Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Раници. Кой с каква раница кара?

    Ровя се в гугала ама нещо не намирам ако някой е намерил нещо, да пише.

    Коментар


    • #77
      До: Раници. Кой с каква раница кара?

      Момчета не ровете в Гугъл за подобни продукти, това са все световнонеизвестни марки които не са регистрирани никъде.
      Магазините ТСМ нямат нищо общо помежду си, само използват тази абривиатура за да ловят клиенти с евтини китайски стоки.
      Същото се получи преди около година с едни евтини видео камери за каските.
      Това, че колегата е купил такава раница за толкова малко пари е или чиста доза късмет или раницата нищо не струва /да ме извини колегата/.
      Аз си купих един много голям сак от подобен магазин за 18лв за екипировката ми и след второто състезание си върнах нещата в найлонови чували.

      Коментар


      • #78
        До: Раници. Кой с каква раница кара?

        Аааа Ванка, недей така, ТСМ си е реномирана немска марка с качествени стоки, китайците нямат пръст в тази работа
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #79
          До: Раници. Кой с каква раница кара?

          В интерес на истината в Троян магазините ТСМ преди внасяха немски стоки,вече внасят само от Англия,но пак са си ТСМ ?

          Коментар


          • #80
            До: Раници. Кой с каква раница кара?

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Аааа Ванка, недей така, ТСМ си е реномирана немска марка с качествени стоки, китайците нямат пръст в тази работа
            Раницата струва 12лв... за какво качество и реноме говорим. Аз карам с раница на Ванго купих я от Ташев струва 69лв има хидратор даже дъждобран,много е удобно при каране в кал!
            Последно редактирано от Станислав_; 06-02-10, 11:40. Причина: рекламен линк

            Коментар


            • #81
              До: Раници. Кой с каква раница кара?

              Аз имах предвид точно тази раница. И аз съм много доволен от нея.
              Удобна, събира доста инструмент и лични вещи. 1,500л. водосъдържател.

              Коментар


              • #82
                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                Раницата струва 12лв... за какво качество и реноме говорим. Аз карам с раница на Ванго купих я от Ташев струва 69лв има хидратор даже дъждобран,много е удобно при каране в кал!
                Като изключим дъждобрана,какво може,което разница от 12 лева неможе? За мен една раница трябва да има джоб за пари,ключове (за врати,гаражи и т.н) и място за телефон. + Хидратора,малка,компактна и максимално лека,за да не се усеща. Тази притежава всички тези качества,и за мен е идеалната за момента,когато се скъса или и стане нещо,ще си купя друга на подобна цена,най-вероятно
                Аз гаечни ключове и резервни гуми не нося,ако зацапам свещ,винаги се намират подръжни материали да я развия и почистя,ако спукам гума (за 4 години мотори ми се е случвало само веднъж,скъсване на винтил от превъртане,единствения път в който сам си я слагах ),обаждам се на някой да ме прибере,или най-често някой си носи за себе си или гума,или спрей за гума,все се намира вариант
                Последно редактирано от Тануцо; 19-02-10, 22:47.

                Коментар


                • #83
                  До: Раници. Кой с каква раница кара?

                  Имаш ли някаква информация дали все още ги продават. Защото съм от друг град и да не се разкарвам на празно.
                  Фантата

                  Коментар


                  • #84
                    До: Раници. Кой с каква раница кара?

                    Аз ползвам на ДЛ ще кача снимки утре много съм доволен 3 литра камел бак... много издържлива пак и като за 50 лева е супер

                    Коментар


                    • #85
                      До: Раници. Кой с каква раница кара?

                      Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                      ... или най-често някой си носи за себе си или гума,или спрей за гума,все се намира вариант
                      Ами то така е най-лесно. Ами ако този някой разсъждава като теб какво правим, а?
                      Последно редактирано от giorgio; 22-12-10, 11:12.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #86
                        До: Раници. Кой с каква раница кара?

                        Не се изразих правилно. Прозвуча като "винаги на муфта", естествено не е така, както казах по-горе. Досега не ми се е случвало. Е веднъж, но усетих още на асфалта и се върнах бързо. За толкова време ендуро, не съм пукал гуми, а си раздавам газ по камъните, имам приятели, които с 125 ендура на всяко излизане пукат гуми - големи каръци.
                        Всеки сам си знае късмета и преценява дали да си носи такива работи,ако толкова пък няма никой наоколо,бих я натъпкал с сено
                        Последно редактирано от viki terzieva; 26-03-10, 08:23.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Раници. Кой с каква раница кара?

                          Като видях цените на тия раници ме блъсна главата.По-добре да си купа една от 30-40 лв,ще ми вършат горе-доло една и съща работа
                          200 лв раница иха

                          Коментар


                          • #88
                            До: Раници. Кой с каква раница кара?

                            Карам и нося ВСЕКИ ден една простичка раница на Ташев - Rock Eagle 20 (от старите). Имам я от 2002 година. Не съм пробвал да я пълня само с олово, за да видя, дали ще издържи. Обиколих половин Европа с нея.
                            Плюсове: качествени материали, добре скроена и удобна, никакъв дефект до сега, универсална.
                            Минуси: за близо 8 години не съм открил.

                            Имам още 3 от същия производител с различни обеми/модели.
                            Добре направено в България на достъпна цена.
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #89
                              До: Раници. Кой с каква раница кара?

                              Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                              Като изключим дъждобрана,какво може,което разница от 12 лева неможе? За мен една раница трябва да има джоб за пари,ключове (за врати,гаражи и т.н) и място за телефон. + Хидратора,малка,компактна и максимално лека,за да не се усеща. Тази притежава всички тези качества,и за мен е идеалната за момента,когато се скъса или и стане нещо,ще си купя друга на подобна цена,най-вероятно
                              Аз гаечни ключове и резервни гуми не нося,ако зацапам свещ,винаги се намират подръжни материали да я развия и почистя,ако спукам гума (за 4 години мотори ми се е случвало само веднъж,скъсване на винтил от превъртане,единствения път в който сам си я слагах ),обаждам се на някой да ме прибере,или най-често някой си носи за себе си или гума,или спрей за гума,все се намира вариант
                              А ако останеш сам някъде случайно и аварираш какво става,както аз направих и спуках радиатор и се надявах на другите ама ги нямаше.За това вече си нося най необходимото с мен дори и другите да имат същото.
                              Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Раници. Кой с каква раница кара?

                                Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                                А ако останеш сам някъде случайно и аварираш какво става,както аз направих и спуках радиатор и се надявах на другите ама ги нямаше.За това вече си нося най необходимото с мен дори и другите да имат същото.
                                Сам не карам никога!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X