Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

    Какво ще кажете за този Китайски мотор,може ли да стане за крос ( не става въпрос за Професионален крос ) . Колкото само даси дигнем адреналина ?
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Ставали за крос ? М96-250cc (14,5 Kw)

    За китаец изглежда много читав. Едва ли ще намериш някой от форума да го е карал, поне аз не съм виждал досега такъв.
    Виж ТАЗИ тема на Митков, за подобен китайски крос, тестван от DirtBike Australia. На мен лично моторите ми се струват почти еднакви, само рамката им е различна. Двигателите специално и специфичният капак на съединителя ми се струват абсолютно еднакви. Според статията моторът е читав за цената си, но окачването му е малко меко, т.е. ако си по-лек - става. Ако разбираш английски ще се ориентираш.
    Един въпрос - от България ли го взимаш, и каква му е цената?

    Коментар


    • #3
      До: Ставали за крос ? М96-250cc (14,5 Kw)

      За истински спорт и дума да не става!
      Освен, че окачването и двигателя няма да са на нужното ниво,
      има нещо друго важно - за истински спорт тоя мотор си е направо опасен!
      А иначе е така да се разходиш по полянката, колкото да кажеш, че имаш някакъв мотор става.

      За истински адреналин НЕстава!

      Коментар


      • #4
        До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

        Да в българия се намира този мотор цена 2100 лв кеш .
        Ако на изплащане 2600 лв , с тях заедно и дават + каска или яке

        Коментар


        • #5
          До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

          Братле, ти къде ги гледаш, магазин или? Че искам да отида да ги видя. В момента в сервиза, в който работя ни докараха един такъв за обслужване. Първото впечатление ми е че е уникално красив, не изглежда евтин на външен вид. Другото е че си изглежда добре премислен каквото разбирам за оффроад. Двигателя не е никак слаб за китайка, кантарите не са проблем. Пластмасите за гъвкави и добри. Ел.стартер + манивела. Мотора като кила не е малко, но управлението се чувста супер леко. Недостатъци от само едно кръгче: задния шок директно го сваляш и го мяташ в боклука- все едно се возиш на пружина и няма масло в него. Ходя на вилката специално на тоя който е при нас ми се видя малък, но вилката се настройва на компресия и ребаунд и настройките работят да не повярваш! Абееее въобще единствените ми забележки са по окачването, но то не е ли най-важното нещо при крос и ендуро моторите?! А по звука ще го помислиш за crf 250 без да пресилвам...
          [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

          Коментар


          • #6
            До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

            Без да чета нищо друго само като видях заглавието ще ти покажа ако искаш това колко върви Отиваме на Ридо скачам 3 скока и се чупи,ГАРАНЦИЯ !Това е много опасно и лош избор...

            Коментар


            • #7
              До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

              Първоначално публикуван от MoniRacing Преглед на мнение
              Без да чета нищо друго само като видях заглавието ще ти покажа ако искаш това колко върви Отиваме на Ридо скачам 3 скока и се чупи,ГАРАНЦИЯ !Това е много опасно и лош избор...
              На твое място не бих го направил...защото може да пострадаш и Ти
              MG RACING

              Коментар


              • #8
                Това е чист крос М96-250cc (14,5 Kw)

                Мотора е супер момчета , лично аз засега немога да се оплача от мотора купих го преди няколко дена и го карам всеки ден.
                Аз съм 105 кг скачам с него почти 14 метра( на дължина ).
                Ние сме 4 момчета , които поръчахме тези мотори от силистренско село ,(с.Яребица ) не сме професионалисти но се учим с тях!!!
                Досега спуках само амортисьора и то е от моите килограми
                Моторите са чисто нови
                Очаквайте скоро снимки от нас

                Коментар


                • #9
                  Става за крос М96-250cc (14,5 Kw)


                  Малки проблеми винаги има !!!
                  Спуках спирачния маркуч
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #10
                    До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                    Колега кажи малко повече за мотора,създава ли ти някакви проблеми и т.н

                    Коментар


                    • #11
                      М96-250cc (14,5 Kw)

                      Да създава проблеми
                      За човек който е 105 кг създава
                      Например спуках амортисьора !!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Става ли за крос? М96-250cc (14,5 Kw)

                        Аз съм 65 кг,имам ендуро Ямаха 125 и ми предлагат бартер,затова те питам за да съм на ясно с проблемите му...евентуално

                        Коментар


                        • #13
                          Най хубаво е да пробвате моторите на трасето !!

                          Кажи ми точно кое те интересува като проблем ?
                          -ходова част
                          -двигател
                          -окачване




                          Виж какво ще ти кажа като приятел
                          Ако искаш много здрава машина ,то не е тази китайски машина (е ако имаш много пари според мен си купи Ямаха , Хонда и т.н ) Но ако си един от нас които нямат много пари, но обичат машини, които правят почти невъзможни неща купи си я.
                          Лично аз съм доволен от Кроса който го купих е, нее професионален и без това и аз не съм професионалисТ , но още един път ти казвам според мен си струва тази цена ( 1700 лв )-(но ако купите поне 4 мотора ) иначе 2100.

                          Проблеми :
                          1-спуках амортисьора
                          2-спирачен маркуч
                          3-няма засега проблемите са толкова

                          Цени от създадени проблеми !!!!!!!
                          1-амортисьора ( 2 бр. семеринги 4 лв 200мл. масло 2лв )+ремонта от моя страна кажи речи не повече от 20 лв всичко !!
                          един амордисьор за ямаха или хонда струва min-500 лв мах-1500лв
                          #-o #-o
                          2-З маркуча, коИто спуках малко се затрудних защото е не стандартен , но пак се намира начин да се поправи (лесния начин - поръчваш коМплект маркуч с помпа за 30 лв от атв и ти е решен проблема)


                          Модератор: Колега, за в бъдеще преглеждайте мнението си преди да го публикувате.
                          Последно редактирано от Тануцо; 27-05-09, 15:15. Причина: Правопис!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Това е чист крос М96-250cc (14,5 Kw)

                            ЗдравеЙте. Аз сЪм от Силистра, и ми се иска да доЙда, за да ви видЯ трасето. Интересно ми е кЪде праВИТЕ по 14 метра скокове с тези мотори. Ние сме общо 8 човека тук в сс, които се занимаваме с мотокрос, и ако желаете, можем да се уговорим за някоя тренировка. Ако искате ние ще доЙдем там, или вие можете да доЙдете. Нашето трасе е профисионално.

                            скаЙпа ми е:sixsixone731

                            Колега, проверявайте си постовете преди публикация. Следващ такъв пост ще бъде изтрит!
                            Последно редактирано от Тануцо; 08-06-09, 23:12.

                            Коментар


                            • #15
                              Що за мотор е това

                              Здравеите колеги Някои знае ли що за стока са тези мотори 250 кубика 4-т със стартер нещо като ЦРФ-а ли е или нищо общо нямаМощен ли е
                              Гледах един във Дупница но нз що за мотор е 2008 година

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X