Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Надписи върху кросова фланелка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Надписи върху кросова фланелка.

    Здравейте. Искам да попитам някой знае ли къде могат да ми направят блуза като на мотокрос състезателите. Нещо подобно като на снимката.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от viki terzieva; 31-01-10, 19:59.

  • #2
    До: Надписи върху кросова фанелка.

    Питай някой от MG-Racing.. те си падат по тези неща
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

    Коментар


    • #3
      До: Надписи върху кросова фанелка.

      Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
      Питай някой от MG-Racing.. те си падат по тези неща
      Така ли а кой друг клуб не си пада по тия неща...

      Коментар


      • #4
        До: Надписи върху кросова фанелка.

        а според вас възможно ли е някаде да се направи същата

        Коментар


        • #5
          До: Надписи върху кросова фанелка.

          От къде си колега? Ако си от София мога да те упътя направо към едно място където щамповат тениски, блузи и т.н. с надписи, картинки и подобни.
          Ако не си в района се сещам за един човек, занимаващ се с индивидуални проекти и работещ с куриер. Пуснал си е тема в един автомобилен форум в който и аз пиша и нещата му изглеждат доста сполучливи. Ако имаш интерес ще ти дам линк към обявата му и ще го попиташ лично дали може да ти свърши работа.
          The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

          Коментар


          • #6
            До: Надписи върху кросова фанелка.

            Има и от София Опъти ни така г/д къде се намира.Пък ако има сайт още по добре

            Коментар


            • #7
              До: Надписи върху кросова фанелка.

              Първоначално публикуван от X-citer Преглед на мнение
              От къде си колега? Ако си от София мога да те упътя направо към едно място където щамповат тениски, блузи и т.н. с надписи, картинки и подобни.
              Ако не си в района се сещам за един човек, занимаващ се с индивидуални проекти и работещ с куриер. Пуснал си е тема в един автомобилен форум в който и аз пиша и нещата му изглеждат доста сполучливи. Ако имаш интерес ще ти дам линк към обявата му и ще го попиташ лично дали може да ти свърши работа.
              Ще съм ти благодаре ако можеш да ми дадеш малко повече информация или линк.Аз съм от София

              Коментар


              • #8
                До: Надписи върху кросова фанелка.

                Единия вариант ти е в Orange Center, който се намира на ул. "Граф Игнатиев" 18. Отиди в копирния център на -1 и виж дали могат да ти свършат услугата.

                Друго място където можеш да пробваш...............


                п.с. Извинявам се на модераторите ако сметнат поста ми за реклама, но нямам възможност да пращам ЛС.


                Последно редактирано от Peppy; 04-08-09, 15:44. Причина: Линк към друг форум!
                The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                Коментар


                • #9
                  До: Надписи върху кросова фанелка.

                  И аз се интересувам ако има саит пуснете линк,и може би не съм само аз дето се интересувам така че ще е полезно за доста хора
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • #10
                    До: Надписи върху кросова фанелка.

                    има интерес към такива фирми даи инфо

                    Коментар


                    • #11
                      До: Надписи върху кросова фанелка.

                      Първоначално публикуван от petaca Преглед на мнение
                      има интерес към такива фирми даи инфо
                      Посочените от мен не ти ли вършат работа?
                      The most beautifull navigation system in the world comes as standart in every BMW Convertible: the stars!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Надписи върху кросова фанелка.

                        Първоначално публикуван от X-citer Преглед на мнение
                        Единия вариант ти е в Orange Center, който се намира на ул. "Граф Игнатиев" 18. Отиди в копирния център на -1 и виж дали могат да ти свършат услугата.

                        Друго място където можеш да пробваш

                        п.с. Извинявам се на модераторите ако сметнат поста ми за реклама, но нямам възможност да пращам ЛС.



                        аз искам само да кажа че в Orange Center правят тениските доста калпави и честно казано не си заслужават парите
                        Последно редактирано от Тануцо; 17-08-09, 14:00.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Надписи върху кросова фанелка.

                          Аз знам че в Габрово правят тениски и то доста оферно и ако има някой от Риск клуба нека пи6е каде точно ги правят

                          Коментар


                          • #14
                            До: Надписи върху кросова фанелка.

                            Приятелю отиди в някоя рекламна агенция и ще ти направят каквото искаш,аз имам рекламна агенция мога да ти направя каквато искаш шарениика по тениската но съм от Добринище! Отивай в рекламна агенция и ще измислят там нещо,може някъде да не могат да ти свършат работа но в друга ще пробваш,тя работата е до три пъти

                            Коментар


                            • #15
                              До: Надписи върху кросова фанелка.

                              На добрите са в Бургас правят каквито искаш и като качество са много добри .

                              Последно редактирано от Тануцо; 17-08-09, 14:00.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X