Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Ето това е кита, 440$ в щатите, тук за по сигурно както казва Митков, питайте дилъра.

    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Тая тема е много лоша...
      Днес цъфнах с един много добър екземпляр КТМ 300 ехц Е - 2007-ма.
      Може ли някой да ми даде инструкция относно многофункционалното дисплейче?
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Честито.Даваи снимки да го видим.

        А за дисплейчето и аз моето не съм го разучил още, но ето дръпни си от тук ръководството за твоя модел и там пише и за дисплейчето:

        http://ktm.com/300-EXC.32.0.html?&de...ash=dcbf8829e1
        Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:26.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Браво, много хубава машина си взел!!! Дисплейчето има едно бутонче отдясно, това ти е менюто. Имаш много полезни като информация данни като - изминати километри, часметърче (тотал и дневно) ...
          Попътен вятър!
          Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:26.
          "Суетата, е любимият грях на дявола"!

          Коментар


          • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Слагайте ключ на темата, че стана мазало, хаха. След време няма да има раздел Избор на мотор, ами "КТМ ехс 2 такт мания". Честито за моторетката. От това, което съм чул, чел и карал(моя) мисля, че си си взел уникален мотор. Пожелавам ти много много безаварийни километри и емоции с него. Поздрави и наистина чакаме снимки и коментари!
            09 YZ290F Athena BB

            Коментар


            • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Айдеее , брат ми пък се "премени" с едно ЕХС 250 2т. 2005 ....ама айде той да пише повече...
              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

              Коментар


              • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Ей това е маторя


                Първите ми впечатления са много объркани, аз ли се заблуждавам или е истина. Много лек и послушен, кротичък вълк в овча кожа. Всъщност е силен, даже много силен, но плавен.
                Никога не съм предполагал, че със стария туч (ттр250) ще мога да балансирам на едно място почти спрял. Блага работа.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Не блага, ми направо пикантна е работата, над 60 катъра в 102 кила моторетка!! Какво му трябва на човек...
                  Последно редактирано от viki terzieva; 11-05-10, 10:25.
                  "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                  Коментар


                  • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Тук попаднах съвсем случайно на тази тема и исках да предложа да се копират постовете в тази, ако собственика няма нищо напротив. Доста сериозни неща са направени на ктм-а с уникален резултат. Браво! Поздрави!

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=60821
                    09 YZ290F Athena BB

                    Коментар


                    • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Разбира се,че нямам нищо против,даже ще се радвам да е тука до расовите бегачки
                      Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                      Gas Gas EC 200

                      Коментар


                      • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Да се включа и аз в темата за 2 Stroke ендурата.

                        Първо, да помоля модераторите да махнат това 200 от заглавието на темата, понеже темата се обърна за всички КТМ-и 2 Stroke

                        И второ да изкажа впечатленията си от моя мотор.

                        Та, повечето знаят моят е 300 ЕХС 2Т 2009г. Първоначално бях (и аз като повечето) малко скептично настроен към марката. Беше голямо четене, питане (основно Митков) дали са добри, какви дефекти и от тоя сорт неща. Дойде момента в който от Пазарджик ми се обадиха, че ми е пристигнал мотора. От тук нататък се почна само каране и почти никакво отбиване в бокса. Впечатленията ми от мотора са повече от добри, лек, мощен и същевременно плавен със страхотни ниски.Окачването ми пасва идеално. Казах ли лек?

                        Първото сервизиране на мотора бе на около 5000км. Износиха ми се четките на стартера, за което аз съм си виновен. Ползвах стартера на абсолютно всяко палене на мотора, след което осъзнах, че на 2Т моторите стартера е повече като спреш на някое криво място да си натиснеш копчето, а не като мен на всяко палене . Второто ми сервизиране бе на 7000 км, когато смених лагери на задната главина. На около 7-8000 км смених верига и зъбаци. На 8000км смених задни накладки и долния лагер на амортисьора. На 8300 км ( или 223ч.) реших да сменя буталото, просто не ми се рискуваше повече. Все пак по мануал го дават на 120ч, а то спокойно си вървя още 100ч от горе. Изпускателната клапа бе в идеално чисто състояние (то това си зависи от маслото де).

                        Като цяло от мотора съм супер доволен и никак не съжалявам за избора. За екипа на вносителя в Пазарджик мога само хубави неща да кажа (за мен това е много важно).

                        В момента изказвания от рода на „мани ги тия КТМ-и”, „карам, тикам, мъча се” за мен са крайно несериозни и безпочвени.

                        Не на последно място да отбележа, цените на частите – доста приемливи. В Power parts каталога има уникални неща, които повечето марки не предлагат.
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          аз заглавието го промених ..но първо така го направих във скоби за да се знае че е тая темата а после ще махна другото..по едно време я бях направил 125-200 250 300 ама го промених /или няк друг го промени ..не помня вече/ ..напоследък забелязвам засилен интерес към тези модели..особенно в последно време към 300 то сума ти хора се избиха да ме питат дали не знам да се продават такива

                          Коментар


                          • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                            ... ..напоследък забелязвам засилен интерес към тези модели..особено в последно време към 300 то сума ти хора се избиха да ме питат дали не знам да се продават такива
                            mitkov, в нашата група има един 300 ЕХС-2007 на Гаргата и го продава, първо защото си счупи ръката, и второ защото заминава на работа в Италия.

                            Коментар


                            • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Стартера ми капризничи, на 2-3 опита се случва да не "изхвърля" бендикса, после -чук ...и пали . Какво става?
                              п.п. 300 ехс Е.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Виж четките.
                                Иво Георгиев
                                Gworkshop

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X