Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧЗ 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ЧЗ 250

    ЧЗ 250 до последния модел/513/ идваха с два сегмента,но това не е важно.Това,което си решил да реставрираш,е предница от последните модели /513 или516/,сложена върху остатъци от рамка на някой от по-старите модели и обърната назад,защото мотора е станал прекалено дълъг.Двигателя най-вероятно е от 997,задната капла е от 511,обърната на обратно и другото е смели дизайнерски доработки,при това доста нескопосани.Не искам да те отчайвам но ако ще реставрираш,не виждам от къде ще започнеш .Все пак успех!

    Коментар


    • #32
      От: ЧЗ 250

      Маико мила, тя работата пълен адд.
      Сега издирвам сегменти да мога да запаля мотора, та да се прехварля на окачване,спирачки,рама и всичко останало, което има нужда от ремонт освежаване и тн.Значи разбрах че коловете остават така както са си били досега, рамата ми стана ясно че няма нищо общо с оргинала.
      Ще използвам тази и ще гледам да я направя годна за употреба, има нужда от амортисиори отзад, защото този в средата които е добавен от после няма така устоичивост и омеква само като седна, а не ми се мисли какво ще става в гората.Все пак грам не съм се отчаял и в малкото ми свободно време ще се правят операциите, мисля че ще се получи добра машина

      Коментар


      • #33
        От: ЧЗ 250

        Отиди при Николай Скъпия на гарата във Варна, предполагам ще ти намери части.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X