Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За каските ... Коя да избера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За каските ... Коя да избера

    Имам една старичка каска HJC ... и очилца Scott ... Но искам да зема няква по новичка ... спрял съм се на марки като HJC,Lazer,Airoh, също така Nexo,Buse, (на тези са по тънки цените) ... ... Искам да ми дадете съвет на коя марка да се спра и с какво превъзхожда опонентите си ...

    Мерси предварително
    [Metal Mulisha]
    KTM: Ready to Race

  • #2
    аз лично бих ти препоръчал о нийл ла роко реплика
    аз на такава съм се навил да взема
    но е скъпа
    иначе преди година си взех белл чисто нова и съм много доволен
    нжс също са добри
    основно гледай да има снелл сертификат а не само дот
    или да пише че има хомолигизация за някакъв шампионат/на моя белл го пише/
    а арая почти ги забрави щото са прекалено скъпи
    ако изпадне нещо на промоция добре но досега не съм видял такова нещо

    Коментар


    • #3
      Аз карам с Lazer...Ама моето мнение, че от тези дето си изброил Airoh е дъ бест!

      Коментар


      • #4
        тия нексо почти не съм ги чул само имам смътни спомени че са бая евтини по добре ги забрави
        бюзето са грознички имат и скъпи модели ма мани ги тия
        влез в сайта на роки маунтин разгледай каските виж на helmet
        и ми пиши какво си харесал
        от щатите са най маниашките каски на най готините цени

        Коментар


        • #5
          http://www.rockymountainatv.com/type...3&navType=type
          е от тук започни и разглеждай нататък

          Коментар


          • #6
            Ако България стане като Сащ някой ден...С така развит мотокрос и ендуро спорт...Мечти,Мечти...

            Коментар


            • #7
              Мерси много за отговорите е сега ще поразгледам ... каските нексо ги има в каталога на поло ... ама там общо взето няма много качествена стока .....
              [Metal Mulisha]
              KTM: Ready to Race

              Коментар


              • #8
                Вчера попаднах на един сайт дето дават съвети как се купува каска. Наистина много интересни неща може да научи човек от мрежата
                Пише че ако е възможно трябва да се постои с каската поне 15 минути в магазина и ако не ти хлопа или не ти стяга тогава да я купуваш.
                Най-интересното което прочетох беше че каски на които стои знака за сертификат DOT не винаги го покриват поради причината че производителя си го слага този знак ако смята че пордукта покрива стандарта и каската не минава никакви изпитания
                Знака Snell означава че каската е изпитвана и отговара на определени изисквания. Snell всъщност е частна организация която е установила качества на които трябва да отговарят каските за да си вършат работата.
                Общо взето всички по-известни производители правят каски които отговарят на тези изисквания. Ако държите главата ви да остава здрава при падане - купувайте си по-качествени (скъпи) каски.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  Airoh има в новият магазин в Севлиево! Не са лоши наистина и цената май беше около 350 лв. Именно тя ме смущава малко, но нашият Данчо си взе такава и я "тества" скоро в едно дърво. Добре е.
                  Аз си взех пък HJC Ingector - 980 gr. и се чувствувам много комфортно с нея, но е към 500 лв. и то при условие, че ти я вземат от USA! В Европа този модел го няма
                  Както казва Митков, гледай да е със сертификат !!!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #10
                    Аз карам с по-скъпичкия Airoh.Поне 30 пъти падах тая година и все на глава!Аз нарочно така-да не се контуза нещо.Ама последния път не я уцелих,та сега куцам...Абе кви 30??? 50пъти! А!И на Ст.Загора бях с такава каска-на Иван.Който е бил там е разбрал-здрава е мамка и

                    П.П.Smurf-а може да ти продаде
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • #11
                      Блазе ти, Калине! Аз все си контузвам краката, ужас! Ще гледам да падам вече само на глава Пък съм и спокоен след като видях в Стара Загора как една глава в каска подскочи няколко пъти от земята, а моята в Хасково така натресе един дъб, че всичките желъди изпадаха от него.

                      Калине, какво стана със Севлиево?
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #12
                        В смисъл дали ще идвам ли??
                        Още не зная!!!А вече е време да тръгвам,за където и да е-Севлиево или Турция...
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • #13
                          супермотото по ти върви а пък и няма нужда да си търсиш другарче

                          Коментар


                          • #14
                            Ти да не мислиш,че стоя и се чудя?! За супермотото не зависи от мен и чакам да разбера дали ще е възможно да отида.Дали ПО-ми отива не зная,но изобщо не могат да се сравняват двете неща.Просто ако не стане за Турция идвам на Узана (и да му мислите )
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • #15
                              имах предвид че по имаш късмет на супермотото а не че ти отива
                              макар че там пък там нещо клапаните идват слабички

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X