Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не карайте без екипировка!!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Не карайте без екипировка!!!

    Преди месец попаднах на ПТП: трима гърци мотористи, двата мотора на земята и за скрап. Двама от групата карали без ръкавици и при падането получили сериозни охлузвания на дланите, нищо друго. Откарали ги в болницата. Падането е било явно доста сериозно, понеже и полицаите и гръка баха много възбудени и се радваха, че няма тежко пострадали.
    Денят наистина беше горещ, а тъкмо си мислех да тръгна с някакви измислени ръкавици, "колкото да има"...
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Не карайте без екипировка!!!

      Това лято по морето бях свидетел, на около 10-ма мотористи с пистарки, само по тениска и къси гащета, имаше и един полугол с татуировки и само по бански , караха с доста мръсна газ по улиците.
      Лошото е че заради такива идиоти, слагат под общ кюп всички мотористи, свестните се броят на пръсти, например колегата Любашки е много отговорен с мотора, екипировки, спазване на правилата и си прави хубави излети и снимки, но такива като него са сигурно един на хиляда.

      Нямам думи просто, да караш пистарка по бански......

      Коментар


      • От: Не карайте без екипировка!!!

        Не съм моторист ма съм твърдо ЗА всеки да си прави каквото си иска - подбор на природата,по прашки да ги карат ако искат.

        Тая каска горе кефи
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Не карайте без екипировка!!!

          Значи не мотористите да се считат за коствени жертви

          Моторист съм и не приемам ”цирковите артисти„ като колеги!
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • От: Не карайте без екипировка!!!

            Моята ПРОСТА логика - с каска или не едва ли мен ще убие та жив и здрав да е,кой има акъл ползва екипировка,хиляди кинти за мотор па пари за каска не дава,негова си е главата.

            Номера той с каска,а мадамата зад него с Армани цйси само как е,любов ли е да го опишеш,от студ умри-гьзар бъди
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Не карайте без екипировка!!!

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              ...кой има акъл ползва екипировка,хиляди кинти за мотор...
              И по още толкова за екипировка. Пък може няколко пъти по толкова.
              И всяка носи дискомфорт при ползването.
              Далеч по-голям от това да си турите колана в ламаринозавъра!

              Леко нелепи са ми и двете крайности - джапанки/къси гащи и хеви дюти тежък тевтоничен армор.
              Моторист съм но кой как облечен кара си е личен избор.
              Не се впечатлявам почти от него.




              Враг усраине

              Коментар


              • От: Не карайте без екипировка!!!

                Абсолютно вярно - личен избор.

                Аз по една друга причина се учех да ходя отново като бях на 27 та ако ме видиш на мотор няма да съм по джапанки
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Не карайте без екипировка!!!

                  Най-якото ми каране беше, когато полагах усилия да не изоставам зад една колежка с пистарка, по дънчици, късо ръкавче и доста ... разсейващ изглед отзад.
                  Няма да крия, бях се попрехласнал и в един момент изтрезнях, когато осъзнах, че трябва да наблегна на пътната обстановка за да не стане беля.


                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • От: Не карайте без екипировка!!!

                    Петьо, тези са ти "селски" - Имаш ли впечатления от нещата, които шият?

                    Coronamoto

                    Това понеже този сезон се "излигавих" с текстил, взе че ми хареса та имам намерение да им поръчам комплект гащи и яке модел Atakama.
                    Изглежда доста добре за около 400лв комплекта.
                    Сори, че не слагам линкове да не мине като реклама, каквато няма как да е.
                    Ще изскочи с чичко гугъл...

                    Мерси
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • От: Не карайте без екипировка!!!

                      Аз си поръчах панталон там. На мен ми хареса. Човека шие от много години.

                      Коментар


                      • От: Не карайте без екипировка!!!

                        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                        Петьо, тези са ти "селски" - Имаш ли впечатления от нещата, които шият?

                        Coronamoto

                        Това понеже този сезон се "излигавих" с текстил, взе че ми хареса та имам намерение да им поръчам комплект гащи и яке модел Atakama.
                        Изглежда доста добре за около 400лв комплекта.
                        Сори, че не слагам линкове да не мине като реклама, каквато няма как да е.
                        Ще изскочи с чичко гугъл...

                        Мерси
                        Да, яке виждах, добре е направено!
                        И ти благодаря за подсещането, понеже имам нужда от гащи.

                        Поздрави!
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Не карайте без екипировка!!!

                          опппааа аз пък се мотам да гледам разни сайтове, а то ми било под носа-в нашата страна.... май в скоро време ще се разходя до плевен....само да не изпусна някой събор през уикенда. благодаря за споделеното, Колеги! карам вече 3 та година с едно Ванучи,купено 2ра ръка, ама взе да пуска вода нещо по лактите. естествено ще се обадя на Пешо-познаваме се даже...

                          Коментар


                          • От: Не карайте без екипировка!!!

                            Супер, благодаря на всички, споделили отзиви!
                            Преди Румъния излизаха в лятна отпуска да се разбрахме в началото на септември да ги сръчкам отново.
                            Това, което съм решил да поръчам виждам, че далеч не е за лято, каквито мрежести гащи в момента ползвам.
                            Но докато ги ушият есента така или иначе ще е потропала по вратата.
                            Хубавото е, че шият по поръчка.
                            Както цветова гама, така и ми обещаха да ми зашият "гайки" за колан, нещо, което обикновено го няма на текстила пък аз си го искам.
                            Освен, че шият и по размер!

                            Звучи много добре, ще видим резултата!
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • От: Не карайте без екипировка!!!

                              Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
                              опппааа аз пък се мотам да гледам разни сайтове, а то ми било под носа-в нашата страна.... май в скоро време ще се разходя до плевен....само да не изпусна някой събор през уикенда. благодаря за споделеното, Колеги! карам вече 3 та година с едно Ванучи,купено 2ра ръка, ама взе да пуска вода нещо по лактите. естествено ще се обадя на Пешо-познаваме се даже...
                              РАзговарях преди малко с една любезна женица, относно възможността да се разгледат нещата.
                              По принцип работят Понеделник-Петък. Събота - евентуално след уговорка. Разбполагат с няколко основни модела "на склад" с цел да се види какво и как.
                              По принцип тази Събота и Неделя ще имат щанд на мото-събора в Габрово, а 22-23 в Сопот (ако не греша).
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Не карайте без екипировка!!!

                                Така ми каза и на мен преди месец.
                                Имаше един екип стандартен размер и звят/
                                Аз обаче не бързах а и искам лека промяна в цвета та финално останахме на индивидуална поръчка.
                                Ще се чуя и аз с нея днес, дано шивачките са похарчили отпуските
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X