Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

    Здравей колега давам ти телефон на приятел които има магазин и внася части за кросови мотори звъни и се консултирай с него 0897806060

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

      Тука в България официалните представители дерат кожи. Потърси вариант да си поръчаш от Америка примерно - пак идват за две седмици. Пиши ЛС, ако не знаеш от къде да си поръчаш.
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

        Здравейте отново, благодаря много на всички за съветите до тук !
        Биелата вече пътува към мен, избора е - Hod Rots , правилен или погрешен времето ще покаже, причината да не си поръчам от чужд сайт е че просто искам да карам възможно най-скоро, в официалния представител в БГ цената на биелата е тройна от тази която поръчах аз....
        Утре надявам се всичко да е наред ще съберем мотора, и ще пиша какво се случва, дано темата е полезна и на още някой с подобен проблем - разбира се не пожелавам на никого такъв "късмет" ...
        Хубава вечер на всички все пак е петък

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

          Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
          Hot Rods изкара 30 часа преди да започне да чука на двигател на Ямаха yz450f около 2004 беше. Аз съм за оригинална биела!
          Зависи как е направен ремонта , в момента тези биели са по-добри от Prox ,знам го от дистрибутор на Прокс!! В момента съм с Hot Rods.
          "Суетата, е любимият грях на дявола"!

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

            След малко забавяне с пълното разглобяване се оказа, че - да ангренажната верига е за смяна, когато я поогледахме по отблизо изглежда като подбита и когато прешлените се срещат затяга, като се разминат отхлабва и се огъва... Сега проблема обаче е трудното намиране на подходяща верига, намерих в един БГ сайт, все още не съм проверил дали я имат в наличност, но не знам дали това че е предназначена за доста мотори с голяма разлика в годините е повод за притеснение (Ангренажна верига RM-Z250 04-11, YZ/WR250F 01-11, KX250F 04-11 цената е 90лв.), какво е вашето мнение по въпроса ? И ако има някой който знае къде от БГ мога да си поръчам, без да чакам 2-3 седмици за доставка ще се радвам да споделите !

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

              Веригата е 40лв каква е тази цена от 90 не знам. Колко ще ти излезе биелата с труд...... по принцип с много малко отгоре може да се купи чисто нов вал с лагери, гарнитури......
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

                От къде да си поръчам верига на цената която си посочил... и за колко малко говорим... ако мога да го сместя в бюджета така и така е разглобен поне да му сменя каквото имам възможност...

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с Yamaha yz250f 2005г.

                  Колеги, мотора вече е събран и подкаран, ходих да си го прибера 12км... карах гледам че засега всичко е 6+, утре ще бръмчиме няколко човека и ще има по сериозен тест
                  Благодаря отново на всички за коментарите !

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X