Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ризница ???

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на ризница ???

    Никой ли не може да каже?
    Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

    Коментар


    • От: Избор на ризница ???

      Никои освен самия ти,защото само ти знаеш колко ти е дълъг трупът и колко краката,ръцете.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Избор на ризница ???

        Не е проблем да си ги измеря, но като информация за различните размери е дадена само гръдна обиколка, няма от къде да знам на всеки размер колко е дълъг ръкава и каква е дължината на самата ризница, затова съм си написал, моите мерки и ако има някой с подобни да каже какъв размер ризница носи.
        Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

        Коментар


        • От: Избор на ризница ???

          Е няма ли къде да пробваш една де!? Как някой друг да ти каже какво ти трябва?
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Избор на ризница ???

            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
            Томи Лий също кара с китайска ризница. Като моята. Ххехеххехех

            ...
            Ти да видиш! Я глей аз с к'во карам (викам му "педерстка жилетка").

            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Избор на ризница ???

              Аз също карам с такава и ми е доста удобна.

              Коментар


              • От: Избор на ризница ???

                Удобна е, ама тия пластмаси на които се държат ластиците, с които се стяга към лактите се изместват и като паднеш малко се измества и самата протекция и може да си ожули човек лакътя или да си го подуе, или двете. А може ид а е от това, че ми е много тънка ръката, хахаха, и не може да се стегне хубаво.

                Коментар


                • От: Избор на ризница ???

                  То и аз не съм от най-дебелите но си ми пасва по тялото, като затегна ластиците до края разбира се

                  Коментар


                  • От: Избор на ризница ???

                    Имах предвид е тва:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0021.jpg
Прегледи:1
Размер:106.0 КБ
ID:5597073

                    Коментар


                    • От: Избор на ризница ???

                      Като се има в предвид колко струват тези ризници, не може да си позволим да се оплакваме от качеството.

                      Коментар


                      • Re: Избор на ризница ???

                        Аз от вчера съм с "въздушна" възглавница на ризницата


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:M10004-1__20947.1405353351.1280.1280.jpg
Прегледи:1
Размер:59.6 КБ
ID:5609513

                        https://www.youtube.com/watch?v=TcXTrZM_Il8

                        https://www.youtube.com/watch?featur...&v=9e6ZYeTPO48

                        http://rxrprotect.com/en/protection/6-asa-technology

                        Моята е някаъв по-стар модел, изглеждам малко като костенурка нинджа с нея, но се метнах 3-4 пъти по гръб на пода с нея и усещането е все едно скачаш върху надуваемо легло.

                        Коментар


                        • От: Re: Избор на ризница ???

                          Здравейте, пичове,

                          Миналата седмица се сдобих с Husqvarna WR125 (първи мотор ми е), който е подготвен за офроуд, но още не съм го изкарвал на пресечен терен, защото имам само каска като екипировка. Тъй като след покупката бюджета ми е малко по-ограничен и гледам някакви неща секънд хенд в olx . Мисълта ми е, да ми дадете малко акъл, по-конкретно по тези 2 обяви :





                          Предварително благодаря

                          Коментар


                          • От: Избор на ризница ???

                            Здравейте.

                            Метнал съм око на протекторна жилетка Leatt 3DF Air fit. Ако някой има опит с такава ме интересуват няколко въпроса :
                            1. Висок съм 188 см. И тежа 111 кг. - това нещо в размер 2ХL ще ме събере ли?
                            2. Достатъчна ли е като протекция?
                            3. В момента съм с Коерта на Ацербис,но ми е къса и леко тясна в раменете, дали това ще е по-добър избор?

                            Предварително благодаря.

                            Коментар


                            • От: Избор на ризница ???

                              Първоначално публикуван от СПИДИ Преглед на мнение
                              Здравейте.

                              Метнал съм око на протекторна жилетка Leatt 3DF Air fit. Ако някой има опит с такава ме интересуват няколко въпроса :
                              1. Висок съм 188 см. И тежа 111 кг. - това нещо в размер 2ХL ще ме събере ли?
                              2. Достатъчна ли е като протекция?
                              3. В момента съм с Коерта на Ацербис,но ми е къса и леко тясна в раменете, дали това ще е по-добър избор?.
                              Карам с такава повече от година.
                              1. Задължително трябва да премериш и тогава да купиш.
                              2. Протекцията е добра.
                              3.Определено е добър избор, особено за топлите дни, вентилацията е насравнима спрямо други ризници.

                              Поздрави!
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар


                              • От: Избор на ризница ???

                                Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                                Карам с такава повече от година.
                                1. Задължително трябва да премериш и тогава да купиш.
                                Поздрави!
                                И аз съм се насочил към тази марка. Къде обаче може да се премери? Не намирам в български сайтове и магазини.
                                BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                                LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                                Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X