Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

    Е как да не се смее човек една камара писане , от 100 кладенеца вода се вади и накрая за кво био за едни пържоли.Добре че не беше написал три марки мотоциклети че тогава незнам какво ще е да е.Иначе колега да знеш килограмите не са проблем,важното е да си доволен след всяко излизане с мотора и да ти доставя удоволствие.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • От: Кой от двата: Yamaha WR250F или KTM EXC 250

      ??????И в крайна сметка какво стана с мотора?

      Коментар


      • Здрвейте,
        Пиша тук за да събудя вечната тема с по нова информация, дилемата е yamaha wr 250 или ktm, husqvarna 350 след 2015, и въпроса ми е по - скоро ако може някой да представи основните разлики, плюсове и минуси, аз съм напълно начинаещ о се опитвам да се насоча какво да взимам, наясно съм че всеки си има лични предпочитания, ако някой има наблюдения върху тези мотори и би споделил мнение и опит, търся нещо да се науча да карам и да ходя на разходки.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Ако не искаш да се троши и да си бръмчиш леко - Ямахата

          Ако искаш нещо по-злобно и леко,но и капризно което ще те направи поне трети разряд механик - КТМа или Хъскито

          Новобранец съм,да си знаеш, с 2 изречения обаче е точно така

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X