Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това вярно ли е?Аз и двата дни търсих Кими,но го нямаше!Питах и Богдан Николов и неговия тим нямаше го!Шегуваш ли се???Моляте да отговориш!

    Имаше едно момче от екипа на айс уан,който много прелича на Кими.Да не си видял него?Няма как да е бил Кими.Моля те отгорвори.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-04-11, 12:44.

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Битката при фотографите заприлича на втория манш при МХ1 , браво , страшни снимки!!! Господин Chinel , ако може малко снимки на дамите , и те дават газ. Аз обещавам да папкам и слушам тази русата , двете BMW-та , ги оставям на Жорката.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
        Битката при фотографите заприлича на втория манш при МХ1 , браво , страшни снимки!!! Господин Chinel , ако може малко снимки на дамите , и те дават газ. Аз обещавам да папкам и слушам тази русата , двете BMW-та , ги оставям на Жорката.
        Не може, бях само в неделя и тогава жените не караха...а тия мацките от монстър им бях обиден и не ги снимах.
        Сутринта като станахме и докато закусвахме, и трите ми обещаха да не ми изневеряват...пък то....

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от li_mon Преглед на мнение
          Това вярно ли е?Аз и двата дни търсих Кими,но го нямаше!Питах и Богдан Николов и неговия тим нямаше го!Шегуваш ли се???Моляте да отговориш!

          Имаше едно момче от екипа на айс уан,който много прелича на Кими.Да не си видял него?Няма как да е бил Кими.Моля те отгорвори.
          Не знам,но почти съм сигурен че беше Кими бях с още двама приятели ,като единя беше ходил преди време на Ф1 в Турция и го е виждал от близо там в боксовете и ми потвърди че е тоѝ, пък и аз до колкото съм го виждал по тв мога да твърдя че си беше Кими Раиконен сигурен съм на 99 процента но като видъ че го сочим и влезе навътре из бокса ,преди това там нещо му обясняваха механиците ,видях го през наилона на бокса ама както казах оня се усети че е разкрит и чертосаНо не отхвърлям възможността да е бил и някоѝ които прилича на него.Те тия финландци като китаиците, всички си приличат
          Последно редактирано от tsani; 11-04-11, 13:41.

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Не съм фен на Кайроли но, той е карал с контузия в коляното.Утре е на преглед в Белгия до колкото разбрах.

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              За съжаление май е така, ама каквото такова. Но много голяма излагация за Кайроли , за Нагл малко по-малка
              Момчета не съдете за това кой как кара че е отписан като шампион,едва ли някой може да кара с толкова инжекций и обезболяващи.Тук всички бяха след 4-5 силни състезания и е нормално да са контузени,лично с очите си видях как на Де Дайкер и Кайроли ги пръскаха с нещо в зоната за изчакване за да изкарат манша .А и сезона сега почва все пак е първи кръг.
              Последно редактирано от Краси; 11-04-11, 20:43.

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Ето един клип от youtube на който се вижда падането на 2рия манш на МХ2

                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  супер състезание страхотно преставяне на петър,много радва карането му!,въпрос към модераторите "защо ми изтрихте поста" ? Не съм използвал обидни квалификаций господа модератори,вероятно сте изстрили поста защото съм исказал благодарност към Богдан Николов,моля за отговор!!!

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Малко видео от мен,че снимките от сапунерката ме е срам да пусна

















                    Николай Миланов

                    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Да и аз чух 1000 версии за лошото каране на Кайроли. То не беше контузия или слаба подготовка. Други твъдяха, че през ноща бил направил два допълнителни манша и сутринта една подгряваща тренировка но според мен истината е, че е първи кръг и в първият кръг изненади винаги има и разбира се вижда кой зимата е карал ски и кой е карал мотор . В сряда вземах един чужденец от летището, който следи доста сериозно мотокроса изцяло и още на паркинга докато пушеше му зададох типичният въпрос кой ще ги бие в МХ1, защото в МХ2 то е ясно Та той без да се замисля ми отговори Фросард. Аз за малко да се изсмея и само леко му казах, че е "crazy" и че Кайроли ще ги пръсне. Но явно съм дремал два месеца и въобще не съм поглеждал, че Фросард е направил супер подготовка и че в момента кара супер мотоциклет. И, чесно да си призная никога не съм виждал Фросард да кара толкова добре. Ако нямаше номер на гърба щях да си помисля, че е Стефан Евертс с Ямахата. Спокоен, първи още от старта. Вярно, че вторият манш направи лека грешка, но това е спорта.
                      Да се надяваме, че след невероятният сезон в САЩ по супекрос в Европа ни очакват много интересни състезания и то във всички класове. Макар, че ако Кен Роксен се пусне в МХ1 дори с този мотоциклет топ 5 му е гарантиран Просто е друга планета!

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Малко снимки:



















                        Николай Миланов

                        "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Нещо за американския боец Рокцен
                          Уникален! Напълни ми душата! Нямам думи!












                          Тук за Германския Роксен ли става въпрос???
                          http://www.stairwaytoglory.com/en/

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            ...камиончета

















                            ...









                            каква готина...каска





                            следва - от състезанието след... няколко часа
                            Николай Миланов

                            "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от ninja& Преглед на мнение
                              супер състезание страхотно преставяне на петър,много радва карането му!,въпрос към модераторите "защо ми изтрихте поста" ? Не съм използвал обидни квалификаций господа модератори,вероятно сте изстрили поста защото съм исказал благодарност към Богдан Николов,моля за отговор!!!
                              Не ти е изтрит колега. Ето го - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...83#post1502283
                              Просто с коментарите за "10-та лева" направих нова тема, защото не им е тук мястото и твоя пост вече е там.


                              ПП А Рокцен си е чист американски боец - това по повод коментара по-горе.
                              И ако колегата следи АМА Суперкрос ще се досети защо, а ако не го следи горещо му го препоръчвам

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2











                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X