Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
    Може ли малко информация относно вашия клуб условия за записване такси итн. Разгледах сайта ви и не ги открих!
    Разбира се.
    Клубът съществува вече 5-та година. Отначало той беше само разходкаджийски, но през 2005-та, от когато всъщност води начлото си и ендуро шампионата се заехме една група да караме по-сериозно и така нещата тръгнаха напред. Много ни помогнаха и нашите австрийски приятели от Desert Dream, които много по-отрано се занимаваха с ендуро и много неща им бяха вече ясни. Така година след година, тези, които се трудеха по усилено напреднаха още, като подготовката ни не се ограничи само едностранно, примерно в екстреми или по-скоростно каране, а се опитвахме да тренираме всички елементи от ендурото на куп, защото в ендурото всичко има значение. Затова в страната сигурно има много добри катерачи, много добри кросисти или хора, които карат много добре рали, но комплексно ние сме много добре подготвени. Ендурото е такова, че трябва да караш спокойно 200-250 км без спиране по разнообразен терен и да се справиш със всички трудности по пътя, не напразно преводът му е "издържливост".
    Надявам се чрез школата да подготвим още по-добри състезатели, които вече да представят България достойно и по света. Целта не е лесно постижима, но с много труд и добра педагогика всичко е възможно !
    Относно членството в клуба, всеки кандидат-член пуска една "весела", печена молба , заплаща си членския внос, който е символичен - 120 лв. и става пълноправен член на клуба.
    Членуването в Crazy job не е толкова привилегия, колкото отговорност ! Вски трябва да знае, че облаги няма как да получи, а трябва да дава, каквото може за общото дело. От друга страна той ще получи уважение, имидж пред съгражданите си, защото името на Crazy job в града ни внася респект и уважение ! Голяма част от членовете на клуба са богати и уважавани хора, но в ендурото всички сме приятели.
    Да си член на Crazy job значи да си и дисциплиниран ! Ако някой си мисли, че ще стане член на клуба и ще прави каквото си иска, жестоко се лъже ! Затова в града нямаме проблеми с полиция и администрация. Има подходящи места, където можеш да покажеш колко си майстор и те не са по улиците на града !

    Искам да благодаря на всички за положителните отзиви, както за клуба, така и за школата !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #17
      До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Жоро, мен пък можеш да запишеш в школата по секс, не вярвам да няма такава.
      Не сте седнали да се шегувате нали...
      Вече съм си избрал тренъорките от вашят клуб....
      Чинел, тука из града се носи слух, че тия "треньорки", за които ти говориш, ще са ейтия При това положение аз на твое място бих размислил
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #18
        До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        Май се очертава клон в София!
        Аз съм за но не зависи от нас но може да се пробваме
        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

        Sofrace Offroad Team

        Коментар


        • #19
          До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

          Евала за всичко което правите,и според мен най-важното е мотото на клуба БРАВО!
          878940653

          Коментар


          • #20
            До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

            Поздравления за добрата новина, както и за огромното желание и любов с което гледате към развитието на този спорт у нас ! Това е чудесна новина и със нетърпение очакваме да видим какво ще е развитието на школата за напред, а аз съм сигурен, че такова ще има с пълна пара въпроса е колко за какво време !

            Има ли ограничение в това с какви машини ще се тренира при евентуално записване в тази школа ?
            Ясно е, че не всеки може да си позволи това, което иска, и най-вероятно вие сте го взели в предвид на 99.9%, но все пак аз обичам да да питам.
            Също така ще е добре да дадеш списък, Жоро с документите, които са нужни за кандидатстване в клуба, за да знаят всички какво им е нужно за членство при вас освен годишната вноска.
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #21
              До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

              Дано много други последват примера ви.
              Аз имам огромно желание но ма.ка му като съм от свиленград.
              Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

              Коментар


              • #22
                До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                Много готина школа !! Искам само да попитам, тази школа нямали някакво ограничение на мотори смисъл може да се запишат 10 човека апак да има 5 мотора или нещо от сорта това не ми е ясно .. ?
                Последно редактирано от Пенко; 01-02-09, 10:14.
                Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                Коментар


                • #23
                  До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                  Странен въпрос ?!
                  За тренировките и уроците ще се състзави график по часове, който всеки стриктно ще спазва, за да има мотоциклети за всички желаещи.
                  Надявам се, не си мислите, че за всеки ще купим отделна машина !
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                    ами искам да попитам с екипировката как стоят нещата и за тези мотоциклети които ще давате за тренировките ( на тези които нямат ) някави такси сигурно ще има за изполването им какви ще са те

                    Коментар


                    • #25
                      До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                      Първоначално публикуван от tankata Преглед на мнение
                      ами искам да попитам с екипировката как стоят нещата и за тези мотоциклети които ще давате за тренировките ( на тези които нямат ) някави такси сигурно ще има за изполването им какви ще са те
                      Екипиривката вече си е строго индивидуална, защото как ще ви пременяме в потните костенурки, шлемове, бричове и ботуши всички ? Я си помислете възможно ли е това ?!
                      Като начало за първите уроци може да дойдете и без необходимата екипировка, защото те ще са предимно каране по права линия, баланс и слалом между конуси на късо разстояние.
                      Таксата , както и преди казах ще е само за консумативи и тя ще ви бъде съобщена при подаване на молбите.
                      След пробния период ще кажем на всеки какви са неговите възможности и дали той ще премине в клубната школа със съответните преференции. Който от останалите желае да остане в школата, разбира се ще може да тренира срещу съответната такса, тъй като в нея ще са калкулирани както консумативите, така и треньорските часове.
                      Записванията вече са започнали в магазина на ул."Хр.Ботев".
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        Екипиривката вече си е строго индивидуална, защото как ще ви пременяме в потните костенурки, шлемове, бричове и ботуши всички ? Я си помислете възможно ли е това ?!
                        Като начало за първите уроци може да дойдете и без необходимата екипировка, защото те ще са предимно каране по права линия, баланс и слалом между конуси на късо разстояние.
                        Таксата , както и преди казах ще е само за консумативи и тя ще ви бъде съобщена при подаване на молбите.
                        След пробния период ще кажем на всеки какви са неговите възможности и дали той ще премине в клубната школа със съответните преференции. Който от останалите желае да остане в школата, разбира се ще може да тренира срещу съответната такса, тъй като в нея ще са калкулирани както консумативите, така и треньорските часове.
                        Записванията вече са започнали в магазина на ул."Хр.Ботев".
                        Имам няколко въпроса и може би се повтарям но все пак да попитам.

                        Ако някой който не се вписва в регламента на вашата школа и при полужение че според вас той няма дъдеще в този спорт или е на възраст по голяма от определената ще може ли да се обучава при полужение че:заплати всички поискани от вас такси, дойде със собствена машина и собствено обурудване екипировка итн. ???
                        И на ул.Хр Ботев но в кой град че нещо се обърках май не е за там кадето ми се иска?
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • #27
                          До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                          Разбира се, че може ! Няма да върнем никой желаещ, който подаде изрядни документи, особено с мотор, и той ще заплати само за урока.
                          Мисля, че относно записванията, отговорът е посочен в заглавието на темата: "Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !"

                          Ул.Хр.Ботев в Стара Загора
                          За съжаление няма как да направим клон в София.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #28
                            До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                            Г-н Хаджиев, аз съм от Варна, казвам се Димитър Янакиев. Възможно ли е да карам към вашия отбор. Карал съм само за хоби.
                            Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 03-02-09, 23:02.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                              До колкото си спомням Данчо имаше магазин и в София на Пиротска или греша?
                              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                              Джон Кенеди

                              Коментар


                              • #30
                                До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                                Дори и да има , тренировките ще се провеждат в Стара Загора
                                [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
                                [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
                                [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
                                [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
                                "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
                                [/SIZE]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X