Обява

Свий
Няма добавени обяви.

предлагам на модераторите...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • предлагам на модераторите...

    да се направят тема относно копувам продавам (но не такава дето има вече), ами сас раздели , примерно в копувам продавам да има отделни теми за : окачване , двигатели , козметика , екипировки и ендуро-та защото иначе бъркотията е пълна а и така ще се олесни търсенето на секи , примерно ако турсиш амортесиор не да преглеждаш цяяялата тема ми да влезеш в окачване ( надявам се схващате идеята ). Моля и останалите потребители във форума да си дадат мнението ..
    [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

  • #2
    Re: редлагам на модераторите...

    Да така "според мен" ще се улесни търсенето на потребителите.Нека и други изкажат своете мнение
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • #3
      Re: редлагам на модераторите...

      Ами не аз не я схващам, ти колко нови обяви на ден виждаш да се появяват в "купувам-продавам" 100-150, за да ти трябват отделни раздели? Едва ли повече от 2--3 до макс 5 има на седмица, какво толкова не можеш да им прегледаш?

      Коментар


      • #4
        Re: редлагам на модераторите...

        Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
        Ами не аз не я схващам, ти колко нови обяви на ден виждаш да се появяват в "купувам-продавам" 100-150, за да ти трябват отделни раздели? Едва ли повече от 2--3 до макс 5 има на седмица, какво толкова не можеш да им прегледаш?
        И аз така мисля, обявите не са чак толкова много, че да се правят подраздели. Не е никакъв проблем да се ориентираш, особено ако следиш форума всеки ден, но дори и по-рядко да го следиш пак мисля, че няма да има проблем.
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #5
          Re: редлагам на модераторите...

          става въпрос за това , че ако някои се интересува от нещо и го има някаде на заде из копувам продавам да не го търси с часове а да го намери за секунди с такава цел да става всичко
          [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

          Коментар


          • #6
            Re: редлагам на модераторите...

            Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
            Ами не аз не я схващам, ти колко нови обяви на ден виждаш да се появяват в "купувам-продавам" 100-150, за да ти трябват отделни раздели? Едва ли повече от 2--3 до макс 5 има на седмица, какво толкова не можеш да им прегледаш?
            +1
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #7
              Re: редлагам на модераторите...

              Да ви кажа, според мен идеята на Генчо не е лоша.
              Друг е въпроса как да бъде разделен един такъв форум и дали има смисъл чак от такова издребняване като например "окачване", "двигатели", "гуми" и т.н.
              Може да се раздели само на "Купува" и "Продава" - така ще е по лесно да се разбере кой търси и кой предлага, защото има и от двата типа обяви и като са на едно малко става каша.
              Специално за "Купува" и "Продава" съм 100% - за!

              След като се направи едно такова разделение, ще се прецени с времето дали да не се направят подраздели примерно "Мотори", "Части и консумативи" и "Екипировка за моториста" - това вече при евентуално разрастване на форума също ще е нужно.

              Коментар


              • #8
                Re: редлагам на модераторите...

                недейте забравя че това все пак е форум за ендуро а не за търговия
                отделно имаше една тема разпродажби която още си стои във форума ендуро (и никой вече не използва) , а не е преместена в купува-продава и е най-вече за дреболии за които не е оправдано да се пуска отделна тема

                Разпродажби ...
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  Re: редлагам на модераторите...

                  Е добре де, бутон "Търсене" за какво е тогава.
                  Пишете "Еди какво си" и да търси само в "Еди кой си форум" и то ти намира каквото трябва.

                  Според мен форума Купува-Продава не е от най-натоварените, за да се правят подраздели.
                  Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                  LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                  Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: предлагам на модераторите...

                    Първоначално публикуван от g3nchooy Преглед на мнение
                    да се направят тема относно копувам продавам (но не такава дето има вече), ами сас раздели , примерно в копувам продавам да има отделни теми за : окачване , двигатели , козметика , екипировки и ендуро-та защото иначе бъркотията е пълна а и така ще се олесни търсенето на секи , примерно ако турсиш амортесиор не да преглеждаш цяяялата тема ми да влезеш в окачване ( надявам се схващате идеята ). Моля и останалите потребители във форума да си дадат мнението ..

                    Предложението не е лишено от смисъл, но форума започва да се претоварва от раздели според мен.
                    В раздела "мотори > купувам продавам" на ден постъпват малък брой обяви и сделките стават в рамките на 1-2 седмици, така че не виждам смисъл да има подраздел само за окачване примерно.
                    Смятам, че е добре да се раздели на "купувам продавам мотори" и "купувам продавам части за мотори", но все пак не виждам належаща нужда това да се прави.
                    Просто ползвайте опцията за търсене във форума - лесно е
                    Последно редактирано от Димитър; 07-05-07, 13:09.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      Re: предлагам на модераторите...

                      еми може да се разлдели и само на копува продава съгласен съм. Но аз повече бих копувал от колкото продавам тъи като за момента нямам нищо за продаване ....
                      [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

                      Коментар


                      • #12
                        Re: предлагам на модераторите...

                        Предлагам също да се премахне това ограничение при новобранците , или поне да се смъкне на 20 мнения , че е много изнервящо , когато искаш да пратиш или направиш спешно тема или съобщение , да чакаш цял ден , за да ти я одобрят и пуснат във форума .. А и отделно , много пъти ми се е налагало да пускам ЛС , ама просто като функцията липсва при новобранците съм безпомощен и много ме ограничава това ... Сега например не мога да правя цяла тема да питам даден човек за някакъв въпрос ...
                        Поздрави .
                        [URL="http://userbarmaker.com/"][/URL]

                        Коментар


                        • #13
                          Re: предлагам на модераторите...

                          ползвайте темата-"разпродажби"

                          Коментар


                          • #14
                            Re: предлагам на модераторите...

                            Според мен дори още повече трябва да се стегнат някой хора от модераторите, защото някой теми си се превърнаха в тийнейджърски чат-форум. Хората от които наистина може да се научи нещо не пишат толкова колкото непълнолетните с много свободно време.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: предлагам на модераторите...

                              Аз имам и едно друго предложение! Не може ли описанието на емотиконите да се преведе на български, както е например в Скайпи-то? Защото на мене например не на всички емотикони значението ми е ясно, въпреки че поназнайвам английски малко от малко! Та затова избягвам да ползвам емотикони (за да не ползвам някой не на място) ,а понякога са си нужни все пак!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X