Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    И аз за това си помислих да не би да държа повече копчето.
    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Бъди по-бърз с десния палец . Това е Сузуки - в сняг и в дъжд , пали от веднъж . Да не ти е хонда.......

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
        Бъди по-бърз с десния палец . Това е Сузуки - в сняг и в дъжд , пали от веднъж . Да не ти е хонда.......
        Айде пак хонда го отнесе
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Естествено , че ще го отнесе . Най - лесно палещите(японски) марки са Сузуки и Кавасаки . За сините изобщо не искам да си отварям устата ..... То се вижда сутрин в студа след закриване или откриване кои марки ги поливат с чайници за да запалят . Някои даже и болтовете на резервоара не си слагат - сещате се защо .

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
            Естествено , че ще го отнесе . Най - лесно палещите(японски) марки са Сузуки и Кавасаки . За сините изобщо не искам да си отварям устата ..... То се вижда сутрин в студа след закриване или откриване кои марки ги поливат с чайници за да запалят . Някои даже и болтовете на резервоара не си слагат - сещате се защо .
            За сега не се оплаквам от не палене,а за резервоарите се сещаме
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Аз не визирам специално твоя мотор , а марката като цяло . И доста майтап вложих - да не се наежи някой , ей !

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Здравейте колеги да ви питам , освен маслото от щеката друго масло трябва ли да гледам (има ли друго масло освен това с щеката).
                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                  Здравейте колеги да ви питам , освен маслото от щеката друго масло трябва ли да гледам (има ли друго масло освен това с щеката).
                  Не,не трябва,там е единственото място за проверка на маслото.
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Искам да попитам какво трябва да се направи на С модификацията да може да върви колкото Е модификацията.
                    [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
                      Искам да попитам какво трябва да се направи на С модификацията да може да върви колкото Е модификацията.
                      Все едно да накараш умрял кон да рита
                      Нали имаш "К" !
                      на сушата и град помага

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Колега имаше една игра със смяна на карбуратора от Микуни с Кейнхел, но аз лично не съм го правил. Въпреки това информацията ми е от първа ръка и познавам колеги, според които след смяната моторите им са станали по-мощни!
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
                          Искам да попитам какво трябва да се направи на С модификацията да може да върви колкото Е модификацията.
                          Единия вариант е подмяна на карбуратора с Keihin FCR39, но трябва заедно с това да смениш и генерацията и да направиш "3x3 mod" което грубо казано е изрязване на отвор с размер 3 на 3 инча във въздушната кутия, под седалката. Напиши "3х3 mod drz" във Youtube и ще го видиш, има го подробно обяснено. Другото което можеш да направиш е подмяна на оригиналната гарнитура на двигателя (между цилиндъра и главата) с такава от Е модела, която е по-тънка и с която се постига по-висока степен на компресия а от там и по-висока мощност. Можеш да сложиш и Big Bore Kit и спортни разпределителни валове но там цената вече става дебела. Всичко зависи от това колко си готов да вложиш.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            Колега имаше една игра със смяна на карбуратора от Микуни с Кейнхел, но аз лично не съм го правил. Въпреки това информацията ми е от първа ръка и познавам колеги, според които след смяната моторите им са станали по-мощни!
                            Е кажи колко по-мощни не могат да летят
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Най добрия вариант е като смениш първите две букви.
                              DR и слагаш RM.Оставяш сам Z-та. И си го направил достатъчно мощен.

                              Както казва Пачарозов няма да лети, обаче ти може да полетиш !!!

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Здравейте колеги

                                Предстой ми смяна на масло на ДРЗ - та но го имам от малко време и не съм го разучил много много.
                                Маслото само от долу под двигателя ли се точи , защото видях тук едно мнение , че и от болта до кривката се точи.
                                А след това само от щеката ли се налива маслото или и от долу болта на левия капак на картера.
                                Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X