Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

    Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
    Аз също ползвам този модел и съм много доволен...изпотяването е много по малко от останалите.
    Плаки за тези очила къде намирате?
    Иначе аз карам с Прогрип и каска Аирох нямам проблеми с прегъването в средата но много се потят.Мисля ,че е от това,че стоят на каската а не на лицето.

    Коментар


    • #17
      До: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

      И аз имам същият проблем колега ''intruderzzz''.Не трябва да ги оставяме очилата на каската след като спрем да караме.
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • #18
        До: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

        Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
        Плаки за тези очила къде намирате?
        Иначе аз карам с Прогрип и каска Аирох нямам проблеми с прегъването в средата но много се потят.Мисля ,че е от това,че стоят на каската а не на лицето.
        Плаки от щатските сайтове.
        Очилата ги свалям от мен при всяко спиране...проблем с потенето не съм имал
        MG RACING

        Коментар


        • #19
          От: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

          Колеги гледам има маски, който могат да се откачат от единия край докато караш / да висят на каската/. Може ли да ми дадете някой линк или марка, че идва момент в който се изпотяват и няма и къде да ги слагам. Иначе със спрейче анти фог /против изпотяване/ изкарват известно време, но после седят като мазни..
          Другото което е тези очила, който имат функцията да се разкопчават на самата каска как се закрепват?
          Мойте в момента са на цял ластик и ми опират плътно в лицето с каска Нитро съм.
          ПП Къде продават плаки за очила?
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • #20
            От: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

            Продават се такива комплекти - за откопчаване и закопчаване, аз лично съм виждал на Quick Strap и O`Neal, просто вместо ластика на очилата си монтираш този комплект. Закрепването на каската става чрез залепване.

            Плаки за очила ще търсиш при тези, които продават съответната марка очила. Ти с какви караш ?

            Коментар


            • #21
              От: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

              От Мото хулиган ги бях взел, но марка не пише. Като стандартните са като гледам най-вероятно китайски, но досега за 3г не се е разлепил дунапрена им и ластика не се е разтегнал. А такива комплекти за разкопчаване къде има?
              Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

              Коментар


              • #22
                От: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maska.JPG
Прегледи:1
Размер:34.0 КБ
ID:5286081 за ето това имам предвид
                Последно редактирано от viki terzieva; 16-06-11, 15:00.
                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                Коментар


                • #23
                  От: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

                  В магазина на ЕДИ, на околовръстното има колкото искаш, при това различни цветове!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

                    Koлега от форума ми прати нови куйк-скрап покарах и мога да споделя, че вече не ми се запотяват очилата, а като се зацапат само ги откачам и продължавам, а и не се чудя къде да ги слагам.
                    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Маската се сгъва - тема за очилата за крос и ендуро

                      Здравеите,плаки за Spy -очила има при Еди.(на околовръстното)
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X