Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
    Вярно е.но ти друго не можеш !
    Вземи газката и ела да пробваме,ще има смешки.

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
      Вземи газката и ела да пробваме,ще има смешки.
      Нали веднъж идвах,не можахте с Пачароз да ме изненадате ! Помниш че Бетата летеше навсякъде !

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Някой пробвал ли е това масло.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:6.2 КБ
ID:5746673
        Мой приятел кара с такова и няма проблем.
        На него пише че е създадено за съвременни високооборотни двутактови двигатели работещи в състезателен режим.

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
          ..... двутактови двигатели работещи в състезателен режим.
          Значи не става за теб.

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Аз карам с Игол за кросови.... мотори. Супер лесно се смесва с бензина и мотора почти не пуши.

            Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Някой може ли да ми помогне? Имам гас гас 300 и си търся пружини, които държат кривката за цилиндъра и също така ми трябва тампон за кривката, където се захваща на планката до манивелата.

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Оригинални едва ли ще намериш в БГ. Пружини ще паснат от КТМ ,а тампон с малко доработки също от КТМ , към 25лв е.
                Силата е нищо без контрол.

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Скоро ще почнете и бутала от Трабант да пригаждате,както на Балкан 250.Махайте ги тези гаски до като е време.Аз се чудя и ми е много интересно как успя Габровец да се прекара да си купи мотор от фалирала марка.

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Махайте ги тези гаски до като е време.
                    ...и ги хвърляйте на Живота в двора...нали
                    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Майтап, майтап ,ама бутало на 250-та става и от КТМ ......Какво по-хубаво от това ,че много неща стават от други марки .. обичам го тоя мАтор
                      Силата е нищо без контрол.

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                        Нормално е, и нашите са така. Достатъчни са две седмици покой и трябва да ритна 7-8-10 пъти понякога.
                        Мога да демонстрирам как паля гаска след повече от 3 месечен престой ( последно карана на закриването на сезона 26.11.2016 г. ) : Дърпам смукача и ритам 1 ( един ) път без контакт . Давам контакт и паля от първото ритане . Безконтактното ритане го правя от хорска срама дето се вика , че нямам очи да го взривя веднага - пък и да се пообогати сместа в цилиндровия блок .

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Скоро ще почнете и бутала от Трабант да пригаждате,както на Балкан 250.Махайте ги тези гаски до като е време.Аз се чудя и ми е много интересно как успя Габровец да се прекара да си купи мотор от фалирала марка.
                          И аз това се чудя. В нашия район сме много зелени явно за да вземем мотор на тази "фалирала" марка

                          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                          Майтап, майтап ,ама бутало на 250-та става и от КТМ ......Какво по-хубаво от това ,че много неща стават от други марки .. обичам го тоя мАтор
                          Наистина какво по-хубаво, даже манивела от yz250f и wr250f пасва перфектно все едно е правена за него
                          Снимката е от сайта на гас гас

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:start-lever-peg-yamaha-250-4t-good-for-gas-gas-ec-250-300-250f.jpg
Прегледи:1
Размер:52.3 КБ
ID:5747017

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                            Мога да демонстрирам как паля гаска след повече от 3 месечен престой ( последно карана на закриването на сезона 26.11.2016 г. ) : Дърпам смукача и ритам 1 ( един ) път без контакт . Давам контакт и паля от първото ритане . Безконтактното ритане го правя от хорска срама дето се вика , че нямам очи да го взривя веднага - пък и да се пообогати сместа в цилиндровия блок .
                            Двутакта си е двутакт,винаги пали лесно ано всичко е наред.Твоя мисля че е ОК
                            0888 074 049

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Да не се хваля ама и моя китайския пали лесно след два месеца престой.Ритам най много два три пъти.
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Твоят китайският има освен смукач и ускорителна помпа и при него нещата не са само : колкото си засмуче . Естествено , че когато всичко е наред по козела ще пали с намигване ...
                                П.п. : Мога да покажа как паля и ДР 350 С ( с късата манивела , малко по-дълга от детска шурка и обикновен вакуумен карбуратор ) след продължителен престой - модел широко набеден , че не е от най-лесно палещите ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X