Обява

Свий
Няма добавени обяви.

предлагам на модераторите...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: предлагам на модераторите...

    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
    Според мен дори още повече трябва да се стегнат някой хора от модераторите, защото някой теми си се превърнаха в тийнейджърски чат-форум. Хората от които наистина може да се научи нещо не пишат толкова колкото непълнолетните с много свободно време.
    +1

    Коментар


    • #17
      Re: предлагам на модераторите...

      ако ще слагате някакви забрани за лица под 18 години поне изчакаите до октомври месец
      [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

      Коментар


      • #18
        Re: предлагам на модераторите...

        Това дали си на 18 или не мисля не е критерии дали спамиш, просто последните месеци се навъдиха прекалено много дечковци, които пускат абсолютно безмисленни постове във форума или поне спрямо останалата част от съфорумците. То не че аз съм помогнал сайта да набъбне откъм полезна информация, но когато имам да обсъждам нещо с конкретен човек, ползвам алтернативни начини-ЛС, скайп, ICQ, телефон, мейл и т.н., не ползвам общодостъпните теми за да пълня главите на хората с глупости.
        Когато моралната спирачка на спамера не работи, е хубаво да заработи справедливата ръка на модератора, но нашите модератори нали са душички...

        Коментар


        • #19
          Re: предлагам на модераторите...

          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
          Предложението не е лишено от смисъл, но форума започва да се претоварва от раздели според мен.
          В раздела "мотори > купувам продавам" на ден постъпват малък брой обяви и сделките стават в рамките на 1-2 седмици, така че не виждам смисъл да има подраздел само за окачване примерно.
          Смятам, че е добре да се раздели на "купувам продавам мотори" и "купувам продавам части за мотори", но все пак не виждам належаща нужда това да се прави.
          Просто ползвайте опцията за търсене във форума - лесно е
          Подкрепям това мнение. Ще се получат повече раздели, отколкото теми. И тогава ще трябва да се балтае човек из между разделите, също толкова, колкото и сега из между темите. Обявите не са чак толкова. Особено новите обяви. Старите повечето, да не кажем всичките са с изтекла давност - или е продадено отдавна или човека се е отказал да го продава.

          Коментар


          • #20
            Re: предлагам на модераторите...

            напално подкрепям колегите трябва да се изчете всичко и тогава да се пускат теми за щяло и за нещяло и наи важното е преди да се пусне темата да се помисли за какво се пуска темата не за простотии които може да питат бащите си за това което им трябва
            KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X