Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
    W2 ботушите са пълен кенеф. Късът се като вестник. В момента нашето момче Петър Петров кара с такива, защото клубът му има договор с тях и просто следя как за 2 месеца почна да кара с втори чифт, защото първият стана на нищо. 100 евро е нищо за ботуши ама 3 години по 100 евро е ебаси скъпият наем
    Да бре ти така ще кажеш.
    Да ти пратя един постер с тия ботуши на вашето момче.
    [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

    Коментар


    • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Изгубих си едно от каишчетата на ботушите ми - Forma Raptor TX (модела без шарнир). Някой може ли да ми помогне с намирането на каишче ... като например от къде да си купя...
      Долу на снимката съм показал точно какво липсва.
      Прикачени файлове
      KTM Fen

      Коментар


      • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Можеш да пробваш в EdiMoto когато си взех мойте ботуши (forma dominator TX) ми казаха, че и резервни части за ботушите продават.

        Коментар


        • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          До колегата от Мъглиж!!Static, що не уважаваш въпроса наROBOCOP????
          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

          Коментар


          • До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
            Изгубих си едно от каишчетата на ботушите ми - Forma Raptor TX (модела без шарнир). Някой може ли да ми помогне с намирането на каишче ... като например от къде да си купя...
            Долу на снимката съм показал точно какво липсва.
            На мен на Forma-та ми се счупи закопчалката естествено пластмасова е ботушите са за атв и се предполага, че няма толкова удари, но пак се счупи и се чудя от къде да си намеря такава закопчалка ето снимка:

            [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

            Марин Маринов - 0885114702

            Коментар


            • От: До: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Аз съм с Oneal Clutch Monster Energy и са ми много удобни.
              Прикачени файлове
              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

              Коментар


              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                Искам да попитам добри ли са Fox Forma Pro макар че са малко по стар модел.Дали са удобни,какви са им плюсовете и имат ли някакви недостатъци.Мерси предварително

                Коментар


                • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Първоначално публикуван от nedsena Преглед на мнение
                  Искам да попитам добри ли са Fox Forma Pro макар че са малко по стар модел.Дали са удобни,какви са им плюсовете и имат ли някакви недостатъци.Мерси предварително
                  Добри ботуши са, във всяко отношение им давам положителна оценка, ако са на добри пари не се чуди !
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Аз карам с такива. Много добри ботуши са. Всъщност това беше топ модела на FOX. Направени са от хубави здрави материали и са за хора с по-тънък глезен.
                    Като недостатък мога да посоча, че не са проветриви и лятото спарват доста, но пък не пропускат вода.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • Мерси за инфото

                      Аз всъщност вече ги купих но искам да добия някаква представа какво представляват и дали съм направил правилен избор и явно съм
                      Последно редактирано от Chinela; 11-08-10, 06:07.

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        От дълго време имах нужда от нови ботуши, но все не стигаше за такива.
                        Добре, че баща ми реши да си купува за него, та и аз намазах от цялата тази работа.
                        Обиколих магазините из цяла София, интернет сайтовете на магазини из България, ходих и до Гърция, но не си харесах нищо конкретно. Направих може би най-лекомисленото - поръчах от чужд сайт, без дори да съм мерил.
                        Едните ботуши са дебют за фирмата /или поне така ми казаха/ UFO, а другите от марката TCX pro 2. Цените им не бяха много приемливи, но решихме да инвестираме в полза на здравето.
                        Мненията на познати и магазинери бяха различни - от рода на " Ти луд ли си, УФО кога са правили ботуши", "Каква е тази марка /TCX/,за първи път я чувам" и т.н.
                        Чух и няколко мнения от по-запознатите, че изборът ми е добър, и че това са ботуши с изключително високо качество. За това пускам снимки и очаквам и вашето мнение. Вече е късно да съжалявам или да се ядосвам за изборът си, просто питам от чисто любопитство.

                        Моите са тези : http://ufoplast.com/en/product-detai...x-enduro/BO001

                        А това са бащините


                        Моля за вашето мнение!
                        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                        А+
                        LZ1DRZ

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Честито колега.Със здраве да си ги ползвате.Скъпичка инвестиция сте направили.UFO-то за първи път го виждам, но ми харесва.Гледам попада в ценовия клас на геарне сг10.За ТСХ-а съм чел добри мнения.Като минус съм чел че след време започвали да скърцат докато ходиш, но това според мен не е проблем.

                          Предполагам си взел УФО-то за около 250лири и ТСХа за около 230лири нали?Погледна ли преди това Геарне Г-реакт, според мен също доста приличен ботуш, на много добра цена в БГ.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                            Като минус съм чел че след време започвали да скърцат докато ходиш, но това според мен не е проблем.

                            Предполагам си взел УФО-то за около 250лири и ТСХа за около 230лири нали?Погледна ли преди това Геарне Г-реакт, според мен също доста приличен ботуш, на много добра цена в БГ.
                            Уфото скърца още от сега, но не ме тревожи това.
                            Гледах и алпинстар и геарне, но тези ми хванаха окото. Не знам как върви лирата, но в евро УФо са 300 евро, а ТЦХ 350 евро.
                            "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                            А+
                            LZ1DRZ

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              хех, че какви са тия магазинери дето не знаят за Oxtar TCX, нали 1/3 от световното по мотокрос карат с такива, а и за шосе са си топ марка.
                              Аз не мисля че има ботуш който струва поне 300 евро и да е лощ, по скоро въпрос на лична преценка и вкус, донякъде и анатомията на крака, защото на един глезен пасват добре едни, на друг други.
                              А този ботуш на УФО, като му гледам изработката и елементите, 95% залагам че е правен от Гаерне
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                За да се дава мнение за ботуши,човек трябва да е карал поне с три-четери марки/а марките имат и различни класове/,така че...........
                                [B][FONT=Garamond]CRF 450R:cool:[/FONT][/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X