Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

    Явно наистина са много добри, защото се опитвам да си намеря такива втора ръка /или по-точно крак/, но изглежда който ги е пробвал веднъж не иска да ги сменя.

    Коментар


    • #62
      От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

      Някои има ли информация дали все още се предлагат шини Asterisk някаде в България. И ако да моля да ме опътите каде. Вече няколко месеца се чудя кои да си взема EVS Web или Asterisk, и мисля че най накрая направих избор, благодарение на тази тема, но сега незнам от каде да си ги купя. Ходих до Княжево, но магазинът беше затворен и май вече продават части за автомобили.Само там ли продават Asterisk? Благодаря предварително

      Коментар


      • #63
        От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

        Само там Да. !!!

        Коментар


        • #64
          От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

          Мерси много

          Коментар


          • #65
            От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

            ..вече 2 години и половина ги нося ..и понеже гоблин ни помоли да споделяме и за евентуални проблеми с тях реших да споделя..първия и единствен до сега проблем с тях след тази дълга употреба е че ми се претриха и скъсаха долните червени затягащи връзки и на двете и лявата и дясната..в точките където опират се претриват отслабват и понеже не съм им обърнал внимание се скъсаха..може да се заменят с качествени връзки за обувки и да се пренавържат..макар че аз и това не направих..вързах ги на възел на скъсаното и ги пренаплетох така че опирните места да се разместят и да опира на нови

            ..но все пак имайте едно на ум и ги поглеждайте след 2 рата година от употребата им за протрити затягащи връзки
            гоблин сподели че се продава и всичко резервно за тях ..а предполагам и оригинални връзки няма да са скъпи ..инак черните не са мръднали..говоря за тези по вътрешните закръглените с червената нишка в оплетката

            Коментар


            • #66
              От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

              Първоначално публикуван от dor4o Преглед на мнение
              ...
              Там са си, обади им се на 02 957 12 46. С малко късмет по някое време ще пристигнат и новите цветове.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #67
                От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                ..... да споделяме и за евентуални проблеми с тях реших да споделя....... и скъсаха долните червени затягащи връзки и на двете и лявата и дясната..в точките където опират се претриват отслабват и понеже не съм им обърнал внимание се скъсаха......
                При мен пък се скъсаха "илиците" на най-долните връзки и много странно, отчупи се по едно парче от метала горе на бедрото.
                Bling bling, money ain't a thing :)

                Коментар


                • #68
                  От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                  Обади се на горния телефон. Всеки елемент може да се подмени.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #69
                    От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                    Без моите Астериски не излизам да карам. В последният месец два пъти ми спасиха коляното. Все лявото, но не от късане на връзки, а от хематоми. Първият път на пистата се блъснахме три Кавазакита едно в друго та моят мотор се прасна върху крака ми, докато от долу беше другия мотор. Заклещих се между двата с главата надолу към наклона... На бедрото и под наколенката имах огромни синки от степенката и рамката, но понеже карбона на наколенките се увива и отстрани, ми предпази коляното. Втория път - вчера се оплетох в бодлива тел и се плеснах върху останалата, пак с мотора на крака и ходилото оплетено с бодливата тел. 15-20 минути се борих да се измъкна, защото бях сам. Ако бях с другите ми нормални наколенки... добре, че не бях. Въоще много съм доволен и даже ми е кеф да си ги нося, пък и се закачат за мотора и си го контролирам с тях

                    Коментар


                    • #70
                      От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                      Здравейте,

                      Прочетох внимателно какво е писано до тук по темата и мерси за изчерпателната информация. Моят казус обаче е доста по различен. Тренирам Американски футол и наскоро получих контузия на коляното - частично разкъсана предна дясна връзка и след ЯМР и 2 прегледа ми казаха че или мога да го оставя така или да се оперирам. Разбира се предпочитам ако има вариант поне засега да мина без операция. Та въпросите ми са възможно ли е да закупя само една шина само за десния крак и според вас такава шина подходяща ли е за спорт включващ много тичане? Разбира се има си специални шини за моя случай но трябва да я поръчам от щатите и цените се въртят около 3000$, та се опитвам да намеря заместител като горната шина която описвате която да предпазва предимно от повторно усукване. Благодаря ви предварително за коментарите!

                      Коментар


                      • #71
                        Re: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                        Здравейте колеги.Отдавна си търся наколенки и най-накрая се спрях на марка Fox модел Raptor.
                        Но искам да ви попитам дали имат добра протекция,а и дали между тях се срещат и фалшификати.
                        Ето малко снимки за да видите за какво става въпрос:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RaptorKnee.jpg
Прегледи:1
Размер:44.1 КБ
ID:5222385

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fox_raptor-1.jpg
Прегледи:1
Размер:61.1 КБ
ID:5222384

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:raptor_1.jpg
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5222383
                        Последно редактирано от Chinela; 31-10-10, 18:02.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #72
                          От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                          От снимките изглежда, че ще имат достатъчна защита срещу удар и падане, но не и срещу усукване.
                          А по въпроса за ментетата - то и на BMW X5 китайците пуснаха дубликат, така че - естествено е че се срещат ментета, въпросът е откъде си ги купил и как са изработени. Според мен ще ги познаеш ако са некадърно изработени ментета...
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • #73
                            От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                            Наколенките пазят добре,при поредното падане на едната и падна само кръглото лого Минуса им е че ластика драска неприятно крака,но това може да е че са ми малко малки (подарък са ми)

                            Коментар


                            • #74
                              От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                              И аз карам с такъв Фокс не са удобни ластиците иначе от към протекция не са лоши но не са и нещо особено.

                              Коментар


                              • #75
                                наколенки

                                Може ли да споделите на базата на опита си,какви са важните характеристики и по какво да си изберем наколенките.
                                Пиша това защото вече чупя два чифта наколенки на известни фирми,страшно удобно ми са Ацербис-а,но едно средно тежко падане и стават на парчета,те си сваршват работата,защото до сега нямам наранявания.Но на всяко падане нови ли ?
                                Мисля да пробвам Алпинастар,ако някои има да сподели отзиви за тях,става въпрос за тези http://www.teamgreen.bg/product/ctgr...nee-Guard.html
                                Благодаря предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X