Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
    Има ли достатъчно ход ?
    Мисля че има мърда около 1см.
    Ама това много грубо.
    Какво има вътре? Предполагам че са две "клеми" и буталцето като ги свърже затваря веригата.
    Ама и това наизуст.
    Ако съм прав то на практика няма какво да му се развали освен да се зацапат клемите.
    Буталцето дали има ход назад да излезе?

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      То мърда , но отива ли до край ? Има гайка с която се регулира предварителния натяг . Ако има ход до край и не дава връзка , то наистина вътре детайлите не са в кондиция .

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Веригата е около 100 лв ДИД видях я в един саит а обтегач аз продавам от модел 2001г. в много добро състояние.

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          А колеги имам въпрос според вас кой е най добрия набор венци за дрз-та и по специално Е варианта ,че карам в момнта с 13-47 и ми се струва малко муден ..

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
            и ми се струва малко муден ..
            Муден какво ще рече,бавен или слаб? Тоя мотор има доста сила тъй,че може да е спънат и затова да ти се струва муден. 13-ката отпред ми се струва малка.
            0888 074 049

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Според теб коя е най добрата комбинация?

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                Според теб коя е най добрата комбинация?
                Зависи къде го караш?
                0888 074 049

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  В гората и по балкана често и по пътеки

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                    А колеги имам въпрос според вас кой е най добрия набор венци за дрз-та и по специално Е варианта ,че карам в момнта с 13-47 и ми се струва малко муден ..
                    Мартине не знаеш кой да питаш ли
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                      Мартине не знаеш кой да питаш ли
                      Хайде де ти кажа но искам каса ти знаеш с какво Наско ти каза малак е най добре е с 14 на 48-49
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Бе не че ми се свиди бирата ама теб все те няма в твоя офис за да те питам Когато взех мотора беше 14-47 и само от газзз не щеше да се изправи

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                          Бе не че ми се свиди бирата ама теб все те няма в твоя офис за да те питам Когато взех мотора беше 14-47 и само от газзз не щеше да се изправи
                          Чакай малко ти искаш да го караш на задна или в балкана ми тогава Николай да ти направи 11 на 60 да се изправя и на 5-та
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            ЕЕЕ Ти ме взе за мезе малко ми са мътни предавателните числа или както там се казва не знам точната терминология просто искам като съм на
                            3-та и ми се появи някой кратер да дигна предницата без да се налага да дърпам като улав и да са му убави ниските по малките сладки пътечки в някой си балкан (да не споменавам имена понеже някой може да чете и да глобява ) та ако според теб това е комбинацията която ми е нужна ще се доверя на твоя дълбок опит и при следващата смяна на венците ще е такава

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от martobg Преглед на мнение
                              ЕЕЕ Ти ме взе за мезе малко ми са мътни предавателните числа или както там се казва не знам точната терминология просто искам като съм на
                              3-та и ми се появи някой кратер да дигна предницата без да се налага да дърпам като улав и да са му убави ниските по малките сладки пътечки в някой си балкан (да не споменавам имена понеже някой може да чете и да глобява ) та ако според теб това е комбинацията която ми е нужна ще се доверя на твоя дълбок опит и при следващата смяна на венците ще е такава
                              ЕЕЕЕЕййййй къде ми е WR-a.....недей иска от новата да върти задника като старата.Според мен недей намаля повече предния а увеличавай задния.
                              XR600R-96

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Хехе прозвуча двузначно но според мен трябва да са сходни до голяма степен но може и да бъркам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X