Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

    Този модел има ли вазможност , ако му се сменят някои части и кои точно ще постигна добри ниски обороти???

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

      Първоначално публикуван от hani Преглед на мнение
      Този модел има ли вазможност , ако му се сменят някои части и кои точно ще постигна добри ниски обороти???
      Няма как да стане. Не очаквай ниски обороти от състезателен мотор 125.
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

        Не искам да влизам в спор, но ЦР 125 94-95година има перфектни ниски обороти, които се нагласят чрез въртене на лостчето на смукача.
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
          Не искам да влизам в спор, но ЦР 125 94-95година има перфектни ниски обороти, които се нагласят чрез въртене на лостчето на смукача.
          Всеки мотор има ниски, и средни и високи. Не говорим на настройка на стабилни и ниски и реглаж на карба, а за въртящ момент в ниските, който се постига примерно с маховик, настройка на клапата, и дълъг заглушител.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

            Значи може да се направи нещо като за ендуро.... Мерси за информацията..!

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

              някой може ли да ми каже каква е дължината на иглата на карбуратора на хонда црм 125 защото моята се счупи и трябва да правя нова , а пък ако някой продава оргинална да ми пише

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

                Това не може да се направи !!! само ново !!!
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #38
                  От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

                  Първоначално публикуван от stasi etov Преглед на мнение
                  някой може ли да ми каже каква е дължината на иглата на карбуратора на хонда црм 125 защото моята се счупи и трябва да правя нова , а пък ако някой продава оргинална да ми пише
                  Не си прави експерименти колега, защото ако не е оригиналната има вероятност да заяде газта и се сещаш какво може да се случи...

                  Покажи карбуратора, може да си намериш игла.
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • #39
                    От: Въпрос за Хонда ЦР 125 ?

                    Колеги здравейте аз бих искал да попитам за CRM 250 колко конски сили са и здрави ли са горят ли много и части има ли за тях (кой каквото знае нека сподели )

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X