Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: SUZUKI DR 600 добър мотор ли е?

    Добър за какво?

    Коментар


    • #32
      До: SUZUKI DR 600 добър мотор ли е?

      Модела не е първа младост, тъй че много зависи от състоянието на конкретния екземпляр. Аз имам някои забележки към слабите му места- виене на 3-та скорост, отлепени легла на клапани.... но ако случиш на запазен мотоциклет, не е лош избор.
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • #33
        До: SUZUKI DR 600 добър мотор ли е?

        Добър за ендуро разходки
        Последно редактирано от Chinela; 15-10-09, 11:28.

        Коментар


        • #34
          До: SUZUKI DR 600 добър мотор ли е?

          Здравей... имам го от почти 2 години, използвам го и за в гората и за пътя... В гората е зор.. ама аз съм тъп и упорит... За пътя е мек и удобен.. Сложил съм му и куфари и лятото доста си попътувах... В момента е в сервиз за обслужване... Някои цени горе долу.... Ангренажна верига - 114 лв, дискове за съединител - 80 лв , масло предница - сега го сменят, и масла филтри грубо - 80 лв ...

          Между другото го продавам.... С цялото оборудване към него... куфари, комплект капли с гуми за крос... И обслужен...
          П.П. За мен ДР 600 е достатъчно мощен, прощава грешки и е универсален струг... За мен е идеалния мотор...

          Коментар


          • #35
            До: SUZUKI DR 600 добър мотор ли е?

            Първоначално публикуван от turlaka Преглед на мнение
            Добър за ендуро разходки
            Като за начало е идеален и много хора са минали първо през такъв мотор но наистина много зависи на какъв екземпляр ще попаднеш.

            PS.Аз също продавам моя ако имаш интерес DR650R 1994г.

            Коментар


            • #36
              До: Suzuki DR

              А на някой да му се намира комплект джанти за DR 650 SE или поне задна

              Коментар


              • #37
                До: Suzuki DR

                А някой да знае откаде мога да си поръчам сегменти за ДР 650 1990г. с възможно най-бързата доставка?
                Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #38
                  До: Suzuki DR

                  Първоначално публикуван от Mitaka_s4 Преглед на мнение
                  А някой да знае откаде мога да си поръчам сегменти за ДР 650 1990г. с възможно най-бързата доставка?
                  София бул.цариградско шосе бл.11 магазин SUZUKI тел.029713518 .Тук частите са оригинални. Доставката е около 7-8 дни

                  Коментар


                  • #39
                    До: Suzuki DR

                    Въпреки, че вече не е мой ще си позволя да пусна една снимка на страхотен ексемпляр на DR традицията .







                    Този звяр е с ускорителна помпа и супер биг кит 420сс , докато беше в мен се изправяше и на 5-та скорост без проблем
                    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                    Коментар


                    • #40
                      До: Suzuki DR

                      Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
                      София бул.цариградско шосе бл.11 магазин SUZUKI тел.029713518 .Тук частите са оригинални. Доставката е около 7-8 дни
                      Благодаря за информацията, но твърде късно видях отговора ти и вече поръчах на друго място с изключителния срок от 14 дни, но всеки ме "успокоява" че ще бъде много повече от 2 седмици. А и цената е 76лв., ако случайно някой се чуди.

                      Ето и опита ми да постна една снимка на моята Сузана преди ремонта:
                      Последно редактирано от Тануцо; 13-01-10, 23:45. Причина: огромна снимка
                      Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #41
                        От: До: Suzuki DR

                        Здравейте, имам dr650 и dr250 като втория е без бутало и цилиндър. По нагоре прочетох, че от 250 правят 350, та ме интересува ако сменя от биелата нагоре всичко от 350 (бутало цилиндър, глава...) ще паснат ли на скоростите? Интересува ме защото намерих изгодно тези части от 350, а не мога да намеря от 250 бая време, а и съм малко едър за 250...Благодаря предварително

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X