Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на ризница ???

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Избор на ризница ???

    Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
    Аз съм с такава просто е много добра все едно си без нея не те спъва от никъде.За мен е наи добрата.
    Аз я платих тук в Милано 140 евро,щом попитах за хубава ризница,първо ми показаха тази.Продавачката каза че това е най продаваната,като цена и качество е най-доброто.Аз още не съм я пробвал,но вече се убеждавам че продавачката не ме е подвела.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • #62
      От: Избор на ризница ???

      Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
      Аз я платих тук в Милано 140 евро,щом попитах за хубава ризница,първо ми показаха тази.Продавачката каза че това е най продаваната,като цена и качество е най-доброто.Аз още не съм я пробвал,но вече се убеждавам че продавачката не ме е подвела.
      Не си сбъркал, 3 сезона карам с такава и нямам забележки. И ти ще си доволен. Поздрави!
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • #63
        От: Избор на ризница ???

        Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
        Аз я платих тук в Милано 140 евро,щом попитах за хубава ризница,първо ми показаха тази.Продавачката каза че това е най продаваната,като цена и качество е най-доброто.Аз още не съм я пробвал,но вече се убеждавам че продавачката не ме е подвела.
        На добра цена си я взел в БГ са по скапи.
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • #64
          От: Избор на ризница ???

          Почти всичко си купувам от този магазин-http://canellamoto.it/
          всеки месец правят промоции и има по нещо интересно.
          Beta 450 RR-Factory
          0039 3206052599

          Коментар


          • #65
            От: Избор на ризница ???

            Аз си взех Ацербиса за 280лв от БГ, цената сие нормална

            Коментар


            • #66
              От: Избор на ризница ???

              Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
              Аз си взех Ацербиса за 280лв от БГ, цената сие нормална
              На ризницата не съм ползвал намаление защото нямаше в момента,но за ботушите ползвах 30% и ги взех за 115 евро.Не са нещо особено,но си заслужават парите,а и миналата година не беше още толкова стар модела "графити".Каската е от същата серия "графити" и я платих 70 евро,но на нея нямам снимка.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nokia e55 059.jpg
Прегледи:3
Размер:178.6 КБ
ID:5249589
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • #67
                От: Избор на ризница ???

                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                Аз си взех Ацербиса за 280лв от БГ, цената сие нормална
                Колега от къде си я взе.

                Коментар


                • #68
                  От: Избор на ризница ???

                  колега тези фох-сове са ментета аз имах същата купих я за 70лв. чисто нова, и после я продадох. Даи малко повечко пари ама да вземеш нещо качествено

                  Коментар


                  • #69
                    От: Избор на ризница ???

                    Аз си взех ризница ФОКС ЗА 70 ЛЕВА.........................................
                    Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

                    Коментар


                    • #70
                      От: Избор на ризница ???

                      Днес купих тази ризница

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0079.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5294475
                      и това яке.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0083.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5294474
                      Искрено се надявам, че за високата цена съм получил и добро качество /дано не се налага да го установявам/. Изненада ме друго. Предишният ми мотор имаше голяма слюда, поради което не съм имал проблеми с вятър и студ. След като се качих на ендуро разбрах, че якетата, които съм ползвал до момента не предпазват от тези явления, макар да са кожени и от добри производители. Изправената стойка и липсата на защита дава усещането, че тичаш пеш, но много по-бързо. Голяма беше изненадата ми, когато с новата екипировка днес вдигнах шеметните за Honda Degree 120 км. ч., но нямах проблеми с вятъра и студа. Нямаше проблем дори когато повторих упражнението през нощта /в Габрово вечер си е хладно/. Вероятно има значение, че екипировката ми е по мярка или, че корите държат връхната дреха далеч от тялото... не знам, но не съм вярвал, че комбинацията от текстилно яке и "потник с ръкави и кори" ще ме остави толкова доволен в това отношение.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Избор на ризница ???

                        Зимата ще си промениш мнението.

                        П.П. Честити придобивки!
                        Yamaha WR 200

                        Коментар


                        • #72
                          От: Избор на ризница ???

                          Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                          Зимата ще си промениш мнението.

                          П.П. Честити придобивки!
                          Благодаря колега. Тъй като аз съм пълен аматьор и няма кой да ме научи, засега карам с 20 - 30 км. ч. по горските пътища и по-скоро се возя. Някой ще каже, че излишно се екипирам като костенурката нинджа, но като гледам другата тема за пострадалите без екипировка... май винаги има смисъл да се "опаковаш".
                          Не съм дорасъл за каране през зимата.
                          Пропуснах да кажа, че въпросната ризница е невероятно удобна, не ограничава движенията, не забелязах да ме "запарва", прибира протекторите плътно към тялото... пък и с нея винаги можеш да дублираш Арнолд Шварценегер в по-отдалечени сцени!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Избор на ризница ???

                            Прав си! Екипировката е задължителна винаги!
                            Никога не бива да се подценява дадена ситуация в този спорт!
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • #74
                              От: Избор на ризница ???

                              Здравейте. Колебая се между Натиснете снимката за да я уголемите

Име:KOERTA.jpg
Прегледи:1
Размер:130.9 КБ
ID:5317159 и Натиснете снимката за да я уголемите

Име:COSMO.jpg
Прегледи:1
Размер:85.5 КБ
ID:5317160. До колкото видях има добри отзиви за първия модел.Втората ми изглежда по защитена, но и в същотото време по неудобна. Може ли някой който е имал или пробвал такава да изкаже мнение . Също така някъкви предложения за др. марка в същия ценови диапазон . Благодаря

                              Коментар


                              • #75
                                От: Избор на ризница ???

                                Здравей,колега
                                Карам със същия модел като първата от 2 години насам...само суперлативи мога да изкажа...Лично на мен ( 2 метра съм висок ) най-големия размер ми е добре,не ме стяга докато карам. За щастие не съм я изпитвал колко здрава е и колко би ме предпазила ( а и не искам да разбирам ) . Според мен най-добре отиди в някой моторджийски магазин и си гледай на място
                                Успех
                                First Man, then Machine!
                                Lada Niva
                                Honda XR 400

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X