Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

    http://www.youtube.com/watch?v=SmyFn...eature=related

    Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

    Коментар


    • #17
      До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

      ДА но в обявата кадето е мотора пишеше че е английзки За китайските знам

      Коментар


      • #18
        До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

        Щом четете обявите и се впечатлявате от тях си е ваша работа
        Търговците са способни на всичко само и само да си продадът стоката.
        Нищо чудно да срещнете и мотор произведен на Луната

        Коментар


        • #19
          До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
          Щом четете обявите и се впечатлявате от тях си е ваша работа
          Търговците са способни на всичко само и само да си продадът стоката.
          Нищо чудно да срещнете и мотор произведен на Луната
          Не че се впечатлявам просто ми беше интересно защото на външен вид изглежда много добре

          Коментар


          • #20
            До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

            И аз съм се навил да си взема нещо такова,защото ми харесва и е евтино.Най-вече защото е евтино,ако имах повече пари щях да си взема по-хубав.Ако някои има нещо подобно за продан може да ми пише.

            Коментар


            • #21
              До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

              Досега нищо добро не сЪм видял от китаЙките, надали и в кроса ще има голяма разлика
              Последно редактирано от Тануцо; 11-09-09, 09:58.
              KAWASAKI KX 125 :p

              Коментар


              • #22
                До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                Аз също имам китаец - Xmotos 250сс и като гледам този на снимките почти няма разлика. Даже двигателят е абсолютно същия. Засега проблемите с мотора са само болтовете. От много мека стомана са и се саморазвиват. Ако решиш да ги натегнеш и заминава резбата. Затова се наложи да си купя от всичките размери свестни такива и ги подмених. Засега имам около 12 -14 часа каране и други проблеми не ми е създавал. Мисля, че двигателя поне е доста по свястна изработка от шасито. Дасе надявам ,че нама скоро да пиша за проблеми с него .
                Диян Димитров

                Коментар


                • #23
                  До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                  Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                  Аз също имам китаец - Xmotos 250сс и като гледам този на снимките почти няма разлика. Даже двигателят е абсолютно същия. Засега проблемите с мотора са само болтовете. От много мека стомана са и се саморазвиват. Ако решиш да ги натегнеш и заминава резбата. Затова се наложи да си купя от всичките размери свестни такива и ги подмених. Засега имам около 12 -14 часа каране и други проблеми не ми е създавал. Мисля, че двигателя поне е доста по свястна изработка от шасито. Дасе надявам ,че нама скоро да пиша за проблеми с него .
                  Основния проблем на китайските продукти е материала. Не знам на какво се дължи масовата употреба на изключително некачествен материал за да изработват сравнително добре изглеждащи продукти. Алчност на търговците най-вероятно. И стремежа на потребителите да купуват евтино, което пак си е алчност.
                  "Понастоящем в света има само три страни – САЩ, Русия и Китай, способни да извършват самостоятелен полет в космоса" - значи могат да правят нещата както трябва когато им трябва
                  Тези мотори от снимките, ако бъдат произведени от качествени материали, вероятно ще стават за леко ендуро. Засега са вредни за здравето.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #24
                    До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                    Все пак мисля , че с лек ъпгрейд стават за начинаещи. За такива който имат желание да навлязат в спорта и не са сигурни доколко ще им стиска да продължат. Докато го потрошат може да им мине мерака, а ще са дали само 2- 3 хилядарки. А да се хвърлиш отначало с 12 - 13 хиляди за по свестна машина ,мисля че е малко неразумно. Далеч съм от мисълта ,че китайчето ще става за състезателни условия. Вече за следващо ниво ще трябва по сериозна машина.
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • #25
                      До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                      За тия 2-3 хилядарки може да се намери една истинска машина (която въпреки възраста си от 10-15 години ще е по-сериозна от подобно чудо), която после да се продаде, а не да се предаде на вторични суровини
                      Сигурен съм че китайците могат да правят и качествени неща, но качествените и евтините не седят на един рафт в магазина...
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                        От тази машина никакви впечатления нямам, но едно ще кажа. Китайско никога повече!!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                          Понеже имам известни впечатления ще кажа само, че основния проблем е в търговците. Има качествена стока от Китай - на по-висока цена и такава която е еднодневка - например мотори по 200 долара. Та въпрос на успешен маркетинг на наши вносители - как да спечелим 2000 лв от вложени 300!
                          Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                            Аз докато похвалих китаеца и взех, че счупих задния амортисьор.
                            Диян Димитров

                            Коментар


                            • #29
                              До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                              Вече се състезаваме
                              http://www.youtube.com/watch?v=kIZ2ThSr4cI

                              Коментар


                              • #30
                                От: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                                Здравейте,според вас аз съм 50 кг. дали ще върви един такъв мотор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X