Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

    Ще върви!!!
    [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

    Коментар


    • #32
      От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

      Понеже вече имам опит с едно подобно изобретение на братята китайци, бих могъл да Ви посъветвам да ни си и помисляте дори за подобна техника.. По добре си купете по една метла от битака и си мислете че е мотор!!!

      пП. Който няма пари а му се кара, има други матори.. Например някое Иж...
      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

      Коментар


      • #33
        Re: От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

        Първоначално публикуван от Спас Спасов Преглед на мнение
        Понеже вече имам опит с едно подобно изобретение на братята китайци, бих могъл да Ви посъветвам да ни си и помисляте дори за подобна техника.. По добре си купете по една метла от битака и си мислете че е мотор!!!

        пП. Който няма пари а му се кара, има други матори.. Например някое Иж...
        Разкажи повече??

        Коментар


        • #34
          От: Re: От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

          Все още го карам мотора ако подържаш варвиси .

          Коментар


          • #35
            От: Re: От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

            Къде се продават такива в България че в нета никъде не откривам обява ?

            Коментар


            • #36
              От: До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

              Да ви кажа честно този боклук ако го подкарам за 2 часа няма да мога и на балкантото да го закарам защото ща са ми останали само две дръжки в ръцете.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #37
                От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                Такива боклуци като китайчетата нЕма просто. На брат ми нарочно му купихме китайско АТВ, знаехме, че не го бива, но нарочно, защото му е първо превозно средство с двигател се престрашихме. Докато не му сменихме почти всички болтчета се чупеха постоянно, губеха се тоци и секви подобни глупости. Сега след като сменихме 1/3-та от него вече може да се каже, че става. Има защо един ЦРФ (примерно) 2006-7ма год. втора употреба да струва около 5000лв., а тия чисто нови "близнаци" да са под 2000лв. Не стига, че върви по зле от Ковровец, пък и всичко е под всякаква критика

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X