Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надписи върху кросова фланелка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Надписи върху кросова фанелка.

    Първоначално публикуван от itskata_92 Преглед на мнение
    Тези надписи или картинки могат да се слагат на фанелки , якета на сякакви дрехи. Ситопечата не е скап , в зависимост от цветовете и размера се определя цената.Както казаха колегите по рано , в сяка печатница може да си направите примерно фанелката. Аз лично сам си правил надпис отпред и картинка за фанелка,направих си ги в нас и ги качих на CD. И ми го направиха за няма и 2 дена .
    Ситопечата не е ли само за по големи количества представи си да приготвяш всичките нужни неща за печата матрици и прочие за некакви си 10 тениски не си заслужава. Има текстилни фолиа и то доста качествени става за имена на фанелки но само 1 цвят, аз лично съм си правил с шаблон и текстилна боя пак стана доста добре да не кажа оригинално. А и зависи много от материята на фанелката.
    Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #32
      До: Надписи върху кросова фанелка.

      Има текстилно фолио, което се казва colorprint. Продават го Микроасу
      Във всяка рекламна фирма, която има солвентен принтер, могат да го напечатат. След това се реже по контура на изображението и се лепи на преса или с ютия. Правят се и единични бройки, цената като ориентир поне в Плевен е 80 лв на 1м2. Прането не трябва да е на висок градус и да не се ползва сушилня.
      Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:57.

      Коментар


      • #33
        До: Надписи върху кросова фанелка.

        Аз говоря за ситопечат, защото аз исках на ситопечат да е фланелката. Но, както каза колегата преди мен, възможно е и ситопечата да не е удачен вариант за малко бройки.
        Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:56.
        Христо Нешев:) Скайп - itskata_926050

        Коментар


        • #34
          До: Надписи върху кросова фанелка.

          Здравейте, колеги, по-добре питайте някой предствител на off road клуб
          Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:55.

          Коментар


          • #35
            До: Надписи върху кросова фанелка.

            Първоначално публикуван от vatko Преглед на мнение
            А някой да знае магазин за кросови фанелки или за тениски на FoX и други подбни в град Карлово.
            Имам една кросова тениска на FoX червена размер:L

            Коментар


            • #36
              До: Надписи върху кросова фланелка.

              Айде накой от MG-тата да каже каде са си ги правили. Тяхните са много готини.


              пп. Надявам се не само на едно място в София да се правят такива неща.
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • #37
                До: Надписи върху кросова фланелка.

                в повечето фото студия могат да се правят щампи, за цели блузи и тениски не съм чувал, някъде в Габрово и Сливен правели цели но до колкото разбрах само за по-големи поръчки
                аз тея дни ще си нося блузата да ми щамповат номера и името на гърба в Казанлък и ще раздуя как седят нещата
                SUZUKI RMZ 250

                Коментар


                • #38
                  До: Надписи върху кросова фланелка.

                  да и тука в Търново има един офис правят ги много хубави

                  Коментар


                  • #39
                    До: Надписи върху кросова фланелка.

                    А да предложите и някоя фирма която работи ,и с куриер защото нямам възможност да отида до някои др. град само за това.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X