Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

    Сина ми иска да му купя за рождения ден црф 450, но се чудя дали няма да му е много голям, и ако може да ме информира някой колко km/h горе долу прави този мотор.На 18 години е и кара скутер 180кубика (Гилера)? Благодаря предварително.

  • #2
    До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

    При кросовите мотоциклети максималната скорост е едно от последните неща, които трябва да ви вълнуват.
    Във форума има изписано доста за CRF450, използвайте търсачката и ще стигнете до отговорите.

    Ако търсите мотор за мотокрос и мислите за Хонда CRF450R и синът ви няма опит с кросови мотори - изборът НЕ Е подходящ.
    Ако търсите мотор за ендуро и мислите за Хонда CRF450X - изборът също не е подходящ, защото това са силни мотори и изискват доста опит, преди човек да започне да ги кара.
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • #3
      До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

      Първоначално публикуван от angel34 Преглед на мнение
      Сина ми иска да му купя за рождения ден црф 450, но се чудя дали няма да му е много голям, и ако може да ме информира някой колко km/h горе долу прави този мотор.На 18 години е и кара скутер 180кубика (Гилера)? Благодаря предварително.
      Има само един отговор и той е НЕ, не му купувайте такъв подарък.

      Коментар


      • #4
        До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Има само един отговор и той е НЕ, не му купувайте такъв подарък.
        Ами ако го е ядосал много?

        Коментар


        • #5
          До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

          Аз предлагам тази тема да отиде при темата за баща мечта!!!Ей Адаш и Тони ако синът на колегата от поста разбере как му разваляте подаръка за рождения ден няма да му е ориятно много!!!!
          Опел Корса В 1,4 82 коня
          Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
          Ямаха ХТ 600Е
          Симсон SR 49 1959 г. :D

          0898234666:D

          Коментар


          • #6
            До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

            То и после няма да му е много приятно...какъв мазохистичен подарък си е поръчал Вчера дадох на един приятел моя црф450 да повърти на трасенцето в Бистрица (говорим за човек на 30 , 110 кг. , който кара пистарка и е много разумно момче) караше си на 1-ва и 2-ра на обороти пред загасване и изведнъж какво направи , газта ли чукна ...като се обърна назад във въздуха, така се прасна на задник , че му изкара въздуха- нищо му няма де, а аз днес смених кормилото.

            Много неподходящ подарък поне да е ЦРФ 250 . Горе-долу е все едно да иска да му купите 1000 кубикова пистарка. Определено не е разумно. Иначе всички кросаци вдигат около 120-140, но не е това проблема, а че е като див кон и може да го метне по всяко време.

            Коментар


            • #7
              До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

              Принципно всеки е привърженик на някоя марка Ние имаме отбор по Мотокрос имаме трима лицензирани състезатели и други които са любители карат офруд с АТВ и МОТОРИ
              Ние сме привърженици на КАВАЗАКИ не че не сме имали и други мотори
              В нашият отбор са Димитър Вергов Симеон Спасов Красимир Градинаров
              Мони е наи малък преди броени дни навърши 14 години когато излезнаха новите модели 2009 г а това беше ноември ние му взехме KX250F-09 много добър мотор с мого подобрения
              Това е мое мнение но щом ще копувате падарък за рожденият му ден вземете един нов мотор от новото по хубаво няма Аз мисля че едно Кавазаки - KX250F-09 е идеалният мотор
              А от къде
              В София има един прекрасен магазин казва се ЕДИ МОТО ЦЕНТЪР там може да отидете и да го видите няма да сбъркате с покупката

              Коментар


              • #8
                До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

                Бе земете му нещо по слабичко. Аз също съм на 18 (след 5 дена и на 19 ) . Аз също си викам дай тате земи ми един ЦРФ или YZF 450 кубика, като сме свикнали да слушаме пистов мотор ямаха 1000 кубика сузуки 1300 кубика - я земи това 450, че гледай го колко по- малка кубатура вади. Да ама НЕ . Застанах до едно КТМ 450 ехс и лично, като размери не ме уплаши, вярно че си падам малко висок ама това е отделен въпрос . Та качих се на КТМ-а и машината ми скъса ръцете от дърпане, имах чувството че ще ми се изплъзне от кръката (без значение на каква предавка бях мотора постоянно риташе или дигаше предница ) . От тогава се влюбих в офф-роуд и мотокрос моторите, и гледам на 450 кубиковите машини с респект, и тайно се надявам някой ден да имам нужния опит за да ги яздя . В крайна сметка се задоволих с Кавазаки КЛХ 250 кубика и , съм много доволен от избора си, и смятам че е перфектния мотор с който мога да започна пътя си към 450 кубиковите зверове . Препоръчвам ви да отидите на мотокрос и да видите на какво са способни 250 кубикови мотори в ръцете на опитни и много млади момчета.
                Последно редактирано от viper4o; 26-06-09, 21:23. Причина: правописна грешка
                [img]http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg[/img]

                Коментар


                • #9
                  До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

                  Аз карам црф 450 и се иска много рЪце за него.И както казаха колегите ако няма опит този мотор е много мощен и белите стават много бЪрзо.Вземи му нещо по-слабичко
                  Последно редактирано от Тануцо; 29-07-09, 12:27. Причина: Отново правопис

                  Коментар


                  • #10
                    До: Моля за малко инфо относно Хонда ЦРФ 450?

                    црф-а е пълна лудница. много увлича, всичко става мн бързо и много иска да се прекантарва...
                    синът ви има ли опит в карането на мотори?
                    разумно ли кара? Има ли пълна мотокрос екипировка?(ботуши, каска, ризница, наколенки) Има ли с кого да кара в група, за да не е сам?
                    Паданията ще ги има 100% въпроса е сигурността да е на макс!
                    по принцип 250cc рано или късно ти омръзват... но е по-правилния път според мен(от към сигурност).

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X