Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

    На състезанието тази събота и неделя зад ЕДИ мотоцентър,ще има ли формуляри за попълване и информация на място?
    Последно редактирано от CRS; 21-04-09, 17:17. Причина: пуснах две еднакви съобтения,и едното го промених

    Коментар


    • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

      Първоначално публикуван от Габриел Шатов Преглед на мнение
      Окей може ли само да ми кажеш имена на няколко хотела така в близост до местото за трен. ? (да не са луксозни )
      ако не държите да е чак толкова луксозно, мога да ви дам координати за нощувка в няколко хотела с прилични условия като този http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=38987, които са в непосредствена близост до мястото на тренировките
      Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

      Коментар


      • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

        До там пеша няма да стигна ти... Айде малко повече лукс
        ПОНЕ легла и завивки да има

        Коментар


        • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

          Тренировките са всеки ден , до момента всички който тренират живеят в Стара Загора . Тренировките са по график , а лагер школата преди обяд и следобяд . Има хотели , къщички и вили под наем , а транспорта до трасето е най-лесната работа! Повече информация за следваштата лагер школа може да ви даде Жоро Хаджиев!
          [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
          "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
          [/SIZE]

          Коментар


          • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

            Даде но мен повече ме притеснява колко ще ми излезне г/д понеже тази гоина мисля да прекъсна по рано училище за да почна по рано да заработвам по некой лев и се чуда дали да си зема 1во мАтор или 1во да дойда да потренирам и другото лято да си взема мАтор...

            Коментар


            • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

              Първоначално публикуван от Габриел Шатов Преглед на мнение
              Даде но мен повече ме притеснява колко ще ми излезне г/д понеже тази гоина мисля да прекъсна по рано училище за да почна по рано да заработвам по некой лев и се чуда дали да си зема 1во мАтор или 1во да дойда да потренирам и другото лято да си взема мАтор...
              Пич, а с какво ще тренираш като нямаш мотор?
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                Имам няколко въпроса, на които тук някъде по-нагоре може да открия отговорите, но нямам време да търся .... ((

                1. Ще има ли през лятото школа по мотокрос?
                2. Ще има ли възможност да се доведат деца/юноши от друг град за около седмица? Условия за нощувки без родителите?

                Благодаря предварително!

                Коментар


                • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение

                  За тези, които нямат собствени машини, клубът осигурява тренировъчни.
                  Надявах се така

                  Коментар


                  • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                    Вижте какво пичове !
                    Ако ви кажа колко излиза цената на един тренировъчен час заедно с консумативите, лекторските и амортизациите, сигурно ще ви се завие свят ?!
                    Не искам да си мислите, че всичко ще е даром, както беше до сега. Ще дойдете да покарате, защото така на мен ми харесва, особено добър човек съм и на всичко отгоре най-големия балама на земята.
                    Направих школата най-вече за да създаваме кадри за собствения ни клуб и тях преди всичко подпомагам с каквото мога. Дори тези, които определено нямат бъдеще в този спорт, постепенно ги изолирах, защото талантите са определено малко и няма смисъл да се наливат средства на халос, особено, когато са лично твои !
                    Лятото ще има навярно курс от 10 дни, но цената на един учебен час (60 мин.) ще бъде 20 лв. с мотоциклет от клуба
                    С личен мотоциклет цената ще бъде 10 лв. за час.
                    Цената на нощувка в хотел ще бъде 20 лв. на ден.
                    Не ден ще се тренира двуразово. Два часа преди обяд и два часа след обяд.

                    И така, който е съгласен при тези условия да изкара школата през лятото, моля да даде заявка тук в темата.
                    Поздрави на всички !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                      Окей мерси за инфото

                      Коментар


                      • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                        Подавам заявка ( за малкия ,де) !
                        Жоро , не мога да изразя благодарността и възхищението си към теб и клуба Ви!
                        Наистина ,,Луда работа'' !
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                          Благодаря.
                          Разбрахме за отличните отзиви от школата.
                          Малко прибързах с въпросите си май... Нашите се състезават в 85 и 125, имат мотори и екипировка, но нямат хъс. Мислех си, че ако се отделят от нас за малко и в средата на други мотокросисти може да придобият увереност.
                          Упорити са, добре стоят на моторите, но не е само това май.

                          Коментар


                          • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                            Лятото ще има навярно курс от 10 дни...
                            Жоро,възможно ли е да дадеш точни дати за началото и края на лагер-школата(идва сезона на отпуските и за да дойда трябва в близко бъдеще да кажа кога точно ще отсъствам от работа).
                            Благодаря предварително.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                              Ейтова вече е новина
                              Нищо, че не мога да се запиша в школата (не че имам спортни амбиции, ами ейтъй да си уплътнявам свободното време ), щот съм малко по-дърт от изискванията, пък АТВ-то не ме влече толкова
                              Жоро, нали помниш, че ми беше обещал нещо (както и аз на тебе) , пък аз обещаното си го търся като наследство

                              Успех на школата
                              Здравей Жоро и аз искам да се запиша в школата.От доста време карам мотоциклети и мисля че вече ми е дошло време да се пробвамПроблемат е че в момента нямам компютър и за това си оставям тел.0889414200 за връзка

                              Коментар


                              • До: Школа за Ендуро и Мотокрос в Стара Загора !

                                Здравейте,аз и приятелката ми имаме интерес да се запишем в школата но нямаме мотори и имам въпрос колко ще ни излезне за няколко тренировки..от Казанлък сме Имам и още един въпрос аз съм на 18 (все още мога да се запиша нали???)
                                [FONT=Century Gothic][SIZE=5][B][U][COLOR=PaleGreen][I]Save the Bulgarian Nature :):):)[/I][/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X