Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Извинете за подредбата на прикачените файлове,но я видях след публикацията.
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Много, много ме кефи
      Само приятни мигове с него ти пожелавам!
      Поздрави!
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Колега,благодаря за пожеланията!
        Таралеж в гащи не стои.Не устоях на изкушението и след работа реших да врътна КТМ-а по близките сокаци.Все пак си имам едно на ум,че не съм карал 1 година заради лоша травма.Та,за 40 мин. обиколих малко черни и твърди пътища,малко пътечки и камъчета с пясък по тях.Давах газ в зависимост от терена,но върви добре както на рали ,така и по тесните места.Много е гот,защото тегли и на ниски обороти.За високите,вие си знаете.При тях имам чувсвото,че шофирам Пасата си,който е с турбо-бенизов агрегат.Т.е. след определени обороти става друг автомобил.При КТМ-а е същото.
        Задното окачване ми допадна веднага,но не мога да кажа същото за предното.При него очаквах малко повече,а може и да се заблуждавам.
        Убедих се,че удоволствието от ездата на 2 тактова машина е не по-малко от това на 4 тактова.Дали е повече,ще установявам в близко бъдеще?
        Поздрави и до скоро!
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Страшен!!! Да ти е честит! Абе вие тука с тази тема сте на път да ме изкушите към клуба на двутактовите
          [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Мариански като чета писанията ти ми се разтреперва сърцето Тепърва ще му свикваш и ще октриваш плюсовете на машината.
            Ако искаш може да пробваш да си поиграеш малко с настройките на предницата за да е по-добре. Обади ми се да го пообсъдим !
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Днес беше първият по-сериозен тест на ЕХЦ-то.Общо 64км. по разнообразни терени.Колегите ми бяха с АТВ-та,което беше добре и за мен.Имам си една пластина в левия крак и гледам да внимавам с газта и умората.
              Та,да си дойдем на думата.Този мотор си е,ама баш, истинско ендуро.Половината от дистанцията съм я карал с 4 тактов крос и днес сменях предавки с окло 30 процента по-рядко.Просто машината си върви и дърпа без нужда от постоянна смяна на скоростите.Там,където с кросака съм минавал на определена предавка ,сега го правя с една на горе.Това,логично,придава спокойствие на мотор и човек.Казано с една дума-катерач.
              На места се изкуших и подавах повече газ и резултатът беше като турбо ефект.А това е голям фън,който при 4 тактера липсва.
              Едва ли написаното е напълно вярно,но имайте предвид туристическия момент в карането ми.
              Поздрави!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0079.jpg
Прегледи:2
Размер:164.4 КБ
ID:5205484
              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                И ти ли Жоре, и ти ли заряза Хонда.....май само аз оставам последният Мохикан, тоест Будала...
                Честито все пак и без аварийно, а иначе Иво е много прав, Митков със сигурност ще ти подари маховика само и само да те привлече в 2Т манията.
                Не бе не си сам, поне ша сме двама будали нали и аз съм сменил марката.
                Последно редактирано от Chinela; 05-09-10, 08:53.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  яя, като гледам, аз не съм писал в тази тема, ама то и какво да пиша, карам си сам, като карам не снимам, ама все пак:

                  след една от разходките с повечко народ, въпреки, че е доста прашно и няма грам кал където да се цапа мотора




                  реших да мина през мивката и да жертвам четири лева за да го измият , в гаража освежих пластмасите с препарат на МаФра, позабърсах тук-там, сложих го на суперуниверсалната ендуростойка, с възможност за повдигане и на тежки стругове





                  и си тръгнах доволен към вкъщи, е да ама знам ли за какво се върнах, гледам и не вярвам на очите си, някой нещо е забравил и то, точно през моя гараж




                  и ..
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  ..
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .



                  май съм почти щастлив
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Ааа край ...

                    Пакс, честито.Много готин е станал.И аз искам да си купя бели калници и кори за моя, ама за прозрачен резервоар май няма да ми се откъснат пари от сърцето да дам.И точно тоя график кит изключително много ми харесва.Как се казва?Колко струва?

                    Брр то че няма да го правя бял моя, няма ама нали мечтите са безплатни поне.

                    Ето и две снимки на два КТМа с оранжеви резервоари и бели кори за илюстрация просто как стой с оранжевия резервоар.



                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Най-прехваления мотор нещо ........... поумря ?

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Тва животно има доста да яде, докато се научи да мре като ренегад
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Че кое му е поумрялото?Това че модела все повече се разпрострянява в БГ ли?Цвайките са необходимо зло.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Пакси,много му прилича белия цвят.Както съм писал преди,тази тема е най-заразната от всички във форума.Май и аз ще заобичам белите окраски за моя 200 ЕХЦ.Жовот и здраве-напролет.Поздрави!
                            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              За не многото километри с него, единственото което не ми харесва засега, е, че просто те кара, за му завъртиш за повече "фън" газта ... и задната гума, в сравнение с 4т при мен заминава доста по-бързо Имам и странен шум от скоростите, при висока предавка и ниска скорост, който не мога да си го обясня, пък все още не ми се отваря за да гледам.

                              Лепенките Ванко, са си КТМски - фактори рейсинг бял к-т.
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Моя също си притраква понякога на ниски или високи обороти.Все си го обяснявам с това че веригата изпада в някакъв резонанс и почва да притраква.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X