Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайска екипировка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    За съвет

    Колеги,здравейте!Ей това нещо ми се стори много интересно и направо искам такова.Ако някой знае къде има в бг и колко струва,нека сподели.Благодаря!
    http://www.ufoplast.com/en/product-d...enduro/PI04159
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

    Коментар


    • #47
      От: Китайска екипировка

      Абе не е много китайско ама нищо.Специално на UFO ли те интересува или и други марки са възможни.Почти всички марки за защитна екипировка имат такива гащета.Ценита им варират от 50лв до 150лв като сигурно има и по-скъпи.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #48
        От: Китайска екипировка

        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
        Абе не е много китайско ама нищо.Специално на UFO ли те интересува или и други марки са възможни.Почти всички марки за защитна екипировка имат такива гащета.Ценита им варират от 50лв до 150лв като сигурно има и по-скъпи.
        Предпочитам да не е китайско.А това УФО ми хвана окото,защото беше с най-много протектори,сравнение с други подобни артикули.
        Странно,но по-често падам от място,и си натъртвам д-то и бедрата.Предполагам,че в топло време ще спарва доста,но пълно щастие няма.
        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

        Коментар


        • #49
          От: Китайска екипировка

          Каската е хубава и здрава, тежи 1200гр. Имат и различни цветове. Най-важно- не е китайска а английска. Всичко на WULFSPORT е качествено и на нормални цени. Аз карам с такава екипировка и съм много доволен. Ако искаш ще ти кажа, кой ги внася.

          Коментар


          • #50
            От: Китайска екипировка

            Първоначално публикуван от hari Преглед на мнение
            Каската е хубава и здрава, тежи 1200гр. Имат и различни цветове. Най-важно- не е китайска а английска. Всичко на WULFSPORT е качествено и на нормални цени. Аз карам с такава екипировка и съм много доволен. Ако искаш ще ти кажа, кой ги внася.
            Благодаря ти колега ,и аз съм на това мнение.
            Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X