Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Мда, мега тъпо е това ...
    Вероятно можеха да вместят втория манш на жените в неделя преди обед ...
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • #92
      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Ами...предполага се че и двата дни ще има такса за входа ... ...и к'во стаа всъщност , жените са в събота , официалното откриване в неделя - значи ,все едно че жените не са от СШ ,а?! ))
      "Суетата, е любимият грях на дявола"!

      Коментар


      • #93
        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Няма как да се съберат 4 класа с по 2 машна да карат в 1 ден, Неделя !!!
        На всичко отгоре сме привилегировани да гледаме МХ1, МХ2, 125 и жени, това го няма никъде и пак сме недоволни !!!
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #94
          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
          Ами...предполага се че и двата дни ще има такса за входа ... ...и к'во стаа всъщност , жените са в събота , официалното откриване в неделя - значи ,все едно че жените не са от СШ ,а?! ))
          Всъщност билета не важеше ли и за двата дни, или се бъркам?
          Но иначе да, измислена работа

          П.П. И си прав Краси, и не си - все пак не всички живеем близко до Горна Росица
          Но каквото такова, все пак съм много доволен, макар и не чак на 100%
          Ще се видим на вип трибуната за тия с обикновените билети
          Последно редактирано от HD; 07-04-11, 08:26.
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #95
            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            На всичко отгоре сме привилегировани да гледаме МХ1, МХ2, 125 и жени, това го няма никъде и пак сме недоволни !!!
            Краси, не си прав и ще ти кажа защо - първо не е правилно да го квалифицираш, че сме недоволни като цяло, защото не е така, просто говорим в конкретика. Клас "Жени" определено е атракция и организатора според мен е морално задължен да сложи поне един от маншовете в неделя(знае се, че това е деня, който е основно посещаван от феновете, а състезания основно се организират заради фенове и публика).
            На тях им е прекалено ясно, че жените са по-атрактивни от 125 младежите и заради това ги пускат само в събота, за да привлекат повече зрители и в предишния ден - да, ама не, това почти няма да повлияе на присъствието в събота, единственото което се случва е да спечелят неодобрението на основната маса фенове. Сега на теория има клас жени в България, но на практика почти никой няма да ги види т.е. по-добре да бяха отишли с МХ3 да радват онези другите фенове в неделя.

            Това не е недоволство! Това е мнение на един от многото фенове на този спорт и смятам, че не малка част от останалите са на същото мнение

            Поздрави,

            Коментар


            • #96
              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Жоро както и да го нагласиш, пак ще има недоволни, едни ще искат да гледат жените в неделя сутрин, други пък помнещи близкото минало с 2Т, ще искат 125 класа.
              Може би най-разумния вариант беше да има един манш 125 и един жени в неделя сутрин, но така пак много се утежнява програмата.
              А и вероятно тази програма не е българска прищявка, a на youthstream.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #97
                От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                И аз предполагам, че нещата зависят от Юстрийм... няма значение.
                Важното е ние да си кажем мнението.

                ПП Не че не ми се гледа 2т, напротив
                Ако зависеше само от мен още от петък щях да съм на трасето.

                Коментар


                • #98
                  От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  входа каква цена ще има

                  Коментар


                  • #99
                    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    До колкото разбрах 10 лв. Канал 3 излъчва пряко откриването на Световния шампионат в София. А между другото, от пресконференцията днес:

                    172 пилоти застават на старта за Гран при България

                    Утре включване от трасето

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      От колко часа ще го дават от 8 ли по БНТ ?

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        КАНАЛ 1
                        10 Април, 2011

                        14:45 Световен шампионат по мотокрос МХ1, МХ2 -
                        17:00 Спортна треска
                        Това е което са отделили от скъпото си време в ефир-2.15 часа.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          А чудно! Аз ще съм там от събота по обед...

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
                            А чудно! Аз ще съм там от събота по обед...
                            И да не забравиш да се обадиш


                            а някой не беше ли на церемонията тази вечер, да разкаже кое как беше, дайте подробности !!!
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Утре от обяд сме там със скарата и бирата та чак до неделя вечерта

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                А вип трибуните някои да знае какви цени са ? :Д

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X