Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ спешно др 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ спешно др 600

    пичове помагайте от какво е теча на снимката,че мисля да го купувам тоя туч.
    Прикачени файлове
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

  • #2
    Re: помощ спешно др 600

    Теча не е страшен. По неприятното е че ДР-ите имат кофти навика да прецакват леглата на разпределителния вал. Той лежи и лагерува директно върху алуминивата глава. Ако можеш, разбери се с човека да отвориш отгоре уж за да видиш откъде тече и огледай внимателно.

    Коментар


    • #3
      Re: помощ спешно др 600

      dr
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Спас; 11-03-07, 19:10.
      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

      Коментар


      • #4
        Re: помощ спешно др 600

        Колега аз имах същият проблем с моя др преди време,точно там където си го оградил до декомпресора има болт който хваща капака на клапаните с главата и съм 99,9 процента сигурен че проблема е в него,решението е следното,сваляш капака на клапаните и навиваш резба 7мм,от там при стругар да ти направи шпилка която от долу да е 7мм от горе 6мм,завиваш шпилката и слагаш капака,предполагам че ще имаш малко проблеми с слагането на въпросният капак но съм сигурен че ще се справиш.УСПЕХ,
        MG RACING

        Коментар


        • #5
          Re: помощ спешно др 600

          Поздравления за избора мойто момче мисля ,че тоя теч е като ония при жените и те си течат ама нищо им няма тъй че взимай мотора и пали към София
          [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

          Коментар


          • #6
            Re: помощ спешно др 600

            взимам го ,че сезона почва ,а така ми се кара.....
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #7
              Re: помощ спешно др 600

              Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
              Поздравления за избора мойто момче мисля ,че тоя теч е като ония при жените и те си течат ама нищо им няма тъй че взимай мотора и пали към София
              Щом е като при жените, няма страшно- 1седмица в месеца само ще тече, а другото време ОК.
              Борислав Русенов - 0889593977

              Коментар


              • #8
                Re: помощ спешно др 600

                Първоначално публикуван от bobotrojan Преглед на мнение
                Щом е като при жените, няма страшно- 1седмица в месеца само ще тече, а другото време ОК.
                а през другото време само отвреме-навреме.
                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                Коментар


                • #9
                  Re: помощ спешно др 600

                  Теча е от семеринга на декомпресиона сменява се без много разглобяване и стружа Японски в ендуро магазина на "Пиротска" 2 лв.
                  Аз карам ДР600 3 години из горите и съм доволен има дъски за дялане но не е толкова лош колкото го описват ако ти трябват части за него пиши имам доста нща от рамка и скоростна кутия.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: помощ спешно др 600

                    купих др карам си го на мотопистата и решавам да ходя до вкъщи да хапна след 1 час отново се връщам ,но не иска да запали то не бе ритане то не бе чудо викам си задавил съм го филтри свещи нищо не помага,по едно време гледам червение бутон ENGINE натискам го и от първото ритане пали.МНОГО Е ЛОШЕ ЧОВЕК ДА НЕ ЗНАЕ
                    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: помощ спешно др 600

                      Ей Митак ти риташ и риташ а то не пали и не пали
                      Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
                      Gas Gas EC 200

                      Коментар


                      • #12
                        Re: помощ спешно др 600

                        теча спря,кажете ми моля ви как да отстраня ръждата по ауспуха.
                        Прикачени файлове
                        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X