Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ризница или наколенки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ризница или наколенки???

    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
    Ризницата ще те предпази от много лоши удари в гърба, както и в ребрата, така че не я подценявайте като част от екипировката

    Прав си но там и е най-силната протекция-гърба,хич не я подценявам просто "може" да се остави за последна,то ако е само за гърба и един така наречен протектор "гръб" ползват го при шосейните мотори ще му свърши първоначално работа

    Коментар


    • #17
      До: Ризница или наколенки?

      Тук много се говори за екипировката с която се навличаме когато излезем да покараме. Каски, ботуши, ризници и т.н. пластмаси. Като чета колко нещо слагате се чудя къде всъщност остава удоволствието от карането. Все едно не излизате за нещо приятно, а за да се размажете в някое дърво или камъни.
      Наистина екипировката е важна. Особено за главата е просто задължително, но никоя каска не може да ви гарантира, че няма да си счупите главата. Пише го вътре на етикета.
      Карайте си моторите с разум и с удоволствие, а екипировката да е за всеки случай.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • #18
        От: До: Ризница или наколенки?

        Емо, като чета като ред на екипировката си мисля, че може да ти е поомаляла вече и да си решил да я подмениш - приемам оферти

        Коментар


        • #19
          От: До: Ризница или наколенки?

          Първоначално публикуван от mima679 Преглед на мнение
          ...
          Е за това си има цял раздел, даже два. Едния се казва "Купувам", другия - "Продавам".
          Не беше нужно да вдигаш тема от преди 3 години само с надеждата да изпадне нещо на далавера.

          Коментар


          • #20
            От: До: Ризница или наколенки?

            Здр колеги не съм сигурен дали това му е мястото искам да попитам тези наколенки " http://bobimx.com/401-Acerbis-%D0%9D...8-Profile.html " добри ли са трябват ми за под брича.Ако не са много добри може ли някой да ми препоръча нещо хубаво в рамките на 60 70 лева.

            Коментар


            • #21
              От: Ризница или наколенки?

              Да добри са днеска ми ги доставиха много съм доволен

              Коментар


              • #22
                От: Ризница или наколенки?

                Вероятно oldschoolsanta ще каже най-добре. Виждам, че при този модел ги няма досадните болтчета за шарнира, които се развиват и губят, ако не ги залепиш...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X