Обява

Свий
Няма добавени обяви.

препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

    Здравейте колеги, някой може ли да препоръча добре зареден магазин за качествена екипировка за мотористи. Според моя опит цитираните критерии изключват 99,9 % от магазините в България, както и 100% извън София.

  • #2
    От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

    Първоначално публикуван от sharkfin Преглед на мнение
    Здравейте колеги, някой може ли да препоръча добре зареден магазин за качествена екипировка за мотористи. Според моя опит цитираните критерии изключват 99,9 % от магазините в България, както и 100% извън София.
    Имайки предвид че си писал в раздел "Ендуро", мога да предположа , че търсиш екипировка за преждеспоменатото. Критериите ти за " качествена екипировка за мотористи" не са ни познати, за да ти препоръчаме магазин. Ако обосновеш, но по- точно, въпроса си може и да ти отговори накой. Успех!
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

    Коментар


    • #3
      От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

      Е никой ли не е пазарувал някъде наблизо? Нека който е видял хубав магазин да го share, че след страхотиите от темата "Карайте с екипировка", с каска и яке само се чувствам като гол охлюв

      Коментар


      • #4
        От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

        Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
        Имайки предвид че си писал в раздел "Ендуро", мога да предположа , че търсиш екипировка за преждеспоменатото. Критериите ти за " качествена екипировка за мотористи" не са ни познати, за да ти препоръчаме магазин. Ако обосновеш, но по- точно, въпроса си може и да ти отговори накой. Успех!
        благодаря ти за уточнението, имам предвид най-вече защитно облекло, както за офроуд, така и за преходи по асфалт /което за пътната обстановка в Бг май е едно и също/. Като споменавам "качествена" - говоря за нещо различно от масовото китайско карго, също така и не е задължително да е най-евтиното.
        Поздрави!

        Коментар


        • #5
          От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

          Колегата offar е напълно прав, защото никой от нас не знае опита ти и изискванията ти към качествената екипировка. Иначе това изказване за 99% в Бг и 100% в София звучи много сериозно и според мен не отговаря на истината. Познавам хора в Бг, които се занимават с търговията на екипировка и не мисля, че всичко при тях е като магазин за 1 лев Дори напротив, тези хора пазаруват повечето неща от вън и е въпрос на договаряне дали цената, която предлагат тук е добра за нас или не Наистина съм срещал абсурдни неща в някои магазини от сорта на оригинални каски "Монстер" за 150 лева, но както и да е .... Дай повече инфо за себе си и със сигурност ще намериш, това което търсиш
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #6
            От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

            Първоначално публикуван от sharkfin Преглед на мнение
            " - говоря за нещо различно от масовото китайско карго, също така и не е задължително да е най-евтиното.
            Поздрави!
            95% от личната ми екипировка е от http://bobimx.com/browse/?category[]=1 . От този магазин, през годините, съм закупил 2 каски, 3 чифта ботуши, наколенки, 4 бр очила, 4 бр ръкавици, 3 панталона, 2 якета, 5 блузи, 2 предпазни ризници и още куп други неща. Дано съм бил полезен. Поздрави!
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • #7
              От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

              Здравей колега,разтъси се по хубаво,и в Бг съм гаранция че можеш да намериш хубава екипировка.Аз лично съм докарвал от Германия за София 6 палета със кожени костюми ,каски ,кори и там квото се сетиш от ваште моторджииски неща за едно квартално магазинче някъде покрай бул.Цар Борис 3ти,но незнам точния адрес,беше преди 3 месеца ,.......................................ТИР карам и затова ти казвам, Успех.

              Коментар


              • #8
                От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

                Не бих искал въпросът ми да бъде тълкуван като критика към българските търговци. В началото посочих проценти, които са реални резултати от моя личен опит, от посещения на около 10 магазина (не онлайн) в София и Варна. Няма да цитирам имена за да не бъде счетено за реклама. Имаше доста оскъдни предложения от по-високия ценови клас, за кожени якета и панталони още по-малко. Вярно, че и аз не съм лесен - 195 см/ 120+кг. но все пак влизам размерите 2-3 XL повечето производители. По тази причина предпочитам да купувам облекло и обувки след като ги премеря.
                В момента карам BMW F800R и си търся летни яке и панталон от кожа или текстил за асфалтови преходи.

                Коментар


                • #9
                  От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

                  Първоначално публикуван от sharkfin Преглед на мнение
                  Не бих искал въпросът ми да бъде тълкуван като критика към българските търговци. В началото посочих проценти, които са реални резултати от моя личен опит, от посещения на около 10 магазина (не онлайн) в София и Варна. Няма да цитирам имена за да не бъде счетено за реклама. Имаше доста оскъдни предложения от по-високия ценови клас, за кожени якета и панталони още по-малко. Вярно, че и аз не съм лесен - 195 см/ 120+кг. но все пак влизам размерите 2-3 XL повечето производители. По тази причина предпочитам да купувам облекло и обувки след като ги премеря.
                  В момента карам BMW F800R и си търся летни яке и панталон от кожа или текстил за асфалтови преходи.
                  Колега, явно и въпреки първия ми отговор, чак сега разбрахме за какво иде реч. Има раздел за тежки ендура- експедиционни машини, питай там. Ако нямаш отговори- има и Гугъл. Успех в точните места за въпроси и отговори!
                  Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                  Коментар


                  • #10
                    От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

                    Не виждам кое не беше ясно още в първия пост, дори и заглавието на темата беше съвсем конкретно. Едва ли магазините за мотоекипировка са толкова тясно специализирани за леки и съответно за тежки машини.
                    Питането беше за такива магазини в близост до България. Нека ако някой е пазарувал от такива и е бил доволен, да сподели. Предполагам, че това няма да наруши правилата за реклама.

                    Коментар


                    • #11
                      От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

                      Най - близо има в Солун. На главната улица има няколко. Личат си отдалеч.

                      Коментар


                      • #12
                        От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

                        Първоначално публикуван от sharkfin Преглед на мнение
                        Не виждам кое не беше ясно още в първия пост, дори и заглавието на темата беше съвсем конкретно. Едва ли магазините за мотоекипировка са толкова тясно специализирани за леки и съответно за тежки машини.
                        Питането беше за такива магазини в близост до България. Нека ако някой е пазарувал от такива и е бил доволен, да сподели. Предполагам, че това няма да наруши правилата за реклама.
                        Истанбул отпада от списъка по мои наблюдения.Защото там екипите на известни фирми са по скъпи от тези в България.Което не ги прави по оригинални!Имат разни евтини които виждам и чувам за първи път.
                        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                        Коментар


                        • #13
                          От: препоръчайте магазин за екипировка около Бг /Букурещ, Истанбул...../

                          Върнах се преди дни от Истанбул. Както казва Даниел цените са доста високи. За лятно яке BMW AirFlow цената беше 480€, срещу 360€ в германски интернет магазин. Но имат всичко в наличност. Освен това имат и възстановяване на ДДС (18%) ако се справиш с процедурата.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X