Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

    не се обиждаме ,ноо не си прав Джарта и както винаги малко краен ... всичко е въпрос на правилна е коректна поддръжка ...дори танк Т34 да е няма да издържи без такава ....да ме извинява Шипката
    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
    MG Racing Team

    Коментар


    • #17
      До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

      Лова се на бас,че ще вземе друго както става винагитова ли онова ли и накрая съвсем друго.
      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

      Коментар


      • #18
        До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        За каране от любител един нов crf ще изкара 2 години без грижи за клапаните, след това реглаж и продължаваш да караш. А като технология на двигателя е 1 поколение над сузукито.
        Каде ги видя тези поколения!!!
        Хондата е плод на реклама /както и КТМ между-впрочем/.Suzuki e една от май подценяваните марки в Бьлгария конкретно,това говори много лошо за дилара.
        Конкретните модели споменати по горе са кросови, незнам за какви "поколения" става дума но от този CRF 5-6 г.не сме видяли нищо, включително и от модела 2006 за който става дума.RMZ е лидер и тук/Европа/и в Щатите /mx1/
        Просто трябва да попаднеш на читав мотор няма значение дали е Хонда или Сузуки

        Коментар


        • #19
          До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

          Първоначално публикуван от niiik Преглед на мнение
          Просто трябва да попаднеш на читав мотор няма значение дали е Хонда или Сузуки
          За това си абсолютно прав, ама за нещата с рекламата в БГ... Не виждам Бултрако да са се спукали да рекламират. Хонда просто си има и стари и нови лаври и една от марките с най-верни фенове и то съвсем заслужено. Ето ни нас с Чинела например Аз се опитвам да се откача вече 5-6 години, тествам други какви ли не и няма- все накрая Хондата ми харесва (и крос и писта и шосе...)
          А за пистарките К нещо си е много по-популярен от ЦБР-а , пък и там не виждам Миркат да са ги пуснали на промоция или да са се сцепили да рекламират. Макар, че при ПВЦ-тата вида е 50% от причината за покупка , а ЦБР-а 08 е малко грозничък... Суета човешка.


          За поколенията съм сигурен, че ще има аргументи и на мен ще ми е интересно да ги знам, за да ги изплагиатствам в словестните битки в защита на честта на любимата марка...
          Да живей Хонда, че да могат и другите да се учат!

          Коментар


          • #20
            До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

            Такааа Значи продължавам да се убеждавам , че Хондата си е Хонда. Найстина има страшно много хора, които предпочитат Хонда пред Сузуки ...
            Аз лично смятам , че Хондата е по-добрия вариант, но нека все пак kristiqn да си прецени , защото тази тема я започнахме заради него

            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

            Коментар


            • #21
              До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

              Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
              Такааа Значи продължавам да се убеждавам , че Хондата си е Хонда. Найстина има страшно много хора, които предпочитат Хонда пред Сузуки ...
              Аз лично смятам , че Хондата е по-добрия вариант, но нека все пак kristiqn да си прецени , защото тази тема я започнахме заради него

              аз пък си мисля,че има доста хора които харесват Сузуки,но това е въпрас на лична преценка
              [FONT=System][/FONT]

              Коментар


              • #22
                До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

                Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                Такааа Значи продължавам да се убеждавам , че Хондата си е Хонда. Найстина има страшно много хора, които предпочитат Хонда пред Сузуки ...
                Аз лично смятам , че Хондата е по-добрия вариант, но нека все пак kristiqn да си прецени , защото тази тема я започнахме заради него


                Мхм, благодаря за което. Мн неща ми станаха ясни и в крайна сметка мисля мотора да бъде 100% едуро. За модела ще видим...

                Коментар


                • #23
                  До: Honda CRF 450 / Suzuki RMZ 450 ?

                  Ендурото си е Ендуро. Замкрънеш - пуснеш фар ! Вярно е , че и на кросовите се пригодяват фарове , но оригиналдата си е оригиналда
                  [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X