Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Да но искам да ми дадете впечатления по трите вида ботуши.

    Коментар


    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Alpinestars tech10 са най-доброто с което съм карал.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Да и аз така мисля,естествено 10 е повече от 7 ни искам някакви впечатления например:дали пропускат дали имат добра протекция и така нат..

        Коментар


        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Първоначално публикуван от stefan_rapara6 Преглед на мнение
          Да и аз така мисля,естествено 10 е повече от 7 ни искам някакви впечатления например:дали пропускат дали имат добра протекция и така нат..
          Всички пропускат колега, това са мотокрос ботуши. А за протекция ти казах още по-горе, че от Тек серията по-добро няма.
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Вярно е че всички пропускат,но едни много повече от други.Аз не съм казал че задължително новите ми ботуши ще са alpinesters или КТМ просто към тях съм се насочил.И аз съм чувал,че alpinestars tech 10 са много добри.Но се колебая а и alpinestars tech 7 не са лош избор.Искам само коментар и да чуя мнения.

            Коментар


            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Tech 10 ги карам почти година. Имат вътрешен чорап с шина. Протекцията им е много добра. Не пускат вода. Имат вентилация. Много са ми удобни. Достатъчно са подвижни.
              По всички показатели са много добри. Препоръчвам ги.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                Tech 10 ги карам почти година. Имат вътрешен чорап с шина. Протекцията им е много добра. Не пускат вода. Имат вентилация. Много са ми удобни. Достатъчно са подвижни.
                По всички показатели са много добри. Препоръчвам ги.
                Всичко е така, само не мога да се съглася, че не пускат изобщо вода... Смених 2 чифта 10-ки и мога да кажа, че си пропускат при малко по-сериозно мокрене. Отпред имат кожа, която даже е надупчена за вентилация и оттам влиза вода в ботуша.
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Един клас от мен за Sidi Crossfire. Много добра протекция, страхотен усет към скоростния лост и спирачката. Вода може да се каже че почти не пускат, а ако шевовете се обработят с паста вероятно няма да пропускат изобщо.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                    Всичко е така, само не мога да се съглася, че не пускат изобщо вода... Смених 2 чифта 10-ки и мога да кажа, че си пропускат при малко по-сериозно мокрене. Отпред имат кожа, която даже е надупчена за вентилация и оттам влиза вода в ботуша.
                    Akо някой иска ботуши които да не пускат вода само в ловнорибарски магазин или по морето има водолазни.

                    Коментар


                    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      Най добрите ботуши са удобните,останалото е само ендуро.разбира се високия клас на защитеност е превилегия,но пък тя зависи от това, колко ти хлопа менчето!!!

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Аз карам с Gaerne SG10 вода не пускат,вече втори чифт нося и може би и следващите ми ще са такива.Много сами удобни и са много подвижни.
                        0888 074 049

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Какви са ви отзивите за ботуши Kenny
                          http://www.kenny-racing.com/fr/colle...0&numProduit=3

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от resum Преглед на мнение
                            Какви са ви отзивите за ботуши Kenny
                            http://www.kenny-racing.com/fr/colle...0&numProduit=3
                            Колега, ти мотор ли ще караш или за риба ще ходиш ? На мен не ми харесват, не бих си купил.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:352.jpg
Прегледи:1
Размер:65.9 КБ
ID:5568936
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              На оферта ми ги дават нови за 170 лв! Дали си струват незм! Има доста добре зашито и има протектори! Но незнам

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Според мен тези ботуши са от по-нисък клас, но цената от 170 лева за нови такива е добра оферта
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X