Re: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/
SX150 не е тунингован 125 - друг модел си е. 200 също си е друг модел.
SX150 не е тунингован 125 - друг модел си е. 200 също си е друг модел.
Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар