beshe 130), pilot jet 42 (beshe 40) i sam slojil aftermarket bolt za regulirane na pritoka na gorivo (ZipTy). Prinzipno preporachvat da se otvori i airboxa no az ne sam go napravil. Smiatam che kogato smenia i auspuha veche shte sam na 6. Na parvoto karane mu probih liavata strana na dvigatelia (koiato e ot niakva magneziava splav) ta mislia che niakvi protektori da se slojat tam niama da e zle, osven skarata koiato se slaga dopalnitelno otdolu. Hubavo e da se slojat protektori i na radiatorite, znam ot opit, dobre che imam... Inache nikoga ne sam chustval lipsa na moshtnost daje poniakoga sam se izumiaval ot lekotata s koiato bori patekite ili moje bi ne sam nadobrial dostatachno za 450 oshte... Tva e zasega ot men, chakam i drugi otzivi zashtoto poznavam i drugi xora s CRFi. Mnogo zdrave!
                    Ползвам АКТ СОФТ Кърила и за сажаление (от известно време) не ми работи кирилизата само вав форума... Аз имам ЦРФ 250Х 06 вече от година и половина - мотора е уникум, не че сам особен разбирач. Доста сам чел и принзипно единственото смущаващо за мен нещо е че често триабва да се провериават луфтовете на клапаните (може и аз да сам голиам параноид), на моиа които е вече на 2000км са му гледани 3 пати - парвиат беше при разработването и триабваше да се коригират, което маи е разбираемо, вториат беше според овнер'с мануал и маи всмукателните триабваше да се коригират пак, третиа не биаха мраднали. Според мен мотора има проблем (пак ще кажа че не сам разбирач и изказвам спезиални благодарности кам хората които си губиат времето с моиа ЦРФ!) с жиглиорите - поне при мен при риазко подаване на газ се замислиаше. Взех си ЖД жеттинг кит и сега мотора е друг - сменени са иглата, маин жет 158 (беше 130), пилот жет 42 (беше 40) и сам сложил афтермаркет болт за регулиране на притока на гориво (ЗипТъ). Принзипно препорачват да се отвори и аирбокса но аз не сам го направил. Смиатам че когато смениа и ауспуха вече ще сам на 6. На парвото каране му пробих лиавата страна на двигателиа (коиато е от ниаква магнезиава сплав) та мислиа че ниакви протектори да се сложат там ниама да е зле, освен скарата коиато се слага допалнително отдолу. Хубаво е да се сложат протектори и на радиаторите, знам от опит, добре че имам... Иначе никога не сам чуствал липса на мощност даже пониакога сам се изумиавал от лекотата с коиато бори патеките или може би не сам надобриал достатачно за 450 още... Тва е засега от мен, чакам и други отзиви защото познавам и други ксора с ЦРФи. Много здраве!
                    [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Може ли да попитам каква разлика има в двигателя на 450R и 450X

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        - Електрически стартер
                        - Запалване
                        - Разпределителен вал
                        - Предавателни числа на трансмисията
                        - Леглата на клапаните до модел 2005
                        - Май и в клапаните имаше някакви разлики, при Х-а май два от тях бяха стоманени, но тук да се изкаже някой който знае със сигурност.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Не съм сигурен дали има смисъл, но все пак! Как човек би могъл да си накара CRF R-а да е прилича повече на CRF X-а? Има ли смисъл от подобен род трансформация? Ясно е, че по-нов мотор е по-добре, но все пак - до коя година мотора все още е сравнително нов и става? Рядко карам на висока скорост, повече го правя за удоволствие и текущя ми мотор ми върши работа. Просто има едно-две места където усещам, че 125cc ми идват малко, предимно при изкачванията на върхове. Като поведение MTX-а е сравнително спокоен мотор, освен ако не го изрежеш в 8000-9000 оборота, също има /доколкото мога да се доверя на спомените си/ меко окачване... /тук по-скоро Iva_kx или kiki.t да се изкажат, защото от ИЖ-а до Honda-та има прекалено много разлики за да ги сравнявам, а друг не съм карал!/. Та си търся /респективно вече си намерих няколко/ възможности за по мощен мотор - по-висока скорост не ми трябва особенно... И понеже прочетох доста неща за CRF, в момента се колебая между него и Kawasaki KLR/KDX R

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            - Електрически стартер
                            - Запалване
                            - Разпределителен вал
                            - Предавателни числа на трансмисията
                            - Леглата на клапаните до модел 2005
                            - Май и в клапаните имаше някакви разлики, при Х-а май два от тях бяха стоманени, но тук да се изкаже някой който знае със сигурност.

                            + :
                            - по-тежък маховик при Х-а
                            - по-голям дифузьор на карбуратора при R-а
                            - изпускателната кривка при Х-а е стоманена ,а при кросака е титаниева (ако се налагат заварки само при специални условия)
                            - смукателните клапани при Х-а са също титаниеви,но са с по-малък диаметър .... и при двете модификации изпускателните клапани са стоманени и с еднакъв размер
                            - електрониката,както Гоблин е казал също има разлика- при R-а е доста "наточена" ...някъде четох че има заложени 8 май бяха различни карти и криви на запалването

                            ....всички тия неща водят до получаване на около 120 к.с. литрова мощност за R-а , която в комбинация с превъзходния хандлинг който дава шасито водят наистина до пристрастяване към този мотор
                            "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                            MG Racing Team

                            Коментар


                            • Re: CRF mania (само за пристрастени)

                              http://youtube.com/watch?v=RYngOBGLrVg
                              Bling bling, money ain't a thing :)

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Ето и една презентацийка на модела от 2007
                                http://youtube.com/watch?v=si2T_F4-x-4
                                [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X