Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KX мания / не само за пристрастени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: KX мания / не само за пристрастени

    Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
    Усещам че тази тема ще е една от любимите ми във форумаТочно този модел си бях заплюл още миналата година пак със същата цел,тунингТова е перфектния мотор и за мен!Адаш напролет се надявам да обменим малко опит само снега да се притопи да прехвърлим Балкана
    Е задалжително,моеже би на откриването на сезона живот и здраве.Такмо да реализирам всичките си идеи до тогава и ште го тестваме

    Коментар


    • #17
      До: KX мания / не само за пристрастени

      Първоначално публикуван от niki_4 Преглед на мнение
      Mаховика е направен от месинг,понеже е по тежак маетал .Прави ми го един друг КХ манияк ,от които очакваите включване скоро и с неговия проект.Взаимстван е от някакав саит из нета и тежи около 300 грама.Колегата е доктор на струга и е балансиран идеално.Захванат с инбусни болтове на конус и задалжително за в случая лепило за резба.Оказа много сполочлив от теста ,които направих......
      Ники пак ще повторя респект за всичко но за балансирането на маховика
      Сигурен съм, че по добре от мен знаеш какво е това дори и 1 грам разлика ще създаде вибрации които ти няма как да усетиш и после...
      Дано се окажа лош пророк а твоя майстор добра фея иначе...
      Въпреки всичко успех и очаквам следващите подобрения с нескрит интерес.

      Коментар


      • #18
        До: KX мания / не само за пристрастени

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Ники пак ще повторя респект за всичко но за балансирането на маховика
        Сигурен съм, че по добре от мен знаеш какво е това дори и 1 грам разлика ще създаде вибрации които ти няма как да усетиш и после...
        Дано се окажа лош пророк а твоя майстор добра фея иначе...
        Въпреки всичко успех и очаквам следващите подобрения с нескрит интерес.
        Споко Ванка и в БГ има машини не по лоши от Щатските, майсторите даже по-добри
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #19
          До: KX мания / не само за пристрастени

          Браво за проекта! Сърцата работа, поздравявам те!
          Относно баланса на маховика и аз като Ванката съм малко скептичен, съмнявам се на струга , на който е балансиран да са развили оборотите, които ще развива маховика в двигателя. По-добрия вариант си беше купешки..

          Коментар


          • #20
            До: KX мания / не само за пристрастени

            Ето още един манияшки проект. Заразно е да знаете



            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #21
              До: KX мания / не само за пристрастени

              Кавазакито е станало супер ама лично мен по ме кефи без фар,може би щото карам чист крос нз
              [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

              Коментар


              • #22
                До: KX мания / не само за пристрастени

                Браво Ники супер е станал.

                Коментар


                • #23
                  До: KX мания / не само за пристрастени

                  Колега случайно видях, че близо година след като си го купил мотора се продава. Понеже ме интересува би ли дал малко повече информация относно продажбата, състоянието и евентуално крайната цена.....Поздрави и успехи!

                  Коментар


                  • #24
                    До: KX мания / не само за пристрастени

                    Продавам го най вече,защото си счупих крака и поне година небива да го натоварвам .Мотора е обслужен,някои от нещата са опоменати в темата на обявата.Обади се и ще се договорим,но за под 4000 лева в састоянието в което е не ми се продава

                    Коментар


                    • #25
                      До: KX мания / не само за пристрастени

                      а от кЪде мога да се Уредя и аэ с един такЪв маховик эа kawasaki kx125 2002г.
                      Последно редактирано от Тануцо; 21-04-09, 22:02. Причина: ПРАВОПИС!!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X