Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

    KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004'
    Коя от двете машини е по-добра като модел .Примерно сполучлив и здрав, цени на части също намирането им, опростено обслужване, поведение на пътя и т.н.)! Какви са недостатъците или положителните черти при 2-та модела. KTM 104кг. , Yamaha 97кг. Едва ли обчаче 7кг разлика са от такова значение. Става дума за каране офроуд в гора и също по някои крос писти за кеф без състезателна цел.

    Моторите са близки като цени и затова пускам тази тема и очаквам отговори на хора които притежават такива мотори.

  • #2
    До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

    Въпрос на предпочетание аз лично бих ти препоръчал Ямахата имал съм е по старичка беше но я карах 1,5г. без проблеми.

    Коментар


    • #3
      До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

      Пишат че кроса бил труден за гората и че бил скъп за поддръжка.Частите като цена на WR не са ли като на YZ.Двигателите на YZ -WR и SX -EXC 450 не са ли еднакви?
      Ако е до пиньони може да се сменят.Ако кроса е чак толкова див с един по малък заден пиньон ще укуцее на старта ритането и отскоците ще намалеят значително за сметка на макс. скорост която трябва да се повиши.
      Ами нали за това е този форум, ако всички знаехме всичко нямаше какво да пишем тук. Нека някой по запознат даде някой по изчерпателен отговор.
      Последно редактирано от pancho81; 03-12-09, 21:02.

      Коментар


      • #4
        До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

        Нямам време за изчерпателен отговор, но грешиш с теглото.
        Ямахата е с много здрав двигател.
        КТМа е с повече екстри и е много по оранжев
        К. Кулев

        Коментар


        • #5
          До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

          Какво имаш предвид като повече екстри

          Коментар


          • #6
            До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

            Дебело кормило, спирачки Брембо... такива работи
            К. Кулев

            Коментар


            • #7
              До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

              ОК попитах защото и аз се колебая между двата мотора

              Коментар


              • #8
                До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                Просто избери по-запазения
                К. Кулев

                Коментар


                • #9
                  До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                  Ямахата я дават доста по здрава говоря като чисто нови! на КТМ са по евтини частите но, като се чупи по често, какъв е смъсъла от това? Ямаха е доказан фаворит в световното по мотокрос! А при ендуро да вземем например "Ерзберг-Родео" там КТМ е фаворит! но нека незабравяме че "Ерзберг-Родео" е състезание в Австрия и КТМ е австрииска марка
                  [FONT=Arial Black][I]Zara Motors Team[/I][/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                    Първоначално публикуван от pancho81 Преглед на мнение
                    KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004'
                    Коя от двете машини е по-добра като модел .Примерно сполучлив и здрав, цени на части също намирането им, опростено обслужване, поведение на пътя и т.н.)! Какви са недостатъците или положителните черти при 2-та модела. KTM 104кг. , Yamaha 97кг. Едва ли обчаче 7кг разлика са от такова значение. Става дума за каране офроуд в гора и също по някои крос писти за кеф без състезателна цел.

                    Моторите са близки като цени и затова пускам тази тема и очаквам отговори на хора които притежават такива мотори.
                    С KTM-a няма да и маш проблем с намирането и доставката на части (на другия ден са при теб ) ,а Ямахата малко по трудно и повече време.
                    ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

                    Коментар


                    • #11
                      До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                      Колега, добре си се ориентирал и двата мотора са хубави но аз определено съм за ямахата. От мои наблюдения съм забелязал че в гората където се кара по криви места ктм много често изхрърля водата това мен не ми харесва. Не че ямахата не извира ама е много по-добре а и както по-горе беше писано двигателя и е железен.А за частите не съм съгласен че на ямахата са по-скъпи от тези на ктм знам го от собствен опит. Взимай ямахата и това е.Успех
                      0878424143
                      0887424150

                      Коментар


                      • #12
                        До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                        По хубаво от мотор със стартер няма,без значение от цвета и марката!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                          И двата мотора са гадни за каране гората.И двата са с 4 скорости който ги правят доста трудни и рязки.И двата мотора биха хвърлили водата ако няма скорост.И двата мотора нямат статери,поне сериините модели.Аз не харесвам нито единия нито другия.
                          Ако говорим за Ямаха 2006 е най-готиния кросов мотор за мен.Искам да кажа след 2006.

                          Коментар


                          • #14
                            До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            И двата мотора са гадни за каране гората.И двата са с 4 скорости .......
                            Ако говорим за Ямаха 2006 е най-готиния кросов мотор за мен.Искам да кажа след 2006.

                            Джарта, абе Яамахата е с 5 бе,те 98 YZ ките бяха с 4






                            явно си слушал в час....карал съм УЗ 450/2004/ на един приятел,даже му звъннах ей сега,ама никога не ми е правило впечатление ,че е с 4 ...хм а УЗ 250 2004 е със 5,явно наистина май е модаа
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Shifta; 05-12-09, 16:42.

                            Коментар


                            • #15
                              До: KTM 450SX или YAMAHA YZ450 '2004

                              Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                              Джарта, абе Яамахата е с 5 бе,те 98 YZ ките бяха с 4
                              Няма такава работа.Незнам защо но всички са с 4.От 2002 до 2006 са все с 4 скорости.Незнам защо дали модата е такава била или.
                              Визирам Ямаха,Сузуку,КТМ предполагам че и Кавазаки е в това число понеже е с двигател на Сузуки.
                              Най вероятно ще има много изключения за лични поръчкови мотори но всичко сериино е с 4 скорости.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X